Mezi námi zvířaty

Medzi nami zvieratami

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Německo, 2006, 86 min

• Praxis

Mno teda nadšen jsem rozhodně nebyl. Mezi animáky spíš podprůměr. I průměrně retardované děcko musí poznat, že NĚCO je ve filmu špatně. Býk s vemenem? OMG, tak to už je prostě moc. Krom pár vyloženě vtipných vtipů (narozeniny psa Erwina a většinou také pařící scény - viz nigga Krtek pařící na Mr. Bombastic, kuřata střílející šipky na KFC) se film neuvěřitelně táhnul jak žvýkačka na rozpáleném parapetu. Nuda nuda nuda. Celkový dojem ještě podtrhnuly podivné animace a minimalistické vzevření grafiky - nevím jestli to bylo schválně, ale proti Pixaru se teda Paramounte jdi zahrabat! 45% a doporučuji jen po lobotomii mozku pro dospělé, nebo pro děti, co neznají okolní svět :-)(27.6.2009)

• nash.

Takové farmářské blbnutí s humorem pro caparty a postmoderními býky s vemeny, které vypadají jako špatně nasazený pesar. Jednou se to přežít dá, občas se člověk usměje, ale pravdu řečeno, ani ty děti to zrovna dvakrát nebavilo.(28.9.2011)

Pokud přijmete fakt, že poměr dětských vtipů x dospělých je zhruba 80 : 20, tak se možná budete bavit. Protože tahle animovaná komedie je opravdu jen pro ty nejmenší. Nám odrostlejším musí stačit, že je to barevný, hejbá se to a je tam pár dobrých narážek (kuře, které hází šipky na plakát z KFC, Čím víc pruhů, tím více Adidas). Jednou mě to uspokojivě zabavilo, ale podruhé to nebudu riskovat a dám radši 60 %.(28.6.2009)

Barnyard začíná mít koule až ve druhé polovině (kde tvůrci pochopili v čem tkví kouzlo počítačové animace...v akci), takže není radno se nechat oblbnout (nudnou) první půlkou. Jinak je to klasická vyklišovaná pohádka s "poselstvím".(6.2.2007)

• johnn333

...aneb srandovní zvířátka po třiapadesáté...(22.9.2007)