Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Zatím je pouze 5 dílů, ale i přes to můžu říct že mi z předchozích sérií chybí humor a i některé postavy.

Rychlí a zběsilí (2009)

Přemlouval jsem se aby jsem se na tento film podíval a byl jsem příjemně překvapen. Akce, akce a akce. Líbily se mi jak auta tak herci, ikdyž Vin Dieselovi dialogy nic moc :)

Nostradamus: 2012 (2009) (TV film)

Jelikož, pač a protože mě rok 2012 zajímá a těším se na něj, tak se snažím posbírat co nejvíce dokumentů na toto téma. A tento mi přijde zatím jako jeden z nejlepších. 4*

Eurotrip (2004)

Komedie na podobné úrovni jako American pie (jednička). Děj se dá shrnout do tří slov, ale vtipy, hlášky a trapné scénky tak do dvou šanonů... Parádní zábava

Lovecká sezóna 2 (2008)

Nejlepší na celém filmu je kočka s rozdílnýma barvama očí :D

Skvělí chlapi (2000)

Proboha!! Za co??! Kdybych nepřeskakoval scény tak se na to ani nedodívám...1* za asi 3 jakš-takš vtipné momentky... Jinak asi nejhorší "film" který jsem viděl za poslední 3 měsíce!

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Dá se říct že mě to bavilo. Protože pozornost jsem dokázal urdžet pouze u loupeží či přestřelkách... ostatní bylo nudné. Ovšem akční scény byly z 80% náplní tohoto filmu, takže tak 3.5*

Anděl Páně (2005)

Příjemná pohádka, která i pobaví.. 70%

Absurdistán (2006)

Jedna hvězdička za možnou budoucnost naší civilizace.... jinak strašná splátanina starých a ohraných vtipů

Andělé a démoni (2009)

Velmi podobné na film Da Vinci code. Ovšem s mnohem lepším koncem :). Myslím že takový zvrat nikdo nečekal... Ale abych jen nechválil, tak ta exploze auta - celkem klišé (to mě na tom filmu vadilo). Jinak super podívaná