poster

Jaké vlasy má Zlatovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka

Československo, 1992, 26 min

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Jaké vlasy má Zlatovláska je otázka, kterou špatně zodpoví jenom naprostý trouba. Jakou barvu má bílý kůň? Kolik let trvala třicetiletá válka (hádejte, proč nepíšu o staleté) a jaké vlasy má Zlatovláska? Zlaté. Skvělý rozjezd a pak, jako by scénárista dostal mrtvici a v pěti minutách dobře rozehranou pohádku totálně spláchl. Mistrům parukářům ovšem ruce uřezat od samého počátku.(18.11.2012)

 • flanker.27
  **

  Pohádka, ve které má Kateřina Brožová červené šaty s dekoltem, že i Cersei Lannister bledne závistí (to je pochvala), a Michal Dlouhý zase trenky, pro které je výraz "bizár" moc obyčejný. Nad Lindou Rybovou by se i kámen ustrnul, během sledování jsem si však říkal, na čem scénárista v době psaní jel.(17.4.2016)

 • RonaMidu
  **

  ...ti,co nemají odvahu,na světě můžou jenom strašit.....(možná ne doslova,ale tak nějak,smysl tentýž,moc se mi to líbilo - jediná věc,která mi z té kdysi viděné pohádky utkvěla v hlavě) :-)(17.4.2016)

 • Snorlax
  ****

  Ani ochechulozní ústřední dvojice Brožová a Dlouhý doplněná o Lindu Fish mi nedokázala zkazit zábavu. Na rozdíl od mnohých jiných jsem se dobře bavila, neb jsem se i smála.(21.4.2013)

 • blackrain
  **

  Herci byli skvělí. Kostými velmi povedené. Příběh jednoduchý jako facka. Není holt všechno zlato, co se třpití. Pro každého je zlato něco jiného. Totéž platí i o zlaté barvě. Michal Dlouhý se mi jako princ zrovna moc nelíbil.(5.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace