Jaké vlasy má Zlatovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka

Československo, 1992, 26 min

Ani ochechulozní ústřední dvojice Brožová a Dlouhý doplněná o Lindu Fish mi nedokázala zkazit zábavu. Na rozdíl od mnohých jiných jsem se dobře bavila, neb jsem se i smála.(21.4.2013)

• Tommassi3

"Odpusťte, pane králi, to my nevěděly, že se vám mícháme do státních zájmů !!" ;)(13.6.2015)

• veronikav

Milá krátká pohádka -ale ? Chybí tomu to ,dobro zvítězí ... Tady jsou vesměs jen kladní hrdinové ...(23.11.2012)

• Jezinka.Jezinka

Jaké vlasy má Zlatovláska je otázka, kterou špatně zodpoví jenom naprostý trouba. Jakou barvu má bílý kůň? Kolik let trvala třicetiletá válka (hádejte, proč nepíšu o staleté) a jaké vlasy má Zlatovláska? Zlaté. Skvělý rozjezd a pak, jako by scénárista dostal mrtvici a v pěti minutách dobře rozehranou pohádku totálně spláchl. Mistrům parukářům ovšem ruce uřezat od samého počátku.(18.11.2012)

• Ded@M@tes

Obyčejná krátká pohádka o popleteném princi. ( Hodnocení: 4/10 )(27.11.2012)