poster

Mezi námi zvířaty

 • USA

  Barnyard

 • Německo

  Der Tierisch verrückte Bauernhof

 • Slovensko

  Medzi nami zvieratami

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Německo, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  *

  "Už nikdy nepudu na louku !! Už nikdy nepudu na louku a budu hodnej na kravičky !!" ;) Pravděpodobně ten vůbec nejhorší animák, který jsem vůbec kdy viděl, pro něhož by symbolické označení kravina ještě platilo za velmi eufemistické hodnocení a vlastně i nepatřičnou urážku všech krav..(1.8.2014)

 • HappySmile
  *

  K uzoufání nudný animák, který může zaujmout snad opravdu jen ty nejmenší. Ale rozhodně ne svojí animací, ta je totiž skutečně hodně slabá. Příběh je o ničem, vtipy skoro žádné nebo spíš nevydařené. Prostě ztráta času, málem jsem u toho neudržela oči otevřené...(21.3.2009)

 • klerik

  Dosť divné. Tie vemená som nepochopil. Pripomenie to Farmu domácich zvierat... Tak či tak, deti pri tom zaspali...(14.4.2009)

 • ABLABLABLA
  ***

  Přiznám se, že k některým filmům už předem přistupuju s určitým předsudkem ale to překvapení tkví v tom, když se moje předsudky nenaplní. A to se stalo zde. Myslela jsem si, že to bude neforemná blbost s hnusnou animací a nulovými vtipy. Ta animace je opravdu slabá, přesně ten typ co nemám ráda. Blbost to sice je, ale s řadou povedených gagů. "Schůze, kde se vymyslí, kdo bude řídit schůzi? To uměj nejlíp naši poslanci. - A berou za to pěkný prachy." uznávám tenhle je trošku trapnější, co ví zvířata o politice, ale stejně se mi to líbilo. "Samolízacího vůdce nechci".........."Kdo je proti?" - myš: "Hlasuju, Vidíš mě?" Mlíko? No přece ten nejlepší chlast na každé párty. A v kterém filmu uvidíte krávu, osla, prase a slepice na motorce? Hmmm? Porod. Prase: "Zdá se, že to trošku bolí." "No to máš tedy dost pronikavý postřeh." "Promiň, nemůžu za to, že jsem čuně."(20.12.2012)

 • blackrain
  **

  Samozřejmě, je to převážně určené pro malé děti. Dospělí u toho budou hledat chyby a děti se budou bavit. Na mě to působilo jako ukolébavka. Takže až nebudu moci usnout, tak už vím po čem sáhnu.(29.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace