Mladý policista z Chicaga Boomer se účastní akce, při níž zahyne jeho kolega. Otřesený mladík ovšem netuší, že hra, do níž se zapletl, míří příliš vysoko. Nejen podsvětí, ale i tajné vládní organizace totiž mají stejný cíl najít zvláštního agenta Harrisona Jamese, který u sebe skrývá velmi nebezpečný materiál. Měl jej předat, ale zmizel, přestože dosud patřil k nejlepším a nejloajálnějším spolupracovníkům. V jeho stopách vyráží nejen gangsterské komando Charlese Wenetera, který je v podezření, že obchoduje s přísně tajnými vládními informacemi, ale i další kolega, agent Bill Dexter. Nechybí ani Jamesova manželka. Štvanice na zmizelého agenta, jehož totožnost zná jen pár zasvěcených, však vroubí desítky mrtvých. Viníků i nevinných... (oficiální text distributora)

Ygnor

Film plný antihrdinů, sarkasmu, ale tak i napínavých a neotřelých situací. Skvěle jsem se opravdu od některých rádoby áček pobavil. Hlavní protagonisté sice nebyli úplně moje kafe, uprostřed ztratil film spád, ale pro mne hodně poctivé tři hvězdy (Doporučuji určitě s originálním zvukem). ()

Canniosh

Úžasný film. Vzhledem k ostatním hodnocením to možná vyznívá divně, ale je to tak. Po supersprostém začátku filmu, kdy hlavní hrdina vychrlí ze svých úst takovou větu, že by se za ni nemusela stydět ani parta dlaždičů se děj začíná slušně rozjíždět, což pokračuje de facto po celý film, kdy vás nenechá ani na minutu vydechnout. Vše graduje v překvapivém závěru filmu, který korunuje tento film, a díky kterému vám tento film zůstane ještě dlouho v paměti (v dobrém slova smyslu). Gratuluji, i s relativně neznámými herci se dá udělat řádně áčkový film. Prostě a dobře: "Nobody´s nervous"... ()

Saran

Je spousta známějších filmů, ze kterých si nepamatuju nic. Toto je však film, který si dokážu vybavit i po dlouhé době. Myslím tím, že si vzpomenu, co je v něm za děj a nejčastěji tehdy, když uvidím některé herce z tohoto filmu v jiném filmu. A protože si ho ještě pořád pamatuju i po velmi dlouhé době, nemůže být „Nejlepší způsob, jak zemřít“ špatný. ()