Minotaur

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman
  • CaptainNor

Každý se učil dějepis a každý měl představu, jak asi vypadal bájný Minotaurus. Ta moje je diametrálně odlišná od smradlavé obludy, která běhala podzemním labyrintem v tomto filmu. To je bestie, která by se hodila do béčkového hororu, ale ani tím tento výtvor není. Po prvních deseti minutách se každým dalším okamžikem dostavuje zklamání a jeho pachuť je to jediné, co mi z filmu zůstalo.(24.5.2008)

Musím říct,že film se bájí moc nedrží. Objevují se tam určitě prvky, ale jen velice okrajově. Samotný Minotaur je tak trochu mimo mísu. Určitě to není napůl člověk napůl býk, ale spíš býk ve stádiu rozkladu s předkusem Vetřelce. Nicméně se podle mě podařilo tvůrcům natočit průměrné béčko. Byly tam hodně světlé chvilky, ale taky nudné a až přehnané chvíle. Výkony herců jsou celkem v mezích přijatelnosti. No a děj do sebe postupně zapadal, takže jsme vlastně začátek i konec pochopili celkem v pohodě.(7.7.2008)

• MM_Ramone

"Svet nikdy nezabudne na Ovčáka, ktorý zahubil Boha" - to je posledná veta tohto úbohého horroru. Ja si na neho nespomeniem už ani za pol hodinku, čo dopíšem tento komentár. Pretože hlavný hrdina je šede nevýrazný, naviac ho hrá nesympatický a zlý herec. Taký sú tam vlastne všetci - nevýrazní a špatní. Ale s textami, ktoré im scénarista vložil do úst, by hadam každý vyzeral ako debil. Jedna nelogickosť, strieda druhú. Jedna trapná hláška, je v zápätí prebitá ešte väčšou blbosťou. Mnohonárodná európska koprodukcia zabezpečila lacné kulisy, ešte lacnejšie kostými a biednych hercov. No a ten digitálny "Minotaur" vyzerá ako z kože odratá gigantická krava s hlavou netopiera. Jonathan English to však všetko myslí absolutne vážne. Hádam mu ani nedošlo, že natočil ukážkový odpad!(4.5.2009)

• Gilmour93

Chyběl mi tam Théseus, pár beden s dynamitem a zápalná šňůra od princezny Ariadny.. Slaboduchá slátanina, kterou měly už na počátku rozmáčknout pohupující se trojky ikony hororů Tonyho Todda a byl by klid. Nedivím se Hardymu, že vzal Bronsona a Warriora, protože frustraci z todlenctoho utrpení mladého Ovčáka bylo potřeba někde vybít..(4.6.2012)

• joehot

Vizuálně velice povedené dílko, ovšem tím končí klady. (ne)Herci jsou otřesní, scénář jak od dítěte školou povinného, jež si rádo četlo ve starých řeckých bajích a pověstech.(21.9.2009)