Voodoo: Umění ďábla

• Thajsko Khon Len Khong (více)

Byl zavražděn muž a celá jeho rodina. Policie podezřívá jeho bývalou milenku, ale nemůže najít žádné důkazy, které by tuto domněnku potvrdily. Když mladý reportér následuje svůj instinkt, zjistí, že vražednou zbraní nebyl ani nůž ani pistole, ale mnohem mocnější nástroj… voodoo. Voodoo je označováno jako kult nebo náboženství s prvky magie, které vzniklo v Africe. Nyní je masově rozšířeno na Haiti, kde každý třetí člověk vyznává kult voodoo. (oficiální text distributora)

Deratizer odpad!

Film je nudnej, chaotickej, kde se jen těžko divák zorientuje v ději a souvislostech, nepříjemně se na to dívá a nepříjemně působí celý film jako celek, kamera a obraz taky není poklad pro oči(naopak), herecké výkony nezaujmou, celý to působí trapně a nezáživně, prostě pro mě právě ten typ hororu a filmu, kde mám jasno v hodnocení---odpad! Typ filmu, kde pro mě dokoukání do konce bylo doslova utrpením. ()

MickeyStuma

Inu, od hororových počinů z thajské provincie se toho stále moc očekávat nedá a zvlášť pokud jde o mysterióznost a šamanství. Je to i tento případ, kde námět sice patří k těm zajímavějším, ale bohužel zpracováním nijak valným. Nebýt lichotivých, avšak velmi kratičkých hrůzyplných scének, spíše by se jednalo o drama než o horor. Výprava však není špatná a tak alespoň vyvolaná poněkud temnější atmosféra dává najevo, o co se tu hlavně jedná. Snímek tedy nemá čím ohromit a je to docela škoda. Pouze praktiky voodoo a asijské prostředí dohromady vykazuje vcelku přívětivý potenciál. ()

ali-n

Celú dobu som mal pocit, že si niekto vyrobil bábku, ktorá sa mi veľmi podobá a neustále ju šteklil pod pazuchami. Jednoducho som sa nemohol ubrániť smiechu. Zmätené, nezrozumiteľné a krvavé asi ako prekliato hlboký záder. Ak by sa ma niekto spýtal: "„O čom to bolo?", asi by som mu odvetil len: „Aaale, je tam jedna malá Thajka-albínka a ostatní pľujú žiletky!" :-) MOJE NAJ - Odhliadnúc od starého mnícha, ktorý si od nás ihneď vyslúžil prezývku ČISTIČ, ma asi najviac pobavil obal DVD. V prvom rade sľubuje najbrutálnejší film, aký som kedy videl, no a superbonusom sú zábery na zadnej strane, ktoré nikde vo filme neuvidíte ... patria totiž k druhému dielu. Na hodnotenie filmu to však dopad nemalo. :-))) ()

jkpj22 odpad!

Prosim? Tento film byl podle mého názoru mnohem delší, ale střihač dostal za úkol to osekat a vznikl z toho tento paskvil. Podařilo se mi zorientovat v tom rychlém střihu, ale to co následovalo, to byl opravdu horor. Žádná lekačka, ani jeden povedený záběr, prostě nic. Hrozná srágora. Odpad, dalo by se říct. Jo, odpad. A co jsem vlastně čekal? Ten film má 34% hodnocení. Jen debilům se to muselo líbit. ()

martinexa odpad!

Tak tohle už nikdy víc! Určitě nedoporučuji. To je tím, že nemám po nocích, co dělat a pak narazím na tohle:/ ()

Pattrick

Nikterak mě to nezaujalo. Místy byla nějaká ta lekačka, samotný spád filmu byl dostačující i za tu divnou nelogičnost a zmatkovitost. Musím přiznat, že si z toho moc nepamatuju a to je co říct, obvykle si filmy pamatuju celé. ()