Philip (Tino Mewes), Konrad (Thomas Schmieder) a Weener (Manuel Cortez) - traja najväčší blázni a nespratníci v škole Fredericha Nietzscheho dostávajú krutú ranu. Stanú sa účastníkmi dopravnej nehody, v ktorej všetci traja zahynú.

Vrátia sa späť do života ako krvilačné príšery - zombie. Ich telá sa však rýchlo rozkladajú, avšak necítia teda potrebu ani jesť, ani spať, a ostáva im tak dostatok času na večierky, dievčatá a vyrovnávanie si dlhov s nepriateľmi. (oficiální text distributora)

Elleannie

No teda, nečekala jsem, že se mi tahle hororová komedie bude takhle líbit. Ani nevím proč, ale moc jsem se bavila a ani chvíli se nenudila. Objevily se sice pasáže, které mi úplně nesedly, ale tihle "Zombíci" byli skvěle namaskovaní, humor byl pohodový, a děj měl opravdu děj. Prostě super komedie na zasmání a odreagování. ()

Campbell

Německá komedie která není vtipná. Je to průser když se nezasmějete ani jednou a o to větší průser když se film navíc sere do vašeho oblíbeného žánru a dělá si z něho srandu. Tady téměř nic nefunguje. Jediné co oceňuji jsou fajn masky(sem tam) ale jinak se jedné o podprůměrná televizní komedii. Těch 90 minut bylo celkem problém dokoukat. ()

Sancty

A tak prečo nie. Seriem na to, že si to uťahuje z môjho obľúbeného žánru, že nefunguje ani hororová ani komediálna línia, má to tri dôležité N a to stačí. Na Nemcov slušný štart, na Nemcov zo päť zábavných momentov a na Nemcov nie najhoršie masky. No a peknú gotičku Collien Fernandes. Len škoda toho, že film potápa snaha podobať sa americkej teen fekál komédii. Aspoň ja som mal pri sledovaní zväčša taký pocit. 5/10 ()

TheTrox

Němci a natočili takovouto hororovou komedii ve stylu zombie ? No sakra ! Musím uznat, že ze všech filmů natočených "in Germany" je tenhle nejlepší, ano nepřeháním, herci byly dobrý od začátku do konce, skvělý hlášky i humor. Samozřejmě, že se občas objevili ve filmu nedostatky, ale ty vem čert. Celkové hodnocení: 75% ()

VincentB. odpad!

Chapem. Zombie / hororová / teenage - komédia. Ale ako to, že sú tí Nemci tak nechutní. To si dali kasting na fakt nechutné ksichty a príšerné herectvo? Námet bol zrejme dobrý ale toto je veľká nechutnosť. A nie kvôli mäsu a krvi ale kvôli tomuto stále trvajúcemu prci prci humoru.Za pár dobrých gagov 5%. ()

• Posledných dvadsať minút filmu bolo vystrihnutých a znovu natočených pol roka po pôvodnom natáčaní. Originálne zakončenie možno nájsť ako na nemeckej, tak aj anglickej verzii DVD. (misterz)
  • Aj keď jedna z postáv hovorí o Necronomicone ako o reálnej knihe, v skutočnosti je Necronomicon fiktívna kniha z hororových románov H.P. Lovecrafta. (Jakub225)