poster

Frankenstein (TV film)

 • USA

  Frankenstein

 • Slovensko

  Frankenstein: Nová generácia

Krimi / Mysteriózní / Horor / Sci-Fi

USA, 2004, 84 min

Režie:

Marcus Nispel

Kamera:

Daniel Pearl

Střih:

Jay Friedkin

Scénografie:

Greg Blair
(další profese)
 • Pejpr
  **

  Vidět tohle Mary Shelly.. Zajímalo by mě, co má tenhle film společného s Frankensteinem. A taky by mě zajímalo, proč vzali jeden díl z Kriminálky a udělali z něj samostatný film. A oni to ještě spojují se Scorsesem.. A co ten konec? Snad kluci nechcete ještě dělat jeden díl, to by bylo nejstrašidelnější, co byste mohli udělat :D Jediný, kdo stojí za pozitivní zmínku je chlápek v kapuce tzv. První.(29.12.2008)

 • Malarkey
  *

  ... snad jen, debilnější konec jsem v životě neviděl.(10.11.2008)

 • tron
  **

  Remakenátor TEXASKÉHO MASAKRU MOTOROVU PÍLOU Marcus Nispel, šéf výroby Martin Scorsese, hudobný motív Angelo Badalamenti, hrajú Parker Poseyová, Adam Goldberg a tehotný Michael Madsen, originálny nápad (Frankenstein celý ten čas žil medzi nami!) a taký veľký pocit prehajdákanej šance! Ale na TV film, vybavený dokonca ešte aj klasickými zatmievačkami, to nie je až také zlé. Nispel sa osvedčil ako kvalitný režisér „hnusných“ scén a Madsen by si fakticky už zaslúžil nejakú normálnu, najlepšie kladnú a určite hlavnú rolu. Ale vzhľadom na všetky tie mená... no proste priemer.(22.9.2005)

 • ripo
  ***

  Vcelku dobrá atmosféra, ktorej v určitých momentoch chýbal spád .... Akoby boli vo filme drobné diery, ktoré sa nepodarilo zaplátať. Kamera i hudba boli vo vzájomnej zhode a vhodne sa dopĺňali. Najväčšou hlúposťou z celého filmu , bol jeho samotný záver ...(21.5.2009)

 • CBD
  **

  Celou dobu jsem se snažila pochopit co tím tvůrci chtěli říct, protože krom dobře zvládnutého vizuálu a výpravy to byla fakt nuda. A k tomu konci mám teorii - tenhle film měl být původně pilot, ale nechtl se tak se seriál nekonal. Dodatek: dle jednoho komentáře je tahle doměnka pravdivá.(25.2.2009)

 • - Slovenská maskérka Beatrix Dollingerová získala za tento film cenu Emmy. (krasomama)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace