Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných zkoušek, přesto věří, že uspěje. Večer před odjezdem se seznámí v baru s půvabnou Ali, po nástupu na akademii s překvapením zjišťuje, že dívka je jeho velící důstojnicí. Jake je zvyklý na fyzickou zátěž, tvrdé kondiční tréninky mu problémy nedělají. Má ale potíže s matematikou, navigací, a především s respektováním autorit. Často pak doplácí na svou zbrklost a svéhlavost, a když se rozhodne utkat v boxerském ringu s velícím důstojníkem Colem, dostane pořádný výprask. Díky Coleovi se jeho studium na akademii mění v těžký boj. Jake by nejraději s akademií sekl a vrátil se k práci v loděnici, zároveň ale chce svému otci dokázat, že je schopný dosáhnout svých cílů. (Nova Cinema)

Shakers

Celkom ma prekvapil tento film.James Franco dokazuje, že patrí medzi tých lepších hercov a snaží sa to dokázaj aj režisér Justin Lin, ktorý už stihol spackať sériu FaF.No obidvaja sa v totmo filme predstavujú v tom lepšom svetle a na gól im prihrávajú aj herecké tváre ako Tyrese Gibson, Jordana Brewster či Donnie Wahlberg.Prekvapil ma aj scenár, ktorý nieje až tak zlý.Keď to všetko zlepíte dokopy a zabalíte to ako nedelené rezne do strúhanky (hudba v podaní Briana Tylera), tak vám vide lepšia športová dráma, ktorá rozhodne nenudí.Obľúbený soundtrack: Annapolis. 85% - 4* ()

Big Bear

Tohle je taková americká army vlasně NAVY klasika. Klukům od námořnictva to v sněhobílých uniformách sluší (holčinám ještě více), ale to víme i bez těchto filmů. A jelikož mi Rocky stačil, ani box mi tu nijak neučaroval. Snad jen Jordana... - Zápletka s napadením důstojníka byla jednoduchá a vyústění očekávatelné. Ruku na srdce, kdo se bál jak to dopadne? Tohle byl zkrátka tak trochu takový natažený díl JAGu. Ale koukat se na to dalo, takže dávám za tři údery do břicha. * * * ()

Arkos

Vcelku dobře natočený a nijak složitý film, na který se mně příjemně koukalo a stejně tak dobře se koukalo i na Jordanu Brewster. Na jedno, možná i dvě zkouknutí, je to určitě vhodný film, který by nikoho, kdo nehledá vyloženě nějaké velké umění, neměl zklamat. ()

Cappuccino

Annapolis sa radí do kategórie "filmová jednohubka". Skrz naskrz priemerné, športové drama, ktoré v žiadnom prípade nemá ambície vyryť dieru do sveta. Ak predpokladáme, že vám vaše oči počas premietania nevypovedali službu, mali ste možnosť zhliadnuť zopár malých hviezdičiek z viac menej známych popcornov - Jordana Brewster (Rychlo a zbesilo 1), James Franco (Spiderman), Tyrese Gibson (Rychlo a zbesilo 2). Hľadáte niečo na štýl "americká oddychovka", ktorá je mimochodom nadmieru predvídateľná?..budiž.. ()

kingik

Dramatický příběh chudého mladíka, kterému se podařilo dostat na prestižní námořní akademii v Annapolis. Atmosféra na elitní škole však není plebejcům nakloněna. Film se důsledně vzpírá od počátku zaběhaným schématům, a ač působí místy zjednodušeným až naivním dojmem, je velmi citlivě natočen. ()

mil@n.fanatik

Moc přijemný a pohodový film. Dlouho jsem se do něho neměl, myslel jsem, že to bude trochu nuda, ale nakonec jsem jen litoval, proč jsem si ho nepustil dřív, protože byl fakt moc moc pěkný. Jediné negativum, které se netýká filmu bylo, že byl špatně načasovaný dabing, kde slova byly dřív, než postavy přímo mluvili. Nejhorší to bylo,jak byli v ringu. Ani ještě neboxli a už jsem slyšel rány... Jinak super. Ale i přesto mi to pohodu s filmu nepřebilo... 75% ()

eLeR

Jake zvládol námornú akadémiu a ja som zvládla požehliť. Bolo mi to jasné hneď, lebo s tými bublinami na zvaroch, by to ako zvárač nedotiahol ďaleko. Pravdu píšem. A pravda je aj to, že Annapolis je športovo-romanticko-motivačný film presne za 3*. Hurá, hurá, hurá! ()

Chrustyn

Poměrně nudný film s trapnými hereckými výkony. Celý film se spíše tváří jako nějaký TV film, které občas dává Nova v sobotu odpoledne. ()

hammer_head

Film na kterej jsem přišel úplnou náhodou, nemohl jsem spát a asi ve tři ráno jsem se zadíval na konec tohoto filmu. Samozřejmě jsem si film ihned "koupil" a byl jsem nadšen. J.F. je libovej borec, kterej na konec prohrál, ale i tak byl za hrdinu, takže opět taková americká klasika, ale i tak to bylo dobrý. ()

SeBig

Slušnej film, celkem i motivující nevzdát se. Ten konec už mě tolik nezaujal, ale lepší průměr a top hudba. ()

rikitiki

Šikana, buzerace, řvaní a nováčci pod vším tím tlakem se pomalu mění v pravé muže anebo odpadnou…. Ano, je to takto prosté. K tomu hlavní postavou je hrdina bez jediné vlastnosti, který se přihlásí k maríně a není moc jasné proč. V závěru film doplní několik nepříliš zručně nasnímaných boxovacích bitek. SHRNUTÍ: Chci se přihlásit k US maríně. ()

Pítrs85

Povrchní film z prostředí amerických mariňáků a boxu, který má pod palcem režisér proslavený především dnes už skvělé série Rychle a zběsile. Pokud hledáte snímek, u kterého nemusíte ani v nejmenším přemýšlet, odignorujete různé klišé o přátelství, rodině a svém místě v životě, dostanete vcelku svěží podívanou, určenou však primárně divákům 20-. Ale i tak jsem se celkem bavil a Jamesovi ty levý a pravý háky docela i věřil. Slabší 3* ()

Janek

Film je samozřejmě velmi patetický a rozhodně bych o něm nemluvil jako o zajímavém dramatu, ale motivace hlavní postavy a samotné trénování mě velmi bavilo, prostředí námořní akademie je atraktivní a box je celkem slušně natočen. Na odreagování stoprocentní. ()

Ilicka

Box byl nasnímaný moc hezky, James Franco zcela "nečekaně" nejvýraznější tváří filmu, jinak mě to nijak nezasáhlo. Vlastně ještě soundtrack stojí za zmínku... ()

ARI50

Takové filmy mam hrozně rád tohle vám přesně padne do noty, chybí k dokonalosti pár maličkosti ale přesto jsem spokojený. ()

Tommassi3

"Hele, kámo, já mám taky sny !!" - "Jo ??" - "Jo !! Třeba jít dneska k Frankiemu a pořádně se zrubat.." ;) Tak každý máme nějakýho koníčka, že ?! ;) G.I. Jake aneb Jak James Franco vyhrál válku nad svojí nadutostí !! ;) Justin Lin se po nepříliš vydařené Tokijské jízdě ze série Rychle a zběsile tímto milým a překvapivě dík dialogu vtipným snímkem, který ho, ač napěchován spoustou klišé, s plnou parádou vrací na hollywoodské výsluní, kde mu to soudě podle ohlasů na poslední režisérovy filmové příspěvky již zmiňované adrenalinové série opravdu moc sluší.. Annapolis sice nijak nevybočuje z Linovy tvorby, která povětšinou postrádá nějaká hlubokomyslná poselství a zakládá si především na jednoduché a vizuálně precizní stránce s líbivým popovým hudebním motivem, v tomto smyslu Brian Tyler patří k těm nejlepším, nicméně se však tentokrát nevyhneme jistému moralizování, ani až reklamnímu agitování za námořnictvo USA..;) James Franco mě stejně jako Tyres Gibson a zejména nádherná, ač zřetelně prkenná, Jordan Brewster hodně bavil, když především Franco dokazuje, že hrát skutečně umí, ačkoliv se prvním ročníkem akademie i celým filmem tak trochu spíš prorve, příběh okořeněný o linku turnaje v boxu nenudí, vše spolehlivě svižně šlape jako hodinky, a když připočtu i třešničku na dortu v podobě Donnieho Wahlberga coby nadporučíka Burtona, opravdu nemám co vytknout.. Já si tuhle teenagerovskou agitku opravdu užil.. ()

corpsy

Ukážkovo predvídateľný, no milý a nenáročný film, ktorý rozhodne neurazí. Jednohubka na nedeľňajší večer. ()

Torision

Tenhle film na mě udělal super dojem. A hlavně Tyrese Gibson, kterej byl v Rychle a zběsile 2 strašně prkennej tady předvádí super výkon. ()

FFilipCZ

No nevim co na tom je DRAMAtickýho. Ostatně celkem slušná podívaná, kterou znásobuje sexy velitelka roty Jordana Brewster. ()