poster

Frankenstein (TV film)

 • USA

  Frankenstein

 • Slovensko

  Frankenstein: Nová generácia

Krimi / Mysteriózní / Horor / Sci-Fi

USA, 2004, 84 min

Režie:

Marcus Nispel

Kamera:

Daniel Pearl
(další profese)
 • Gary
  *

  Bohužel. Chudák Martin Scorsese nejspíš ani neví, jak se ocitl na obalu DVDček. Michael Madsen dokazuje, že si scénáře rozhodně nečte a ztrapňuje se, jak se dá. Hlavního záporáka poznáme ihned, jak se ve vaně objeví veliká záda a velice chraptivý hlas :) Film je asi padesátý v pořadí, který kopíruje atmosféru SEDM a je ke všemu divně neukončený. Snad pokračování ? Modlím se, aby ne.(9.3.2006)

 • Pejpr
  **

  Vidět tohle Mary Shelly.. Zajímalo by mě, co má tenhle film společného s Frankensteinem. A taky by mě zajímalo, proč vzali jeden díl z Kriminálky a udělali z něj samostatný film. A oni to ještě spojují se Scorsesem.. A co ten konec? Snad kluci nechcete ještě dělat jeden díl, to by bylo nejstrašidelnější, co byste mohli udělat :D Jediný, kdo stojí za pozitivní zmínku je chlápek v kapuce tzv. První.(29.12.2008)

 • Hakha
  *

  Obrovská nuda, herecké výkony špatné, atmosféra připomínající sedm a samotný příběh ospalý a nenapínavý. Už od začátku se jasně pozná záporák(nejen podle hlasu..) což si myslím, že to tak určitě nechtěli. Už v polovině filmu jsem sledoval čas, abych věděl kdy se to blíži k únavnému konci. Nemohu dát nic jiného než slabou jednu hvězdičku...(5.7.2006)

 • Ruut
  *

  Hned na úvod varování. Ono se jedná jen o televizní pilot k seriálu který nikdy nevzniknul. Tudíš se v celém filmu prd vyřeší a je to neukončené. Námětem samotného příběhu je, že doktor Frankenstein i jeho monstrum celých 200 let žili mezi námi a ted monstrum jde svému tvurci po krku. Aby to bylo zajímavější tak si prohodili role. Doktor je ten zlý, monstrum hodné. Bohužel to zajímavé není ani trochu. Film je hrozně ospalý a skoro nic se v něm neděje. Největší devízou je skvělá kamera a taky jsou tam samý pohlední herci. I monstrum je dost sexy (!!!). Jenže stále je to hezké nic!(10.9.2006)

 • petero
  *

  Poznáte tie filmy po ktorých skončení váš hreje pri srdci že ste v ich spoločnosti strávili istú chvíľku ktorá sa fakt oplatila. Bohužiaľ tento k ním nepatrí. Keď sa objavili záverečné titulky, nechápavo som hľadel s otázkou na očiach: To malo byť všetko?. Od tvarcu Texaského masakra som čakal niečo ozaj lepšie. Je to len obyčajný TV film bez zvlášť pútavého deja, ako by to bol iba pilotný film k nejakému seriálu, zabalený v pôsobivom vyzuálnom spracovaní s výrazným zelenkavým filtom. Bohužiaľ aj dosť nízkorozpočtový s trapným scenárom.(14.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace