Zeptejte se Cindy

Dobrá rada

Tajomstvo úspechu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

Na pozdní sobotní večer film jako dělaný - s lehkostí natočená a zahraná jednohubka o napravení prospěchářského brokera se může pochlubit hned několika trumfy - střídmou stopáží; slušnou frekvencí dobrých vtipů; nulovým výskytem trapnosti; neskutečnou Denise Richards, která nově definuje pojem protivná fiflena; a v neposlední řadě je to s nadhledem hrající Charlie Sheen a především sladká Angie Harmon...Je to tak - nejen dámy, ale i pánové si přijdou na své.(25.4.2006)

Rok 2001 byl (alespoň pro Charlieho) rokem dobrým. Vypadal dobře, nepoužíval tak často slovo winning a vůbec se choval ještě jakžtakž normálně. A takhle by se dala shrnout tahle komedie - dobrá. Angie Harmon je sladká, Denise krásně blbá no a Charlie, jak už jsem řekl, zde ještě vypadá jako člověk. Výsledkem všech těchto faktorů (plus jako vždy dokonale hláškujícího Lovitze) je jednoduchá komedie na jedno použití, takzvaná jednohubka. Neublíží, neurazí, ale že byste se z ní najedli nebo měli chuť na další, asi nehrozí… 50 %.(18.7.2011)

No vida, udržte Charlieho Sheena měsíc střízlivýho a natočí sympatickou komedii, která je sice mířena spíše na něžnější část diváctva a rozhodně nevyniká nápaditostí, či nečekanými zvraty. Nicméně je to záležitost příjemná a umí pobavit.(2.6.2012)

Príjemná oddychovka na upršané popoludnie.(6.5.2013)

17. 9. 2009 - 60%(17.9.2009)