V této animované fantasy se Bloom skamarádí se skupinkou víl, za kterými se pak vydá do tajné a nebezpečné „Kouzelné dimenze“ (Netflix)

BLEEDER

Tí ľudia, ktorí hovoria na tento seriál veci typu: “Nič horšie som nevidel, odpad, vymývanie mozgu mladým dievčatám, neskutočná sračka,...” sa nesmierne mýlia. Títo ľudia na 100% videli len pár epizód ak nie len jednu a idú tu hodnotiť tým najhorším hodnotením. Winx Club je najlepší detský seriál, ktorý som kedy videl. Má neskutočne skvelý a originálny príbeh. V začiatočných sériách sa stretneme s viacerými grafickými problémami, ktoré sa avšak stále dajú prepáčiť. Ostatné decké seriáli ukazujú deťom len dobro, smiech a o nič v týchto seriáloch nejde, niak na seba nenadväzujú, nemajú dej. Winx Club sa nebojí ukázať deťom aj strach, smútok, depresiu, hnev a ostatné emócie, ktoré niesú dnešným deťom ukázané, nepoznajú ich. Úspech Winx Clubu sa dá ukázať aj takto: Monster High, vznik 2010, zánik 2017. Winx Club, vznik 2004, zánik neexistuje. Winx Club stále vydáva nové a nové série. Vy hateri, myslíte si, že by sa im to oplatilo robiť, keby o to nebol záujem? Taktiež existuje jeden zábavný park, kde je postavená Alfea - škola pre víly. Každý rok sa uskutočňuje Winx Club festival, kde sa ľudia prezliekajú za postavy zo seriálu Winx Club. So spoločnosťou Rai vo Winx Clube spolupracuje aj produkcia Nickelodeon alebo aj Netflix, a to je čo povedať. Winx Club je originálny seriál so skvelým príbehom, ktorý dáva zmysel. Seriálu Winx Club dávam 5/5. ()

vrch07256732

Toto nie je seriál pre inteligentné beštie. 100% sa triafa do publika pre ktoré bol natočený - teensky. Ono s pribúdajúcimi sériami sa viac do popredia predierajú vzťahy medzi vílami a chlapcami (inak tzv. špecialisti tu dejovo okrem randenia nič dokopy nevydajú) ale vcelku to funguje, vizuálne sa na to dobre díva, dejovo naivne nenáročné ale ak vás to chytí pustíte si ďalší diel. Ja som to pozeral hlavne kvôli dcére či to nie je závadné pre 7-8 ročné dievča, 1. séria ako tak, zvyšok musí podrásť, alebo sa na to úplne vyprdnúť :) No najmä to prosím nekritizujte z intelektuálneho pohľadu náročného diváka. To by sme museli sprdnúť všetky rozprávky, seriály a filmy určené pre dospievajúce teensky. ()

PKD

Pohoda, jazz. Koukati se na partu vystajlovanych holcin (v realu by vypadali jako bezdomovci nebo z cirkusu) , ktere resi stejnou merou obuti/obleceni, jako boj proti silam zla, bylo pro nekoho jako ja, total kuuI, hehe. I kdyz zlo, je velmi relativni pojem, jak vime. Pro me v te dobe jasny hit+duvod ranniho vstavani o wikeendu (mimo Batman Beyond) a zajimava reminiscence na mou vecnou lasku, Sailor Moon. Sice nevim, kdo od koho kopiroval, ale tez mi to silne pripomina muj oblibeny comics (na ktery jsem uplne pres vsechno to DC apod., zapomel) W. I. T. C. H. 😇 ()

david141474

Psal se 18. říjen a kamaráda napadl šílený úkol a to ten, že se podívám na 1. sérii seriálu Winx Club. Já však měl podmínku, že to splním pokud zazpívá Con Té Partiró, což zazpíval, tím pádem jsem se musel podívat na tu 1. sérii a samozřejmě na to nebyl sám a přesvědčovali mě i 2 kamarádky. No jak se nakonec stalo tak jsem koukal, koukal, až jsem to dneska ve 22:10 dokoukal. Trvalo mi to půl roku a to je jenom první série o 26 dílech po 20 minutách, což je tak 8 hodin a 40 minut. Nevim nevim jestli dám šanci i té druhé. No po zhlédnutí série musím konstatovat, že ta úvodní znělka je legendární. Winxek je dohromady 5, ale jenom 3 mi přijdou sympatický a pokud to nějakýho úchyla zajímá, tak moje oblíbená Winxka je Flora. Největší problém této série je ta příšerná animace. Horší animaci než tady jsem snad nikdy neviděl, ani v Peppa Pig. Ty postavy prostě několik sekund mají blbej výraz a nepohnou se ani o milimetr. Tohle jsou dvě nejhorší negativa seriálu. Jsou zde dobrý díly, ale taky jsou tady ty příšerný, jako třeba ten dvacátý. Ta animace byla příšerná. Ty jejich meče zněly jako Lightsabery a jediná dobrá věc je že ty jejich pušky nezněly jako Blastery. Jedna z nejlepších epizod je buď ta první nebo epizoda s názvem Noční můra a nebo jedna z těch posledních tří. No a ty proměny byly celkem solidní jenom ta hudba se každým coulem měnila. Zároveň to byla šílená slabota a zároveň to bylo i celkem solidní. Možná dám šanci i té druhé sérii. 6,5 nebo 7/10 dalo se to, ale ta animace je otřesná! ()

Olík

Určitě nejsem fundovaným Winxologem a v pointě jsem seriálu viděl jen několik pár minut, když u mne na prázdninách byli mé malé neteře, ale tohle?!?! Když jsem byl já v cílovém věku tohoto „čarodějnického“ seriálu byli mými hrdiny Tom a Jery, Čtyřilístek, kačeři z Kačerova nebo Šmoulové a ačkoliv Šmoulinka taky určitě nechodila v oteplovačkách, tak mi hlava nebere, proč se dnešním malým děvčátkům dávají za vzory prostitutky (pro jistotu jsem zvolil lehčí slovník) v minisukních těsně pod zadek a kozačkách ke kolenům. Nezačínají již tady některé z pozdějších problémů dospívajících slečen???????????? ()

• Layla se v originální verzi seriálu jmenuje Aisha, v českém dabingu jí tak říkají až od páté série. (JackBurda)
  • V 6. sérii už neříkají pixie Klíčence „Klíčenka“, ale „Loket“. (GejmronCZ)
  • Podle první série seriálu vznikla akčně-dobrodružná počítačová hra Winx Club, kterou vydalo studio KONAMI. (JackBurda)