Beethoven 3

• USA Beethoven's 3rd (více)

George Newton požádá svého bratra Richarda, aby se postaral o bernardýna Beethovena, protože odjíždějí na dlouhou dovolenou do Evropy. Richard si právě pořídil velký luxusní obytný karavan, vybavený dokonce DVD přehrávačem, a chystá se vyrazit se svou rodinou na dovolenou napříč Spojenými státy, během níž se chce pokusit rozklíženou rodinu opět stmelit. Když ostatní členové rodiny zjistí, že je na cestě bude ještě doprovázet obrovský, slintající bernardýn, postaví se rozhodně proti. Pokus nechat bratrova psa v útulku nevyšel, takže Beethoven jede s nimi. Jediná Sára si velkého dobráka okamžitě oblíbí a jen ona si všimne, že je od začátku cesty na dovolenou sledují dva muži ve starém autě. Nikdo z nich totiž netuší, že na DVD, které si Newtonovi vypůjčili na cestu, není film, ale ukradený supertajný počítačový kód, který zloději chtějí získat zpět. (TV Nova)

rafix

Neřekl bych, že je to odpad. A ani bych odpadem ten film nenazíval. Je to spíš na odreagování mozku po náročném dni. ()

adamcikv

Čoklomanie potřetí. Oh pane bože to je o tři třídy horší než jednička a dvojka. Jediné, co mě přimělo dát 3 hvězdičky, je zase excelující pes, který dokonale zastínil všechny lidské herce a hlavně režiséra. ()

COLOR

Tento film uz z principu nemoze byt lepsi ako odpad!, ale nevidel som ho (a dufam ze ani neuvidim) a preto nehodnotim. ()

uprchlice

Díl, sice né tak dobrý jako dvojka, ale nebyl zas tak špatný. Škoda, že tam byla jiná rodina. Ta matka s ksichtem vysmáté slepice a tělem velryby mi nepřirostla moc k srdci. Jinak příběh je celkem dobrý, ale pokračování nemuselo být. ()

Skarabes odpad!

Proč? O dekádu starši první dva díly byly přehlídkou kalifornského slunce a rodinného sentimentu a pravé psí zábavy pro děti. Navíc tam byl Charles Grodin. Tady není nic, co by připomnělo aspǒn tento cukrkandl. ()

TheFilmThief

Páni, sice jsem film viděla už hodně dávno, ale takhle strašný to rozhodně nebylo, ne třeba jiný filmy i v modrých číslech. Tohle je jednoduše film pro malý děcka, já jsem to jako malá viděla mnohokrát a moc se mi to líbilo. Takže co. ()

Schkeble

no jako pardón, ale film s tak super psem nemůže dostávat odpad!y zleva zprava zdola zhora!!!! 5 to jest. CO MÁTE PROTI BERNARDÝNŮM ()