Zeptejte se Cindy

Dobrá rada

Tajomstvo úspechu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

No vida, udržte Charlieho Sheena měsíc střízlivýho a natočí sympatickou komedii, která je sice mířena spíše na něžnější část diváctva a rozhodně nevyniká nápaditostí, či nečekanými zvraty. Nicméně je to záležitost příjemná a umí pobavit.(2.6.2012)

• Sinecod

Dost blbé. Charlie Sheen je mi protivný, ani ta Denise už mi nepřijde hezká, je to moc naivní, bez nějakých pěkných či vtipných scén. Hvězda za Jona Lovitze, kterého miluji a kvůli kterému mi stálo se na to podívat.(9.7.2012)

Na pozdní sobotní večer film jako dělaný - s lehkostí natočená a zahraná jednohubka o napravení prospěchářského brokera se může pochlubit hned několika trumfy - střídmou stopáží; slušnou frekvencí dobrých vtipů; nulovým výskytem trapnosti; neskutečnou Denise Richards, která nově definuje pojem protivná fiflena; a v neposlední řadě je to s nadhledem hrající Charlie Sheen a především sladká Angie Harmon...Je to tak - nejen dámy, ale i pánové si přijdou na své.(25.4.2006)

Sympatická romantická komedie. Charlie Sheen píše sloupek pro ženy, vydávaný pod jménem své bývalé přítelkyně. Relaxační film. ( Hodnocení: 6/10 )(8.6.2012)

Rola ako šitá na Charlieho Sheena...a predsa je to trošku iné ako som čakal...jednoduchá, pohodová komédia, kde Charlie Sheen kraľuje celému film a ostatní sú len na okrasu viď Denise Richards...celkovo príjemný komediálny film(30.1.2010)