Jaké vlasy má Zlatovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka

Československo, 1992, 26 min

Ani ochechulozní ústřední dvojice Brožová a Dlouhý doplněná o Lindu Fish mi nedokázala zkazit zábavu. Na rozdíl od mnohých jiných jsem se dobře bavila, neb jsem se i smála.(21.4.2013)

Pěkně zahrané a obsazené s ucházející výpravou. To se v českých TV pohádkách tak často nesejde....(20.11.2012)

• RonaMidu

...ti,co nemají odvahu,na světě můžou jenom strašit.....(možná ne doslova,ale tak nějak,smysl tentýž,moc se mi to líbilo - jediná věc,která mi z té kdysi viděné pohádky utkvěla v hlavě) :-)(17.4.2016)

• flanker.27

Pohádka, ve které má Kateřina Brožová červené šaty s dekoltem, že i Cersei Lannister bledne závistí (to je pochvala), a Michal Dlouhý zase trenky, pro které je výraz "bizár" moc obyčejný. Nad Lindou Rybovou by se i kámen ustrnul, během sledování jsem si však říkal, na čem scénárista v době psaní jel.(17.4.2016)

• Ded@M@tes

Obyčejná krátká pohádka o popleteném princi. ( Hodnocení: 4/10 )(27.11.2012)