Maléry pana Šikuly

Office Space

Maléry pána Šikulku

Komedie

USA, 1999, 89 min

75%. Parádní pohodová komedie se špičkovým výběrem herců, kteří do rolí sedí jako v málokterém filmu. Jestli se něco na tomto snímku opravdu povedlo, je to právě casting a také nápad, který sice není původní, ale je tu moc pěkně rozvedený. Více takových komedií, které se vyhýbají běžným klišé a jsou, jak to říct, prostě v pohodě a skutečně ze života. Velmi humorná a dnešní komedie.(18.5.2015)

Tak tohle je hustě trefná komedie. A nejvíc je vyřizování účtů s kopírkou. :) Podobné filmy : Clerks (1994), Working Girl (1988), Nine to Five (1980)(17.6.2007)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(24.7.2010)

Příjemná nenáročná a na nic si nehrající komedie. Asi každý, kdo denně vstává do práce se dokáže vžít do role hlavního hrdiny a následně fantazírovat o tom, jak by to vypadalo, kdyby zkusil stejný přístup :)(18.3.2015)

Sem tam dobrá hláška (prostředí IT firmy ocení jistě všichni zasvěcení) a J.Aniston? Já fakt nevím co na ní všichní vidí...(12.2.2005)