Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

William_Kirk

Tak jako po "Žhavých výstřelech" nebude už podle mého nikdy stejný "Top Gun", po shlédnutí "Utopence" už nikdy nebude stejný "Uprchlík". Jedna z nejlepších parodií, co znám. Určitě se vyrovná Bláznivé střele, Žhavým výstřelům nebo Připoutejte se prosím 2. ()

Brenda.Ch

Jako parodie vynikající. Spousta neskutečných vtipů a gagů. Ale jako celek to vyznívá dost chaoticky a místy to zabíhá až do absurdna, které ubírá vtip. Pro mě by to bylo zajímavější a nápaditější jako série krátkých vtipných scének než jako celek. ()

R.I.S.A

Leslie je ( tedy byl :(:( ) machr na parodie všeho druhu a Utopenec se poved jak svině žádný trapný forky ale opravdu výborně zparodovaný scény z těch nej filmu :D :D Bude mi moc chybět děda jeden srandovní, a vždy si moc rád pustim filmy s tím nejlepším hercem parodií co kdy žil :) ()

Kub21

Nu,nevím co přesně si o tomhle mám myslet,jestli to byla parodie nebo něco tak strašného ve stylu "Pusť televizi,ať se zasmějeme a proč by jsme u toho přemýšleli".Toho vtipu,který je ve filmu je na mě až moc,a tak mi někdy přišlo,že když nevěděl režisér co natočit,tak se zeptal svých desetiletých dětí a oni mu poradily.Jak už jsem zmínil ve filmu je mnoho "Vtipů",to není zlé,vždyť je to komedie.No pojďme se na to podívat z jiného úhlu pohledu.Vtipy bych nazval primitivními a dětskými,bylo to až trapné.Naprosto nechápu,jak tento film může mít tak vysoké hodnocení,protože celý film není na ničem založený,působilo to na mě jako natočená parodie na youtube s mikrofonem od vietnamců za 150Kč,přesně ty sluchátka s mikrofonem co máte ve škole.Co to je sakra za název,myslím si,že to má být vtipné,tak se smějte!Nesnáším filmy,co nemají děj,je to jako kdyby někdo nevychodil základní školu a šel by na vysokou školu,plán to je sice hezký ale to hlavní tomu chybí,jako tomuto filmu.. ()

fakáč

Scénka, kdy během útoku teroristů s bazukami dokázal hlavní hrdina vyměnit kolo u auta a ještě si umít čelní sklo mě opravdu dostala. Lepší průměr mezi parodiemi. ()

Henk

Leslieho Nielsena mám docela rád a nedokáži si ho představit ve vážné roli. Proto můžu říci,že ani tentokrát nezklamal. Pravdou je, že jsem s ním viděl lepší parodie, ale v téhle mu navíc výborně asistuje Richard Crenna, coby policejní komisař. Samozřejmě se ve filmu objeví několik přiblblých gagů, ale zastiňují je ty povedené a originální(Leslieho cesta autem s použitými dětskými plenkami apod.) Moc se mi líbily občasné,šílené věci odehrávající se na pozadí,což je doménou spíš Jima Abrahamse(Žhavé výstřely). Velice dobrá zábava pro oddech. ()

AlBertzap

Bezkonkurenční Leslie Nielsen opravdu umí. Je pravda, že zrovna tento film je jeden z těch slabších, ale i tak je směšných scén opravdu dost a musím říct, že i přes totální upranost jsem se dost bavil. ()

rodneycz

Jako velký fanda komedií a parodií jsem tento výtvor nemohl vynechat. Leslie Nielsen opět nezklamal a asi nikdy nezklame. Film plný humoru, který paroduje např. Titanic nebo Mission Impossible. Jistě, není to asi taková zábava jako série Bláznivých střel, ale já se výborně bavil po celou dobu, ovšem některým nemusí tento humor přijít na chuť. Lesliemu ani filmu v žadném případě nedocházel dech, prostě zábava na hodinu a půl plná vtipných scének. ()