poster

Minotaur

 • Velká Británie

  Minotaur

 • Německo

  Minotaurus

 • Slovensko

  Minotauros

Horor / Fantasy

Velká Británie / Lucembursko / Německo / Francie, 2006, 93 min

Scénář:

Stephen McDool

Kamera:

Nic Morris

Střih:

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman
(další profese)
 • joehot
  **

  Vizuálně velice povedené dílko, ovšem tím končí klady. (ne)Herci jsou otřesní, scénář jak od dítěte školou povinného, jež si rádo četlo ve starých řeckých bajích a pověstech.(21.9.2009)

 • MM_Ramone
  odpad!

  "Svet nikdy nezabudne na Ovčáka, ktorý zahubil Boha" - to je posledná veta tohto úbohého horroru. Ja si na neho nespomeniem už ani za pol hodinku, čo dopíšem tento komentár. Pretože hlavný hrdina je šede nevýrazný, naviac ho hrá nesympatický a zlý herec. Taký sú tam vlastne všetci - nevýrazní a špatní. Ale s textami, ktoré im scénarista vložil do úst, by hadam každý vyzeral ako debil. Jedna nelogickosť, strieda druhú. Jedna trapná hláška, je v zápätí prebitá ešte väčšou blbosťou. Mnohonárodná európska koprodukcia zabezpečila lacné kulisy, ešte lacnejšie kostými a biednych hercov. No a ten digitálny "Minotaur" vyzerá ako z kože odratá gigantická krava s hlavou netopiera. Jonathan English to však všetko myslí absolutne vážne. Hádam mu ani nedošlo, že natočil ukážkový odpad!(4.5.2009)

 • misterz
  *

  Nezáživné a mdlé. Kulisy a kostýmy mi pripomínali Star Trek a nie historický film. Hviezdičku dávam Tomovi Hardymu za pozerateľný výkon a tej oblude, tá bola zvládnutá pomerne slušne. Ostatné sa do hodiny po filme rozplynulo v prachu filmových zbytočností.(4.3.2013)

 • Terva
  *

  Já se vždycky nechám zlákat hezkou a poutavou reklamou a obalem na dvd a pak jsem fakt zklamán. Ten bod je za Rutgera Hauera.(8.2.2009)

 • Gilmour93
  *

  Chyběl mi tam Théseus, pár beden s dynamitem a zápalná šňůra od princezny Ariadny.. Slaboduchá slátanina, kterou měly už na počátku rozmáčknout pohupující se trojky ikony hororů Tonyho Todda a byl by klid. Nedivím se Hardymu, že vzal Bronsona a Warriora, protože frustraci z todlenctoho utrpení mladého Ovčáka bylo potřeba někde vybít..(4.6.2012)

 • - Natáčení probíhalo v Lucemburku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace