Mezi námi zvířaty

Barnyard: The Original Party Animals

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Německo, 2006, 86 min

• Slartibarkfast

Zlý vtip a totální hovadina, kterou snad autoři chtěli zmást všechna dítka a vypláchnout jim mozek. Jak tu mnozí podotýkají, krávy jsou v tomto díle monopohlavní a i statný býk je zde obdařen vemínkem. Zastávám názor, že každá dobrá pohádka by měla být poučná, nebo by z ní mělo vyplynout nějaké ponaučení. Krávy a jiná havěť z farmy, co neustále paří na diskotéce, řídí auta, hloupě plkají a vlastně neděljí nic užitečného, jsou pro mne opravdu vzorem maximálně pro malé politiky. Naprosto bezůčelná a hloupá věc, co se tváří jako zábava pro nejmenší. Fuj! 10%(27.12.2011)

• klerik

Dosť divné. Tie vemená som nepochopil. Pripomenie to Farmu domácich zvierat... Tak či tak, deti pri tom zaspali...(14.4.2009)

Překvapivě dobře pochopeny pravidla směsice žánrů, na jakých si vybudovalo jméno studio DreamWorks. Animace je dost nevábná, zato humor a emoce celkově fungují i snad lépe, než u vysokorozpočtových bratříčků.(10.7.2010)

Tento animák s množstvom akčných i hudobných scénok je preplnený humorom, bohužiaľ ho na hranicu priemernosti strháva nie veľmi vydarená animácia a jednoduchý príbeh, ktorý by sa dal vyrozprávať za desať minút.(4.12.2008)

• Kwaichi

Býky čo vyzerajú presne ako kravy a k tomu plnia funkciu strážnych psov ? No to môže napadnúť len niekoho, kto sa v živote k vidieku ani len nepriblížil.(31.10.2010)