Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

Sonick

Jo tohle bylo slušný, Rachel i Isla jsou ke koukání a dokonce podávají i herecký výkon, film nenudí a i když je to na konci strašně přeslazený, kdo by to naší charismatické dvojce Nesvatbových nepřál? K tomu dva naprostí šílenci v podání Willa Ferrella a Keira O´Donnela, trocha milé romantiky, pár vtipů a není o čem diskutovat. ()

Dexter666

"Rádoby" vtipná komédia so zaujímavým námetom. Dobkin to na začiatku perfektne roztočí a je to taký in medias res štýl - ten strih v svatobnom období je šialene dobrý (ktovie, ako dlho to dávali dokopy). Dej sa uberá zaujímavým smerom a nebojí sa vyjsť z veľkomestského prostredia (body za výpravu treba určite udeliť). Posledná tretina filmu je však tak trochu naťahované neoriginálne romantické klišé, ktoré sme tu mali už tristokrát a ktoré ničím (ani Willom Ferrellom) neprekvapí. Vcelku je to však veľmi dobre stráviteľná ľahká večera po ktorej zaspíte dobre naladení. ()

cici24

Velmi příjemná komedie o dvou borcích, kteří mají v oblibě svatby a dění kolem nich.....Filmu trochu škodí klasický scénář s happyendem....vyzvihl bych Ferrella, který je přímo užasnej:-))) ()

1mikeF

Vtipná a dobře koukatelná komedie, kterou kazí ohraná milostná zápletka... no... co ale taky od takových fimů čekat. Každopádně svůj účel a očekávání to splnilo velmi dobře. Tedy **** ()

veverysiak

Pre takéto milé kúsky snáď nikdy nezanevriem na hollywoodsku produkciu ľahších žánrov, nad ktorými filmoví fajnšmekri len odpľujú jedovatú slinu, je to milé, zábavné a občas sa tu objaví roztomilé slniečko, ktoré keď sa nezblázni od nečakanej a náhlej priazne, alebo nezačne okolo seba vysávať všetko, čo je v kvapalnom alebo práškovom skupenstve, môže to dotiahnuť oveľa ďalej ako do spální producentov, tu nám nádherne zasvietila Rachel, aj keď to nebolo po prvýkrát, a zatiaľ to vyzerá, že nás chce svojím talentom obšťasňovať naďalej, tak jej držme všetky palce, takže 80%. ()

Kada80

Podle zdejšího hodnocení jsem si říkal,sakra to se na to musím podívat. No a musím říct,že jsem čekal o trochu větší odvaz,ale nápad je to brilantní objíždět svatby,skvěle se bavit,balit holky a nedej bože pak ještě začít objíždět pohřby.A nástup Willa Ferrella na scénu? To je opravdu pošuk. 70% ()

vilusinska

Dva svoboní mládenci a navíc kamarádi kteří se zuby nehty brání oženit a usadit obráží svatby neznámých lidí a balý tam družičky či jiné roztomilé slečny které by se jim mohl hodit na noc.Co se ale nestane jeden z nich se zamiluje a tak poruší pravidlo že pouze hostina a dost,spolu se svatebčany se vydají do sídla bohatého magnáta do jehož dcery se zamiloval.Musí překonat jejího snoubence,zamlčet pravdu o tom co ve skutečnosti dělá a i to že jeho kamarád se zamiloval do její sestry kterou si potom chce vzít.Velice vtipná komedie která stojí za shlédnutí a rozhodné né jenom jednou :-D ()

benda02

Takového kolegu jako je Owen Wilson nebo Vince Vaughn bych chtěl také a s nimi i prožít tuhle vtípkama nabitou komedii. Hrát si na rodinné příbuzné a přátelé a tak balit holky a užívat si svateb, tomu říkám zábava, klidně bych si nechal líbit, aby v takovém duchu byl celý film i když tak to prostě nešlo. ()

Ijanek

Owen Wilson a Vince Vaughn zaručeně pobaví téměř všechny diváky. Je to jedna z lepších romantických komedií. Christopher Walken nezklamal svým pedantským přístupem. Je to vcelku povedená zápletka a průběh filmu je docela svižný. Film mě nezklamal. ()

sokor3

Naprosto dokonalá komedie, u které jsem se chvílemi mohl potrhat smíchy, byly tam sice i slabší a zdlouhavé momenty, ale to vzhledem ke zbytku filmu zas až tolik nevadí. Ministrova rodinka je opravdu nejtrhlejší, jakou jsem kdy viděl. Dcera nymfomanka, teplý dementní syn, šílená matka, žena co letí na zajíčky, to je opravdu vražedná kombinace. ()

Enzo555

Neznášam svadby a nemám rád Vóna. Film má, na romcom, originálny námet ale je presilený, ako vzpierač bez opasku ()

ludovit14

Jedna stých lepších Wilsonoviek ak nie vôbec najlepšia.Pred 7 rokmi,keď som túto kom.videl prví krát-tak ma slušne pobavila.Nie,že by som sa válal na zemi,ale po týchto Hollywoodskych odpadoch príjemná oddychovka.Ale teraz po druhom pozretí som sa len pár krát pousmial,asi starnem-ale keď neberiete scenár vážne,tak hlavne romantici si prídu na svoje. HOD:65,01.PS: uletená rom. komédia. ()

v.indruchova

Prostě vás to baví, pořád se něco děje. Owenovi to tam sluší (fascinuje mě ten jeho nos). Na americkou bláznivou komedii je slušná. Nachystejte něco k snědku a potom se jen posaďte a vypněte. Dovolte mi jen poznámku..kdo vymýšlí ty české názvy filmů!? ()

Delmondo

Příjemná komedie která ke své škodě začala v až příliš vysokém tempu, napěchovaná srandou aby se v polovině změnila na poměrně nezáživnou romantickou frašku kterých je všude kolem přehršel. Já se ale neunáhlil a zhruba v půlce jsem to začal sledovat srdcem a vítězně dokoukal až do konce. Dvojice Vaughn/Wilson v pohodě šlape a nebýt té změny žánru tak by komedii hravě utáhli, Rachelka McAdamsová, Christopher Walken a hlavně blbeček Bradley Cooper zdařile doplňují toto perfektní herecké obsazení. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)