Minotaur

Nic Morris

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman

Rozpočet $7miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $735,005║ Veru začalo to v celku dobre, pútavo po vizuálnej stránke, réžia na dobrej úrovni ale časom sa to premenilo na nezáživnú béčkovú báchorku, tápajúcu vo svojich nedostatkoch, čakal som od toho určite viac, než v konečnom dôsledku z toho bolo. /20%/(14.1.2007)

• misterz

Nezáživné a mdlé. Kulisy a kostýmy mi pripomínali Star Trek a nie historický film. Hviezdičku dávam Tomovi Hardymu za pozerateľný výkon a tej oblude, tá bola zvládnutá pomerne slušne. Ostatné sa do hodiny po filme rozplynulo v prachu filmových zbytočností.(4.3.2013)

Teenagerovská vyvražďovačka zasazená do starověku. Šlo jen o to, kdo zemře první a jakým způsobem. Celkem slušné digitální efekty, a trocha napětí, to vše ve filmu, který neurazí, ale který ani není natolik originální, aby mi zůstal v povědomí víc, jak dvě hodiny po shlédnutí. Navíc, nechápu jednu věc: Pokud vím, Minotaurus byl napůl člověk a napůl býk (viz lidská matka a zvířecí otec), přesněji lidské tělo s býčí hlavou. Ale to co se předvádí ve filmu nemá s člověkem společného vůbec nic. Stvůra spíš připomíná křížence býka s nějakou prehistorickou bestií.(22.7.2006)

• eraserhead666

Začalo to docela dobře, pak se ale objevil fetující Tony Todd, začalo to sebou trochu plácat a konec už byl hodně na dojezdu. Ale překvapivě to nebyla taková sračka, jak jsem čekal. Minotaur byl fajn, krev byla fajn, některé ženské byly fajn...(7.2.2013)

Musím říct,že film se bájí moc nedrží. Objevují se tam určitě prvky, ale jen velice okrajově. Samotný Minotaur je tak trochu mimo mísu. Určitě to není napůl člověk napůl býk, ale spíš býk ve stádiu rozkladu s předkusem Vetřelce. Nicméně se podle mě podařilo tvůrcům natočit průměrné béčko. Byly tam hodně světlé chvilky, ale taky nudné a až přehnané chvíle. Výkony herců jsou celkem v mezích přijatelnosti. No a děj do sebe postupně zapadal, takže jsme vlastně začátek i konec pochopili celkem v pohodě.(7.7.2008)

• - Natáčení probíhalo v Lucemburku. (Terva)