Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

KraLuban

Velice nevyrovnaný film, naprosto nudné pasáže (celých prvních snad 20 minut, ale i slabý konec) se střídají se skvěle vypointovanými scénami (prakticky celý pekelný víkend na rodinném sídle). Na jedno podívání slušné, podruhé bych se tomu asi nezasmál. ()

malyLibor

Začátek mi přišel děsný. Nemám moc rád takové ty uřvané komedie... Nemám je vlastně vůbec rád. Pak se to ale zklidnilo a mně se to moc líbilo. Odjezd ze svatby a pobyt v domě na pobřeží se přiblížil až grotesce, a já se bavil. Johnovo trápení mne musím říct trochu otrávilo, ale za happy end to filmu odpouštím. Ale co mne opravdu na konci pobavilo byl šílený Chez v podání Willa Ferrella. Jo, film je jako na houpačce, ale po tom, co jsem překonal začátek jsem se už jen více nebo méně bavil. Musím souhlasit, že je to hodně pobavená komedie, i když podle mne ne zrovna romantická. Nicméně pobavila. A nesympatické duo hlavních hrdinů (musím říct, že snad nikdy jsem se takto nebavil u filmu s tak mi nesympatickými hlavními hrdiny) u mne překonaly jejich velmi sympatické filmové lásky. Jo, už za tyhle dvě holky bych dal nějakou hvězdičku navíc, ale není třeba. Chlapi mi sice nebyli sympatičtí, ale pobavili mne na 5*. Holky už byly jen navíc. Kurník, nečekal jsem od toho filmu nic, ale opravdu mne pobavil. ()

KuceraJohny

Jedna z nejpříjemnějších komedií co znám. Vždycky se na ní rád podívám a vždy mě baví. Komediální duo Wilson a Vaughn fungují perfektně. Je mezi nimi určitá chemie. Především Vaughn je skvělý. Mám opravdu rád filmy s ním je to skvělý komik. Řekl bych že celé herecké obsazení je opravdu výborně vybrané. Nesvatbovi už je pro mě taková kultovní komedie co nikdy nezklame. Příběh má parádní tempo, a tak ve třičtvrtě filmu začne lehce pokulhávat, ale i tak to není nic strašného a film to nějak neohrozí. ()

leonskennedy

Začátek je super než se Wilson zabouchne do McAdams.Pak už to táhne jen Vaughn s zrzavou "pannou".Konec filmu je asi nejslabší kromě pár minut kdy se objeví Will Ferrell a jdou na pohřby. ()

sh4ris

Komedie o dvou kamarádech, kteří obrážejí svatby, aby zasunuli. Proč ne? Mají vždy plán, jak se tam vetřít, jsou milou společností a s ženskýma to umí. Horší je, když tam jednou potkají někoho, kvůli komu by to dělat přestali... Mám ráda trojici Stiller - Wilson - Vaughn, tady fungují jen dva z nich. Ano humor je někdy přestřelený přesně jak jsme zvyklí z jiných jejich filmů. A i když je spousta scén klišé, tak to prostě celé funguje. Christopher Walken je příjemné plus. A Bradley Cooper musí snad hrát sebe, slizoun jak hovado.. ()

Thalin

Fajn komedie postavená na vlastně jednoduché a celkem nevinné lži, která se jednou trošku zvrtne. Film má bohužel trošku nevyvážené tempo a skvělý začátek sklouzne do klasického klišé, ale i tak je to fajn komedie a hlavní duo si skvěle notuje. ()

Dr_Zetor

Konečně zase jednou komedie, která nenudí, nezklouzává k trapnosti a opravdu dobře pobaví. To celé ve velmi dobrém hereckém provedení, ve kterém není vyloženě slabé místo. Co víc si přát? Na nic nečekejte a honem do kina! ()

turtles_33

výborné vtípky, nádherná hlavní hrdinka, nádherně ujetá její sestra, skvělý walken a k tomu ještě homosexuální depresário vydávající se za syna...co víc si přát? snad jen aby takových filmů bylo víc... ()

Painer

Jedna z mála romantických komedií, která mě zaujala. Musím uznat, že Rachel McAdams je jednoznačným talentem budoucnosti. Naprosto nejlepší scéna s Willem Ferrellem na pohřbu zařídila, že místo 4 dostala tato komedie 5 hvězd. ()

Gagin

Kdysi dávno jsem na tento film zavítal do kina a to i díky mému dalšímu oblíbenému herci Owenu Wilsonovi. Celkem povedená klasická komedie, na kterou se vydržíte ty dvě hodinky koukat, ale kdyby to trvalo déle nevím jestli by jste se už nenudily. Já se rozhodně dvě hodinky nenudil, déle bych to asi nevydržel. Herecké výkony, tedy hlavně v podání dvou hl. herců Owen Wilson a Vince Vaughn jsou kvalitní. Dávám *** hvězky ()

mitush

pri tom množstve sračiek čo si hovoria komédie je ťažké nájsť zopár, čo stoja za to. Táto k nim rozhodne patrí. Svieža, vtipná a hlavne nemá hluché miesta. Nevyvola vo vas burlive salvy smiechu, ale pocas celeho fimu udrzi usmev na tvari. ()

marocco

Výborná americká komédia so skutočne podarenými hereckými výkonmi (Will Ferell rocks). Zápletka je slušná, film nemá výrazné hluché miesta a napriek vcelku veľkej dĺžke (na komédiu) aj hladko plynie.Za posledné roky jedna z najlepších amerických komédií. ()

tommyt

Rachel McAdams, Vince Vaughn, Owen Wilson, Chris Walken. Viac som ani nepotreboval. Dokonala komédia, ktorá zabávala od začiatku do konca, romantiky akurát dosť, gagov až až. Tento film si pozriem veľmi rád a pozerám ho znova a znova, pretože predstavuje skvelý humor na veľmi bežnú (a už veľakrát spracovávanú) tému svadby, len tentokrát z trošku iného uhla pohľadu. Po dopozeraní som sa až zamyslel, že si obvolám známych, či sa náhodou neženia/nevydávajú. Táto komédia poteší aj náročného diváka, hlavní predstavitelia podali excelentné výkony, Wilson,Walken,Vaughn boli dokonale vtipný a Rachel McAdams tradične krásna....Thumbs up Wedding Crashers!!! Mazel tov!!!!  ()

JAzzeURo

Jedna z těch lepších komedií. Nevím proč, ale Vince Vaughn má takovou zvláštní schopnost, že v žádné roli nepůsobí trapně. No a Will Ferrell jako guru nemá chybu. Nejžhavější holky se holt balí na pohřbech. ()

Raviola

Pro mě naprosto průměrná komedie amerického typu. Postrádá "šťávu" a ani Owen Wilson s Vincem Vaughenem ji komedii nedodali. Pro mě 2 a 1/2 * . ()

Nickkk

Není to sice žádná bláznivá komedie,ale vtipu je tam dost a je to super oddechovka u které se určitě nudit nebudete. Nejlepší postava: Chazz Reinhold ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)