Frankenstein (TV film)

Jay Friedkin

Scénografie:

Greg Blair
  • Pejpr

Vidět tohle Mary Shelly.. Zajímalo by mě, co má tenhle film společného s Frankensteinem. A taky by mě zajímalo, proč vzali jeden díl z Kriminálky a udělali z něj samostatný film. A oni to ještě spojují se Scorsesem.. A co ten konec? Snad kluci nechcete ještě dělat jeden díl, to by bylo nejstrašidelnější, co byste mohli udělat :D Jediný, kdo stojí za pozitivní zmínku je chlápek v kapuce tzv. První.(29.12.2008)

• Malarkey

... snad jen, debilnější konec jsem v životě neviděl.(10.11.2008)

• tron

Remakenátor TEXASKÉHO MASAKRU MOTOROVU PÍLOU Marcus Nispel, šéf výroby Martin Scorsese, hudobný motív Angelo Badalamenti, hrajú Parker Poseyová, Adam Goldberg a tehotný Michael Madsen, originálny nápad (Frankenstein celý ten čas žil medzi nami!) a taký veľký pocit prehajdákanej šance! Ale na TV film, vybavený dokonca ešte aj klasickými zatmievačkami, to nie je až také zlé. Nispel sa osvedčil ako kvalitný režisér „hnusných“ scén a Madsen by si fakticky už zaslúžil nejakú normálnu, najlepšie kladnú a určite hlavnú rolu. Ale vzhľadom na všetky tie mená... no proste priemer.(22.9.2005)

Vcelku dobrá atmosféra, ktorej v určitých momentoch chýbal spád .... Akoby boli vo filme drobné diery, ktoré sa nepodarilo zaplátať. Kamera i hudba boli vo vzájomnej zhode a vhodne sa dopĺňali. Najväčšou hlúposťou z celého filmu , bol jeho samotný záver ...(21.5.2009)

• CBD

Celou dobu jsem se snažila pochopit co tím tvůrci chtěli říct, protože krom dobře zvládnutého vizuálu a výpravy to byla fakt nuda. A k tomu konci mám teorii - tenhle film měl být původně pilot, ale nechtl se tak se seriál nekonal. Dodatek: dle jednoho komentáře je tahle doměnka pravdivá.(25.2.2009)

• - Slovenská maskérka Beatrix Dollingerová získala za tento film cenu Emmy. (krasomama)