Minotaur

Nic Morris

Eddie Hamilton

Kostýmy:

Suzie Harman

Takové lehce nadprůměrné béčko, které ale má, teda alespoň podle mě, velmi povedené digitální efekty (CGI minotaur se fakt povedl). Co se ovšem týče herců a scénáře...tak celkem o hovně :) Ale pro zkrácení horkého a nudného dne to bohatě splní svůj účel.(21.6.2006)

Rozpočet $7miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $735,005║ Veru začalo to v celku dobre, pútavo po vizuálnej stránke, réžia na dobrej úrovni ale časom sa to premenilo na nezáživnú béčkovú báchorku, tápajúcu vo svojich nedostatkoch, čakal som od toho určite viac, než v konečnom dôsledku z toho bolo. /20%/(14.1.2007)

• Ramirez85

Prej horor. Prej fantasy. Prej film... Na béčkách většinou bývá zábavné to, že vědí, že prostě jsou béčka, nesnaží se brát vážně, naopak ze své stupidity (nebo chcete-li ze svých nedostatků) se snaží udělat přednost. Jenže pak jsou filmy, jako tady Minotaur, které nechtějí vidět, že jsou trapný, jakože hodně trapný. A to je pak... ehm, trapný :-) Tom Hardy je tady jaksi omylem, Minotaur vypadá spíš jak brácha Vetřelce, a celé je to tak nehorázně hloupé, až se jeden diví, že producenti financují i něco takovéto. Naopak se nediví, že to šlo očividně rovnou na DVD. No už jsem tomu naložil docela dost, dvě hvězdy snad jen za Hardyho a za to, že... ne, ani nevím, proč jsem dal tu druhou *, asi křeč v ruce a myš mi sjela o kousek výš, jiné vysvětlení neexistuje :-)(12.9.2015)

• joehot

Vizuálně velice povedené dílko, ovšem tím končí klady. (ne)Herci jsou otřesní, scénář jak od dítěte školou povinného, jež si rádo četlo ve starých řeckých bajích a pověstech.(21.9.2009)

• balba

Začátek filmu vypadal velice slibně , ale pak se to zvrhlo v něco nudného a trapného.Děsně mi tam vadila uřvaná ženská.(18.10.2006)

• - Natáčení probíhalo v Lucemburku. (Terva)