me3x®

joooj... ten plagát je strašný, zmente to... . Vôbec to nie je o tom... . Perfektná love story trochu inak než sme zvyknutí s mysterióznymi prvkami, úvahami a podmanivou hudbou atmosférou pripomínajúca Americkú krásu. Svojským humorom a mne blízkym umením však necháva Americkú krásu ďaleko za sebou. Vrelo odporúčam pozrieť aj párikom napríklad na spoločnom rande. ()

Weirdman

Ono sa hneď lepšie pozerá keď sa dokáže človek stotožniť s niektorým hrdinom - v tomto prípade som sa ja videl v hlavnej postave. Iná možnosť v kom sa nájsť tam vlastne ani nebola. Lebo okrem neho a jeho dievčiny sa vo filme objavujú už iba figúrky. Čo však neberte ako vyslovenú výčitku, pretože sa ľahšie poukáže, a najmä zvýrazní, niečo skrz umne spološtenejšiu optiku. Výčitku by som skôr smeroval k tomu, že z filmu doslova citiť silený upgrade krátkeho predchodzu. Ten som síce ani nevidel, ale z referencií tu v komentároch sa dá jasne vyčítať kde je prepojenie celovečerák-kraťas ("prekvapivo" je to tá najpôsobivejšia pasáž filmu). Ale tak, či tak je Cashback milý a vďaka nekonečnému voice-overu aj ľahko stráviteľný film. Neurazí, nenudí a počas dňa otupenej mysle aj trocha stimuluje (tú myseľ ;) ) ... (●) ()

Seuata

Mé rozhodování, kolik hvězdiček udělit, je snad nekonečné. Těžká volba. Film předčí svou originalitou, nádhernými spomalenými nebo úplně zastavenými záběry, které jsou pastvou pro oči. Vtip i spousta hlášek tomuto snímku určitě nechybí. Uchvacující hudba doplňuje na sebe neuvěřitelně navazující snímky. Zkrátka tímto filmem naprosto dokonale proplujete. Trošku pomalejší děj snímku také neuškodil, řekla bych, že z něj udělal takový pohodový snímek - nenáročný. Závěrečnou scénku jsem sice čekala od prvního momentu, ale nijak mě to nevadilo. Sečteno a podtženo: Nádherně odpočinkový film, který ve mě probudil dobrou náladu. Celkově nakonec dám 4 lepší hvězdičky, ale uvidíme jak se rozhodnu po druhém shlédnutí. ()

Unterschleif

Miestami úchvatný a miestami prázdny film ktorý ako by nevedel čím chce byť. Navyše hlavného hrdinu herecky prevyšuje jeho šéf ktorý slúži ako komická figúrka. ()

Azrael

Skvostný britský snímek neznámého Seana Ellise který z údivem ladně mixuje žánry, překypuje originalitou a doslova krásou zpomaleného/zastaveného záběru.Na film jsem narazil čistou náhodou a sem za to rád proto že mě Cashback pohltil svojí atmosférou a filozofováním ať už o vztazích, životě, nespavosti nebo kráse žen které je tu dáván dostačující prostor hlavně skrze dívčí hrudníky.Dobrý a zajímavý scénář kvalitní režie především neprznící střih a již zmiňované zpomalené záběry.5*=95% ()

Trumper

Prvních 15 minut jsem protrpěl, dalších 10 jsem se vzpamatovával a po 30. minutě se konečně vzpamatoval i scénárista-režisér Ellis a začal servírovat neotřelou, typicky britskou filmařinu. V mnoha ohledech připomíná tohle a, světe div se, taky tohle. /80+% ()

muti

Taká potrhlá jednohubka pojednávaca o rozchode a vnútornom svete hlavného hrdinu, ktorý by najradšej zmizol v čase. Finále je o triedu lepšie ako zvyšok, alewto celkový dojem asi nezachráni. ()

Bilky

Naozaj milý film. Záver ma síce sklamal, lebo chýbal prvok fatalizmu ale ako celok to fungovalo na 5* 80% ()

Nefe

podivuhodný film, zaujímavé stvárnenie a tá atmosféra, nemám slov...na odprúčanie kamarátky som zhliadla film a čakala, ani neviem čo...no dostala som viac...najlepšia scéna pre mňa : v supermarkete a samozrejme tá záverečná, keďže som tak trocha klasik a romantik ( hlavne po ránu) ()

crow-x

Je jenom pár filmů o lásce, které snesu, tohle je díky bohu jeden z nich. I přes to, že končí ***** (přece to neprozradím), jeho děj není přeslazený, jako u většiny "slaďáků". Navíc celý film doplňuje doopravdy strhující hudba. Co se týče jeho děje je více než originální. Podle popisu na obalu bych si film rozhodně nepůjčil. I přes to to byl jeden z filmů který jsem neviděl od začátku, ale byl jsem vržen přímo do probíhající děje, mě film opravdu chytl a všem ho vřele doporučuji. ()

jiricek86

Film, který mě po dlouhé době opravdu zaujal. Obzvlášť vzpomínková pasáž na začátku filmu je natolik precizní, že nelze vytknout jediný frame. Krásná atmosféra, originálně pojaté romantické scény, které tak působí mile a pohladí. Hlavní hrdina je sympaťák, takže zvládá utáhnout pozornost skrze celý film. Avšak největším kladem jsou originálně pojaté filmařské prvky jako stíračky, bullet time nebo pohyblivý atelier. Výborně! ()

premeq

Děj byl naprosté klišé, ale byl pojat a zpracován zcela nevšedním způsobem. Dalo se odhadovat co se kdy stane a jaký to bude mít následek, ale film mi uběhl rychle a tak mě to docela bavilo... ()

StrixCZ

Práce s kamerou a vůbec vizuální stránka filmu je vynikající. Líbila se mi i hudba, atmosféra a celkově se mi Cashback hodně trefil do nálady. Nicméně nemůžu přehlédnout na můj vkus občas až příliš křečovitý humor (v "normální" komedii mi přehrávání ad absurdum nevadí, jenže Cashback se většinu času tváří docela vážně a ty skoky jsou tam tudíž docela razantní) a poněkud obehraný a předvídatelný příběh. Což nic nemění na faktu, že se mi tento film líbil a rád se na něj někdy kouknu znovu :o) ()

VUCAKO

Vizuálně nádherný film se spoustou drobných filmařských nápadů. Velmi příjemná Emilia Fox. Nebýt cesmínového konce, bylo by to jasných 100%, takhle jenom 90.. Je možné, že to byl autorský úmysl takhle to zakončit (taková malá hyperbolka), ale mě to nesedlo.. Určitě si vzpomenu, až někdy zase půjdu nakupovat do Sainsbury's ()