Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných zkoušek, přesto věří, že uspěje. Večer před odjezdem se seznámí v baru s půvabnou Ali, po nástupu na akademii s překvapením zjišťuje, že dívka je jeho velící důstojnicí. Jake je zvyklý na fyzickou zátěž, tvrdé kondiční tréninky mu problémy nedělají. Má ale potíže s matematikou, navigací, a především s respektováním autorit. Často pak doplácí na svou zbrklost a svéhlavost, a když se rozhodne utkat v boxerském ringu s velícím důstojníkem Colem, dostane pořádný výprask. Díky Coleovi se jeho studium na akademii mění v těžký boj. Jake by nejraději s akademií sekl a vrátil se k práci v loděnici, zároveň ale chce svému otci dokázat, že je schopný dosáhnout svých cílů. (Nova Cinema)

Paxxx.cz

Annapolis nabízí solidní a místy předvídatelný příběh, slušný soundtrack a krásnou Jordanu Brewster (kvůli které jsem si film pustil). Místy se tu objevili dobré momenty, ale bohužel jich nebylo tolik, aby mě to naplno vtáhlo do děje, proto 6/10. ()

O.Peta

Nemohu a ani nechci moc kritizovat, protože skoro není co. Annapolis je z půlky boxerský film a z části také film o námořnické akademii a výcviku. Ani v jedné linii nejde Lin nijak do hloubky, takže není ani moc co zkazit. S hodnocením bych šel klidně o stupeň výš, ale konkurence v tomto žánru je obrovská. Lepších boxerských dramat bych napočítal hned několik a i co se týká námořnictva má Annapolis velkého konkurenta ve snímku Ten nejlepší. 65% ()

Alementina

Skoda, ze jednu třetinu filmu zabiraji ty nejamerictejsi klise, ktera mi kazila cely zbytek filmu. A ani James do pul tela to tentokrat nezachranil. ()

slunicko2

Klišé, nic než klišé. Tento klon snímku Důstojník a džentlmen vcelku nestojí za zmínku. Všechno je kopie. A i když se na Jamese Franca hezky kouká, tak to přece jen nestačí. Marně vzpomínám, co je na tomto filmu původní. Dokonce ani ten název ne. ()

italka63

Já vlastně čekala nafoukaný vlastenecký drill amerických mariňáků a pustila si to jen kvůli upřímným a šibalským očím Jamese Franca....jenže on ten filmík za to stál, tak předně, ten nacionalismus se ani nekonal, spíš sonda mezi obyčejné kluky. Když pracujete denně s tátou a a bráchou v loděnici, kde stavíte bitevní lodě pro námořnictvo, a přes tu širokou řeku se denně díváte na budovy Akademie, začne se vám leccos honit v hlavě a pokud ještě umíte trochu boxovat....podotýkám ještě, že Tyresemu Gibsonovi uniforma velmi, velmi sekla a soundtrak byl super, připomínal Matrix. Hlubokánské drama jsem nehledala a byla překvapena za čtyři hvězdy. ()

Rakosnicek77

Opět moje oblíbené sportovní téma, pro které mám ve filmech opravdu slabost. Tady jsem nemusel zůstat ani zaujatě neojektivní, protože jsem se prostě bavil :-) Některé detaily jsou sice trošku přitažené, jako třeba jeho kadetská love story s nadřízenou, která se na své místo dostala bůhví jakým zázrakem, ale ono by to bez té romantické kudrlinky prostě asi nebylo komplet. Filmu to neuškodilo, takže jsem to ani moc nevnímal. Pěkný oddechový film o odhodlání a vůli se nevzdat.... ()

runner85

Tak toto som vážne nečakal, príjemný film ktorý chvíľami aj vyčarí úsmev na tvári .. mať tak peknú "šéfku" / Jordana Brewster / tak asi hneď narukujem do námorníctva :D ()

maverick10

Mam rad Jamese Franca a proto jsem se na Annapolis tesil. Film nezklamal ale ani nicim neprekvapil. Vsechno jakoby probehlo tak jak melo. Od zacatku uz tusite jak to bude mit hlavni hrdina po cely film tezke a ze nakonec ho bude cekat sladka odmena v podobe divky, novych pratel a vitezstvi(ne v boxu ale predevsim sam nad sebou). Zni to jako klise, ale je to natoceno tak nejak rozumne, jako by si reziser uvedomoval, ze takovych filmu je cela rada a je treba se nejak odlisit. Sice se to neodlisuje tolik, ale ani to nezapada do prumeru. Proste ani bomba ani propadak. ()

Fíla

Tohle je to pravé ořechové! Bavilo mě to od začátku do konce a nemohl jsem najít jedinou skulinku tohoto velkolepého díla, ve kterém James zazářil, jako malá hvězdička na tmavě modré až černé noční obloze. Určitě si na tom někdo najde své mouchy ale já to nebyl. Začneme na stavící se lodi, pokračujeme dodatečným přijetím na akademii a potom začne tvrdý výcvik. Ten chlapec tak trochu umí box. Je to velice skromný film, a to tomu možná dodává tu " správnou notu " . 4,5*. ()

O´Neill

Bezesporu plný počet. Dobře natočené, film pěkně ubíhal a dialogy byly taky vcelku dobré. Výkony byly také na úrovni, Donnie Wahlberg to zahral skvělé, James Franco s Gibsonem taky (nečekaně) a jak jinak, než skvělá Jordana Brewster. Prostě jiné hodnocení tady nejde dát :) ()

Nach

Americké námořnictvo, to je elita. Výcvik jako z pekla, stejná uniforma, stejný žargon, stejná sexuální orientace a černoch co je velký šéf. A samozřejmě vás jako nadřízený pořádně s...e. Co s tím uděláte? No rozbijete mu čelist. Že to je zakázané? Ale kde že... Americké námořnictvo má u toho box. No a není nic lepšího než využít příležitosti a dát do tlamy svému nadřízenému za to, že je férový, edukativní a úspěšnější, než vy usmrkanci! A tak tu máme Annapolis. Film o vojenském drilu s charismatickým židem Jamesem Francem a nežidovským nadřízeným černochem Jimem Parrackem. Film kvůli kterému si mladí chlapci pera (psací potřeby úchylové) leštit nebudou. 70% ()

Dannysek4U

Jasne, je zo hrozne schematicky a vsechno se odehrava presne tak, jak ocekavate. A toho patosu, uplnej ranec. Ale presto se mi to dost libilo, a to predevsim kvuli formalni strance filmu. A musim uznat, ze Franco dost vali - sice zde jeho herectvi spociva hlavne v neustaly podmracenosti - ale pro ucely Annapolis to staci vic nez dost ()

PROCESOR

Klasickej náborovej sladáček, pro Navy. Když tam namícháme jednoho tlustýho kamaráda co nemá šanci, pěknou důstojnici, co má víc než šanci a otrokáře, který si hraje na válku i v době míru, tatínka co nikdy nepovzbudí a trochu to promícháme, tak koneckonců nakonec proč ne. ()

Juto

Annapolis“ nie je typický vojenský film. Zameriava sa viac na box a priateľstvo ako na brutálny systém, ktorým sú vojenské akadémie známe. 6/10 ()

Radiq

Další americkej profláknutej krávofilm o cti a odhodlanosti v armádě. Tentokrát ještě na škole. A dokázat se to má v boxérském turnaji. Nudou jsem si chtěl během filmu nasekat malíček mačetou a z té vojenské orchestrální hudby jsem si chtěl strčit pijavice do uší. Děj mi lámal kosti svou stupidností a povrchností a nakonec jsem si chtěl zlomit hlavu. Je to další z mnoha americkejch vojenskejch nudnejch příšerností. ()

Sabrewulf odpad!

Není nic odpornějšího, než ženská v armádě. Navíc je to narvané samým klišé až po okraj. P.S: Ta Brewsterová si barví obočí inkoustem? ()

kocik1

Fakt tyhle motivační filmy z US army nechápu. Pakárna na druhou, kadeti i jejich nadřízení se chovají jako blbečci, až má člověk podezření, že to JSOU blbečci. No vážně, tohle by mě ke vstupu do armády rozhodně nenavnadilo. A taky nemám ráda uniformy, to jako fakt:-). Takže film hodnotím tak, jak si zaslouží, jako naprosto nezajímavý s tuctovým příběhem, který jako by po stopadesáté protáhli Minoltou nebo Canonem. ()

panMartin

Americké námořnictvo, to je elita. Ano, jasně, je to celé jedno veliké klišé. Annapolis nabízí solidní a místy předvídatelný příběh, slušný soundtrack. Za krásnou Jordanu Brewster sympatického James Franco a tvrďáka Tyrese Gibson dávám body navíc. Přesto film stojí za podívání už jen kvůli tomu závěrečnému zápasu. Taková tuctovka, co vám udělá radost. A mě dvojnásobně protože mám rád to prostředí ringu. ()