Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

mezonek

Dělat si srandu z takové spousty velkých filmů je odvážné. A odvaha se vyplatila, je to často dosti výstižné a trefné. Dost jsem se u toho pobavil a párkrát jsem propadl záchvatu smíchu. ()

kakakakakaka

Uplná blbosť :D totálne šialené. Veľa logiky sa tam nepozbieralo ,ale smiala som sa od začiatku do konca. Pri scénke keď ho naháňala lokomotíva, som sa od smiechu skoro docikala a ešte mi aj zabehli pukance. Hudba bola lepšia než som čakala, a Leslie Nielsen je proste super. Obal je iba reklamný ťah ,lebo parodovaná scénka na Titanic je celkom na konci a má iba pár sekúnd.Nech mám akokoľvek zlú náladu toto mi ju vylepší. Nechápem kto mohol vymyslieť takú koninu . Určite odporúčam :D ()

+sfinx+

Statečné srdce, mission imposible, pobřežní hlídka a mnohé další jsou už jen druhořadou předlohou pro tento krásný film, který si s nima všema vytírá ***. Je to sice o trochu slabší než Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely, ale stále tam Nielsen sedí, jako zadnice na hrnci a shazuje, co se dá... Závěrečná bitva byla pak třešničkou na dortu v pátrání po jednorukém, jednookém a jednonohém :-) ()

Sadova302b50

Obavy se nepotvrdily a Utopenec mi přišel jako relativně zdařilá parodie, místy dokonce skvělá, v některých částech sice trochu pokulhává, ale pořád je to nadprůměr. Když si vzpomenu, v čem všem jsem Leslieho Nielsena už viděla, zaokrouhluju nahoru a vlepím filmu čtyři hvězdy 78% ()

Eviel

Toto je aspoň čo sa týka humornej stránky jeho najlepší film , neskutočne som sa bavil kým som sa prestal smiať na 1 scéne prišla druhá...Toto sú filmy nie pre každého na to treba asi povahu a určitý zmysel pre humor , takže za mňa 4* ()

GOTFAN

Stačí ubalit, či si zabublat . No a ty hlášky tam mně skolily :-D Sestra? Něco jako bratr jen s jiným pohlavím. Doneste mi podprsenky nebo tak něco potrebuju DNA. A to jsou tam i o dost lepší věci :-D Prostě kvalita ktera nezklame . ()

leavit

Film bych zařadila do „blbých “ komedií, kdy se na pár opravdu povedených vtipů najde spousta těch hloupých, ale když se na to díváte poprvé, tak se bavíte. 75% ()

Rathe

Ó můj bože! Tohle je tak luxusní komediální parodie s ještě úžasnějším (a bohužel již zesnulým) Lesliem Nielsenem. Tolik scének zesměšňující povedené filmy mohlo dopadnout sakra špatně. Ale jim se podařilo to vše zakomponovat a vykreslit jednotlivé vtipy do špičky. A co třeba ten autobus... v jiných kouskách by to bylo trapné a tady se u toho člověk válí smíchy. Fakt super! ()