poster

Mezi námi zvířaty

 • USA

  Barnyard

 • Německo

  Der Tierisch verrückte Bauernhof

 • Slovensko

  Medzi nami zvieratami

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Německo, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  **

  Mno teda nadšen jsem rozhodně nebyl. Mezi animáky spíš podprůměr. I průměrně retardované děcko musí poznat, že NĚCO je ve filmu špatně. Býk s vemenem? OMG, tak to už je prostě moc. Krom pár vyloženě vtipných vtipů (narozeniny psa Erwina a většinou také pařící scény - viz nigga Krtek pařící na Mr. Bombastic, kuřata střílející šipky na KFC) se film neuvěřitelně táhnul jak žvýkačka na rozpáleném parapetu. Nuda nuda nuda. Celkový dojem ještě podtrhnuly podivné animace a minimalistické vzevření grafiky - nevím jestli to bylo schválně, ale proti Pixaru se teda Paramounte jdi zahrabat! 45% a doporučuji jen po lobotomii mozku pro dospělé, nebo pro děti, co neznají okolní svět :-)(27.6.2009)

 • nash.
  **

  Takové farmářské blbnutí s humorem pro caparty a postmoderními býky s vemeny, které vypadají jako špatně nasazený pesar. Jednou se to přežít dá, občas se člověk usměje, ale pravdu řečeno, ani ty děti to zrovna dvakrát nebavilo.(28.9.2011)

 • viperblade
  ***

  Pokud přijmete fakt, že poměr dětských vtipů x dospělých je zhruba 80 : 20, tak se možná budete bavit. Protože tahle animovaná komedie je opravdu jen pro ty nejmenší. Nám odrostlejším musí stačit, že je to barevný, hejbá se to a je tam pár dobrých narážek (kuře, které hází šipky na plakát z KFC, Čím víc pruhů, tím více Adidas). Jednou mě to uspokojivě zabavilo, ale podruhé to nebudu riskovat a dám radši 60 %.(28.6.2009)

 • Hitman_47
  ***

  Barnyard začíná mít koule až ve druhé polovině (kde tvůrci pochopili v čem tkví kouzlo počítačové animace...v akci), takže není radno se nechat oblbnout (nudnou) první půlkou. Jinak je to klasická vyklišovaná pohádka s "poselstvím".(6.2.2007)

 • johnn333
  **

  ...aneb srandovní zvířátka po třiapadesáté...(22.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace