poster

Maléry pana Šikuly

 • USA

  Office Space

 • Slovensko

  Maléry pána Šikulku

Komedie

USA, 1999, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jerry12
  ****

  75%. Parádní pohodová komedie se špičkovým výběrem herců, kteří do rolí sedí jako v málokterém filmu. Jestli se něco na tomto snímku opravdu povedlo, je to právě casting a také nápad, který sice není původní, ale je tu moc pěkně rozvedený. Více takových komedií, které se vyhýbají běžným klišé a jsou, jak to říct, prostě v pohodě a skutečně ze života. Velmi humorná a dnešní komedie.(18.5.2015)

 • Kaluž
  ****

  Who the fuck is Michael Bolton?(17.12.2012)

 • genetique
  ****

  Zrejme je treba na vlastnej koži pocítiť čo to znamená pondelková nechuť a celková apatia z práce. Ale napriek tomu ma táto pracovná sonda perfektne uvoľnila a to je to, čo som čakal. Navyše aj mini romantická zápletka pomohla, je vidno skúsenosť filmárov z priamych hlášok a nekonvenčného, inteligentného humoru. 75%.(21.6.2007)

 • EdaS
  ****

  Ten, kdo vymyslel český název snímku, by měl být IMHO umístěn do nejbližší psychiatrické léčebny. Jinak jde o velmi dobrou komedii, kterou ocení hlavně lidi pracující v open spacech (což je můj případ). Až na samotný závěr mi film přišel opravdu hodně jako ze života - hlavní hrdina, chlapík znechucený kancelářskou nádeničinou, není žádná hollywoodská šablona, ale člověk, jakých můžete potkat ráno v metru stovky...(15.1.2006)

 • sta
  ****

  První půlka a ukázka totální frustrace je naprosto úchvatná, škoda té půlky druhé, kde už jde především o příběh. Geniální je scéna s tiskárnou!(9.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace