Zeptejte se Cindy

Dobrá rada

Tajomstvo úspechu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

Možná je to demencí či přepracováním ale mě se to na druhý pokus celkem líbilo. Docela vtipné, brooker přijde o licenci, vše posere a nemá se čím živit. Začne odpovídat ve sloupku neúspěšných novin všem podvedeným, zhrzeným, vousatým a jinak frustrovaným ženám. Dosáhne úspěchu i pomsty. Nejvíc se mi líbila jedna z posledních scén, kdy říká "Prodejte!" Sám podnikám s cennými papíry a vím jak toto rozhodnutí chutná. Jako pelyněk a hovna.(13.12.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $475,000(4.6.2010)

• terunka003

Líně ubíhající snímek bez větších myšlenek, avšak s velkými americkými slovy, jejich láskou, uražeností, hubeností a neskutečně trapně šťastně končícím happyendem.(22.7.2011)

Příjemná romantická komedie, kterých nebude nikdy dost! Charlie Sheen v hlavní roli opět dokazuje, že se v daném žánru pohybuje jako ryba ve vodě a přidáme-li k němu hezkou partnerku (neokoukaná Angie Harmon), je úspěch prakticky zaručen.(30.5.2006)

Tak to byla skutečně romantická pecka. Sice starosvětská a tradiční, ale neuvěřitelně milá. Navozuje úsměv po celou dobu trvání filmu a nechává rozehřát okoralá srdce. Angie Harmon je neodolatelná, Denise Richards skutečně hloupá blondýna a Charlie Sheen zahrál roztomilého napraveného sobce velmi obdobně jako ve "Starostových mužích" a tedy celkem dobře a hlavně mile. A tak spokojenost je veliká.(4.1.2005)