Sesterstvo putovních kalhot

Sisterhood of the Traveling Pants, The

Sesterstvo putovných nohavíc

Komedie / Dobrodružný / Drama

USA, 2005, 119 min

Az neskutocne klisovity teenage film... ale raz za cas aj taky pobavi.(28.5.2008)

Na babský film som zrovna náladu nemal, ale budiš. Je tu síce pár pekných scén, celkom dobrá pointa s ponaučením, no ako film mi tento snímok nedal nič. Kecy ako "navždy spolu" a podobné žvásty fakt nemusím, pokiaľ nie je kvalitnejší scenár. Takže nič moc. 55%.(22.3.2006)

Příjemný a dojemný snímek, k němuž chybí ještě dodat žánr "fantasy" - pokud tedy mezitím nevynalezli nějaké super-elastické rifle (America Ferrera promine) ;-)(25.3.2008)

• wipeout

Nič úžasného som pred zhliadnutím neočakával chcel som si len pozrieť príjemnú oddychovku, ktorej by som bol schopný odpustit všetky negatíva ktoré mi vadia na divčenských filmoch podobného typu. teda musím povedať, že až tak hrozne to nedopadlo nie je ti nijaká princezná ani kráľ a pdobne. Najviac mi ale vadilo to, že sa snažili očariť prvoplánovou romantikou a pomedzitím do toho všetkého ešte vtesnať veľa vážnych tém. Keďže sa tu odohrávajú 4 príbehy naraz tak ani na jeden nezostal dostatok času aj napriek veľmi pretiahnutej stopáži. Všetky herecké výkony sa mi zdali hrané a nevyzerali prirodzene. možno pre nejaké práve dospievajúce dievčatá to môže byť výchovná príručka, ktorá im určite psokytne viac ako len hru na princeznú a princa no pre mňa a väčšinu populácie len 2 hodiny nenáročne stráveného času. 1,5*(19.8.2006)

• Maty85

Klasická romantická oddechovka na nedělní odpoledne se spolkem příjemných holek :-)) Nic víc, nic míň....(21.12.2008)

• - Pana Vreelanda, otce Bridget, ztvárňuje ve filmu skutečný otec její představitelky (Blake Lively) - Ernie Lively. (delaware)

• - Blake Lively prý na konkurz při obsazování hereček do role Bridget vešla do místnosti a než udělala cokoli jiného, položila na stůl svoji fotografii. Porota si myslela, že si z nich dělá legraci, ale potom, co po nějaké době opustila místnost, si všichni byli jistí, že právě ona je tou jedinou správnou Bridget, kterou hledají. (delaware)

• - Brian, kamarád Tibby a Bailey, je v knižní předloze špinavě blond, o asijském původu tam není jediné zmínky. (delaware)