poster

Bořiči mýtů (TV pořad)

 • USA

  MythBusters

 • Slovensko

  Ničitelia mýtov

Dokumentární / Komedie / Mysteriózní

USA, 2003, 244x44 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ****

  Adam a Jamie! Způsob, humor a nasazení s jakým tihle týpci uchopí a zpracují kdejakou ptákovinu, prostě nemá chybu. Bez nich byl byl efekt pořadu poloviční. Je to zábavné, šílené, ujeté, návykové, neomrzí se to a navíc se člověk pokaždé dozví něco nového. Zabije mince hozená z mrakodrapu chodce na ulici? Mohou při kýchnutí vypadnout oči z důlků? Může vás zabít CDečko?(28.10.2013)

 • stanny
  *****

  Sice jsou to neskuteční matláci, ale je s nima prča. :-)(10.11.2009)

 • Had6
  *****

  Jeden z nejlepších pořadů na Discovery TV. Skvělý námět by ale určitě neslavil takový úspěch, nebýt hlavních představitelů. Jamie Hyneman a Adam Savage dokážou tou nejpřirozenější cestou vysvětlit i věci zdánlivě nepochopitelné a ještě se člověk pobaví.(26.11.2006)

 • Djkoma
  ****

  Rozhodně zajímavý seriál, který se někdy k mýtům staví trochu jinak než bych předpokládal (např. díl kde se snažili zbořit mýtus o rozhoupání a zničení mostu chůzí ....). O každém díle samozřejmě rozhoduje hlavně mýtus a způsob jeho zboření, takže někdy to stálo za to (pohřbené cosi pod beton a následná snaha to cosi nalézt pomocí přístrojů a pak vykopat ... ach ta vůně) a jindy ne. Škoda, že všechny mýty nejsou tak známé divákovi jako z nich velkou bombu dělají obě dvě hlavní postavy. PS: na Kari Byron bych se díval v každém díle tak...43 minut, teda dokud neztloustla:)(26.5.2007)

 • Attta
  **

  Na ty první díly se dalo ještě koukat, ale některé díly jsou zajímavé jen pokud jste totální idiot. Takže pokud ste prošli alespoň základní školou tady v ČR, tak budete kroutit hlavou proč kolem základních fyzikálních principů dělají tolik "vědy". Jediné "mýty" na které se dalo dívat, byly ty z historie (u kterých se člověk dozvěděl alespon něco zajímavého), ale ty zpopularizované sračky v podobě ničení všeho možného jsou fakt pitomá tuctvoá americká zábava a já jen doufám, že se ty ostatní zatím "nezkažené" věděcko-populární pořady nestanou populární sračkou (čti pračkou) na peníze jako je tohle.(5.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace