poster

Minotaur

 • Velká Británie

  Minotaur

 • Německo

  Minotaurus

 • Slovensko

  Minotauros

Horor / Fantasy

Velká Británie / Lucembursko / Německo / Francie, 2006, 93 min

Scénář:

Stephen McDool

Kamera:

Nic Morris

Producenti:

Tom Reeve

Střih:

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman
(další profese)
 • Terva
  *

  Já se vždycky nechám zlákat hezkou a poutavou reklamou a obalem na dvd a pak jsem fakt zklamán. Ten bod je za Rutgera Hauera.(8.2.2009)

 • Beckett51
  **

  Tolik zemí na tom spolupracovalo a jak to dopadlo :-( 25%(23.2.2010)

 • MM_Ramone
  odpad!

  "Svet nikdy nezabudne na Ovčáka, ktorý zahubil Boha" - to je posledná veta tohto úbohého horroru. Ja si na neho nespomeniem už ani za pol hodinku, čo dopíšem tento komentár. Pretože hlavný hrdina je šede nevýrazný, naviac ho hrá nesympatický a zlý herec. Taký sú tam vlastne všetci - nevýrazní a špatní. Ale s textami, ktoré im scénarista vložil do úst, by hadam každý vyzeral ako debil. Jedna nelogickosť, strieda druhú. Jedna trapná hláška, je v zápätí prebitá ešte väčšou blbosťou. Mnohonárodná európska koprodukcia zabezpečila lacné kulisy, ešte lacnejšie kostými a biednych hercov. No a ten digitálny "Minotaur" vyzerá ako z kože odratá gigantická krava s hlavou netopiera. Jonathan English to však všetko myslí absolutne vážne. Hádam mu ani nedošlo, že natočil ukážkový odpad!(4.5.2009)

 • Ramirez85
  **

  Prej horor. Prej fantasy. Prej film... Na béčkách většinou bývá zábavné to, že vědí, že prostě jsou béčka, nesnaží se brát vážně, naopak ze své stupidity (nebo chcete-li ze svých nedostatků) se snaží udělat přednost. Jenže pak jsou filmy, jako tady Minotaur, které nechtějí vidět, že jsou trapný, jakože hodně trapný. A to je pak... ehm, trapný :-) Tom Hardy je tady jaksi omylem, Minotaur vypadá spíš jak brácha Vetřelce, a celé je to tak nehorázně hloupé, až se jeden diví, že producenti financují i něco takovéto. Naopak se nediví, že to šlo očividně rovnou na DVD. No už jsem tomu naložil docela dost, dvě hvězdy snad jen za Hardyho a za to, že... ne, ani nevím, proč jsem dal tu druhou *, asi křeč v ruce a myš mi sjela o kousek výš, jiné vysvětlení neexistuje :-)(12.9.2015)

 • eraserhead666
  **

  Začalo to docela dobře, pak se ale objevil fetující Tony Todd, začalo to sebou trochu plácat a konec už byl hodně na dojezdu. Ale překvapivě to nebyla taková sračka, jak jsem čekal. Minotaur byl fajn, krev byla fajn, některé ženské byly fajn...(7.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace