Bořiči mýtů (TV pořad)

Ničitelia mýtov

Dokumentární / Komedie / Mysteriózní

USA, 2003, 244x44 min

• Attta

Na ty první díly se dalo ještě koukat, ale některé díly jsou zajímavé jen pokud jste totální idiot. Takže pokud ste prošli alespoň základní školou tady v ČR, tak budete kroutit hlavou proč kolem základních fyzikálních principů dělají tolik "vědy". Jediné "mýty" na které se dalo dívat, byly ty z historie (u kterých se člověk dozvěděl alespon něco zajímavého), ale ty zpopularizované sračky v podobě ničení všeho možného jsou fakt pitomá tuctvoá americká zábava a já jen doufám, že se ty ostatní zatím "nezkažené" věděcko-populární pořady nestanou populární sračkou (čti pračkou) na peníze jako je tohle.(5.3.2015)

Dobrej a naučnej seriál!(27.5.2006)

Návyková pakárna.(13.1.2007)

Nevím proč, ale tihle dva chlapíci mne více štvou než baví. Často si říkám, proč proboha ty voloviny dělaj? Možná je to sem tam poučné, ale dost často je to prostě jen blbost pro nic za nic.(13.11.2009)

Velmi zajímavý seriál, který popírá či potrvrzuje dlouholeté kolující mýty lidstva.(22.1.2009)