Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas! (oficiální text distributora)

MichalCZ30

Asi budu opakovat komentáře téměř všech ostatních, ale možná by bylo bývalo lepší tam těm bejkům a volům nemalovat nic a nedělat voly z našich dětí. Po vysvětlení, proč má kráva vemena a následné návštěvě kravína jsem byl trochu nepozorný a moje ratolest se trochu zdržela. To se projevilo neuvěřitelně vzteklým bučením ustájeného (naštěstí kvalitně a pevně) býka, který byl popotaháván za vejce s vysvětlením dcery: "Chtěa jsem si podojit kravičku...". Asi jsem už dost retro a tak nedám na Jen počkej zajíci dopustit a tento styl animace se mi nelíbí. Ale svůj účel to plní a děti se baví. I já se občas zasměju - nejvíce jsem se ale zasmál v tom kravíně. U mě 85%. ()

Chroe odpad!

Debilní kravina s úděsnou animací. Moje děti se určitě nebudou koukat na dílo zasraných trans pošahanců, co nevědí že bejk má rohy, koule a čuráka. Ne že je to bezpohlavní sajrajt bez rohů s vemenem. Už mám těch sraček kolem vycházení vstříc lqbtq nemocným bastardum tak akorát dost. Do píči kunda plesnivá zasraná. ()