poster

Bořiči mýtů (TV pořad)

 • USA

  MythBusters

 • Slovensko

  Ničitelia mýtov

Dokumentární / Komedie / Mysteriózní

USA, 2003, 244x44 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Populární mechanika pro dospělé děti. Postupy k vyvrácení, či potvrzení některých mýtů jsou sice diskutabilní, ale jako zpřístupnění vědy veřejnosti a podvečerní zábava to funguje skvěle. A ani si netroufám odhadnout, jak dobré by to mělo hodnocení, kdyby ty dva šeredné nazrzlé inženýry nahradili Zac Efron a Justin Bieber! Hned bych je hodil mezi skupinku rozzuřených pitbullů, aby zbořili mýtus, že pes, který štěká, nekouše..(14.11.2013)

 • BoPo
  ***

  Zo začiatku skvelo využitý potenciál poptávky ľudí po neužitočných a nadbytočných informáciach. Veď kto naozaj reálne potrebuje vedieť, či je lepšie pri páde výťahu tesne pred nárazom nadskočiť, alebo sa naopak primáčknuť k podlahe? Ale sú to presne tie "dôležitosti", ktorým málo kto odolá. Máme jednoducho radi pikošky. Časom sa však zaujímavé mýty minuli a začali sa riešiť naozaj veľké pakárny. Človek začal mať pocit, že si ich boriči už sami vymýšlali, aby mali ešte aspoň jednu sériu navyše.(24.10.2009)

 • BigDeal
  ****

  Tak toto je fakt typ dokumentu, pri ktorom sa dá zabaviť- výborné nápady a perfektná dvojka.(24.11.2009)

 • Mr. Filuta
  **

  Jakoukoliv zajímavou myšlenku zabíjej ty debilní redundantní kecy okolo. Sestříhané verze dílů na dvacetiminutovou stopáž by byli třeba na 4*. Tohle že je Discovery...? Vědecky atraktivní skutečnosti servírovány pro retardy.(11.1.2013)

 • gogos
  ****

  Zase jednou povedeny dokumnet.. Plno mytu sice neznam, ale jsou podavany nenasilnou, poucnou a zabvanou formou...(5.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace