poster

Jaké vlasy má Zlatovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka

Československo, 1992, 26 min

 • Snorlax
  ****

  Ani ochechulozní ústřední dvojice Brožová a Dlouhý doplněná o Lindu Fish mi nedokázala zkazit zábavu. Na rozdíl od mnohých jiných jsem se dobře bavila, neb jsem se i smála.(21.4.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Odpusťte, pane králi, to my nevěděly, že se vám mícháme do státních zájmů !!" ;)(13.6.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Jaké vlasy má Zlatovláska je otázka, kterou špatně zodpoví jenom naprostý trouba. Jakou barvu má bílý kůň? Kolik let trvala třicetiletá válka (hádejte, proč nepíšu o staleté) a jaké vlasy má Zlatovláska? Zlaté. Skvělý rozjezd a pak, jako by scénárista dostal mrtvici a v pěti minutách dobře rozehranou pohádku totálně spláchl. Mistrům parukářům ovšem ruce uřezat od samého počátku.(18.11.2012)

 • otík
  ***

  Totální studiová pohádka, ve které král (Postránecký s úžasným plnovousem) chce princi z druhého království provdat svou dceru. Jenže princ požaduje zlatovlásku, král má rudovlásku. A tak zaúkoluje své pohádkové bytosti (Ježimáma, Ježiholka, Ježibába, Hastrmanová, Hejkalová), aby něco vymysleli. A jak už to v pohádce bývá, princ se zamiluje do rudovlásky, pak mu ale král nastrčí nepravou zlatovlasou dceru, pak princ chce zase rudovlásku, tak mu ji král vrátí, pak se chce zlatovláska pomstít, .... No na krátkou pohádku je toho až moc. Průměr spíše pro malé děti. Hudba: Vítězslav Sýkora(28.8.2013)

 • Ded@M@tes
  **

  Obyčejná krátká pohádka o popleteném princi. ( Hodnocení: 4/10 )(27.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace