Raven0

Hodně zajímavý a křehký film. Originální pojetí nesčíselně-krát propíraného tématu... Upřímně, vzalo mě to za srdíčko. Škoda jen několika nemístných a s trapnostní hraničících pokusů o teenage vtípky, které jako by vypadly z jiného filmu. ()

rudeboy

Na city hrajúci romantický zlepenec, nalinkovaný presne podľa štruktúry deja romantických filmov. Kvázi filozofovanie hlavného hrdinu je plné vyumelkovaného, doslova až didaktizujúceho balastu, ktorý je vhodný tak pre ľudí, ktorí sa chcú tváriť tak, že pozerajú "skutočne hlboký" film. No v pasážach, keď nás pán Sean Ellis netýra "transcendentálnymi úvahami" podpriemerného rangu, je film vcelku pozerateľný a miestami i dosť vtipný. Za zmienku stoja flashbacky z detstva i vcelku precízna práca s kamerou a strihom. ()

Barvoj

Ještě tak 5 minut před koncem jsem chtěl dát o hvězdičku míň.. Ale právě ten závěr se mi líbil moc. Hezký film... ()

galba

Opravdu nenáročný a pěkně natočený film, je pravda, že romantické filmy moc nemusím, ale tady se opět ukázalo, že co do kvality námětů a scén jsou Britové úplně jinde, než Americké plytké a nezajímavé slaďárny. ()

Redi

Poměrně originálně pojatá romanťárna (,,... tady má nějaké mládě za vzor M. Gondryho" jsem si říkal), kde jsem se první polovinu skvěle bavil s pohodovým, vtipným a sexy scénářem a pomalým až 'zastaveným' tempem. Od druhé poloviny, počínaje fotbalovým zápasem, to ale sklouzávalo do nudící trapnosti, což měly na svědomí z větší části vedlejší postavy (takovou trapasinu jako byl 'dementní' Kung-Fu blb jsem dlouho neviděl) a jejich excesy, které měl radši někdo po první polovině filmu zastřelit... hned zezačátku by bylo asi nejlepší. Celkově to na mě působilo, jako by někdo nevěděl, jestli natočit serióznější komedy-romantiku nebo debilitu pro puberťáky, proti kterým nic nemám, ale tady mi to nesedlo nejlíp. ()

LittleJohnny

Jednoznačná senzace! Ani nevím jak jsem se k tomuhle snímku dostal, ale nelituju ničeho, ani jedné vteřiny co jsem se na to díval. Můžu jedině doporučit. Je to zajímavé, krásné a svým způsobem i k zamyšlení... Plná palba! ()

geklon

Nádech výjimečnosti jsem vycítil už od začátku. Začátek se celkem táhne, než si uvědomíte, že to patří k celistvosti příběhu a vizuální kompaktitě. Navíc mě baví jak moc je Cashback osobní. Mám rád tyhle mysteriózně zastřené podivnosti o podivínech od podivínů. Holčičí řečí, obnažení duše výjimečného muže s vysoce vyvinutým empatickým smyslem. Snímek je dobře uchopený, to co umí nejlépe je to, jakým způsobem ovládá divákův čas. Chce vás mít Ellis na pomalu zírajícího na fascinaci ženské nahoty? Tak vás má. A to věřte, že je najednou čas relativní. Po shlédnutí snímku jsem měl pocit, že jsem na něj koukal několik týdnů. Ale bez následků. Velice jsem si užil i ty vedlejší scénáře, které výborně otevírají dveře do "hloubky" vedlejších postav a tím i dokresluje celý příběh. ()

Master19

A pak, že romantická komedie musí být vždycky na jedno brdo. Je dobře, že se Shaun Evans nebál vstoupit mimo vykolíkované mantinely hollywoodských "megadojáků" a kopnout do svýrajících krunýřů americké prudérie. Výsledkem je svěží a hlavně zajímavá podívaná, podněcující fantazii a přinášející lehký úsměv. ()

VasaX

Celkem krátký a ne moc originální příběh, ovšem ve velmi příjemném provedení. Některé scény nudné, některé opojné. Obecně, film obsahuje jasné prvky Komedie / Drama / Romantický / Mysteriózní. Celkem dobře smíchané dohromady v dramatické linii se stupňující se romantickou příchutí v mysteriózním oparu "zmražené sekundy", proložené komickými situacemi. Celé podkreslené decentním a příjemným soundtrackem. Čtyři hvězdičky, protože pět by bylo neúměrné a tři jsou zase slepě málo. ()

Millanium

Zajímavý nápad, který se bohužel příliš nepovedl. Veliká škoda, protože film obsahoval několik zajímavých momentů, ale jako celek na mě bohužel působil trochu blbě... Škoda. 50% ()

Aven

Velmi příjemné překvapení. Mezi stále stejnými romantickými filmy poslední doby vyčnívá Cashback originalitou, neokoukanými herci, hudebním doprovodem i některými velmi povedenými a vtipnými scénami. ()

Brandon

Krása. Omamná, hypnotizující, fascinující, ale i povrchní, zrádná a falešná. Smyslné křivky ženy jsou jejím dokonalem, Ben se ji ve vteřině bez konce snaží zachytit a přitom nachází odpovědi na otázky vlastní existence......Pěkná filmová hříčka. 3,5* ()

MIGHTTREE

Nejdříve jsem se díval z takzvané chlapecké zvědavosti. Odměnou mi bylo něco mnohem cennějšího a upřímnějšího. Romantické avšak živé, vtipné no zkrátka silné a emoční. Osudy cest, které ukazují že i nevinné vtípky dokáží člověka posunout v jeho snech kupředu. Bez zbytečných nudných míst sem dostal osvěžující porci ženské krásy v prostoru, tak trochu mimo čas. ()

Brain-D

Velmi oreginální pohled na život a hl. na vztahy mezi muži a ženami. Chvilemi film sršel vtipem a sem tam jsem se cítil, že je to o ničem. Závěr měl skvělou pointu a zastavení času bylo prostě parádní. Rozhodně by se dalo využít i víc.... ()

zdenny

U tohoto zajímavého filmu jsem koketoval se čtyřmi hvězdami. Nakonec jsem udělil tři a to zřejmě proto, že mám vrozenou averzi proti filmům, které se chtějí tvářit velice umělecky. Každopádně je ale tento film velice dobrý a opravdu chce divákovi něco sdělit. Co se týče mě, film mi naprosto mluví z duše, protože já na filozofii "okamžiků měnících životy" bezvýhradně věřím. I když paradoxně věřím také v osud, který mají všichni lidé dopředu dán. Jsou ale mantinely, ve kterých se rytmus měnit dá a to jsou právě ty okamžiky. Z filmu bylo cítit, že je jasně neamerický a anglický nádech byl více než jasný ve scéně s fotbalovým utkáním. Tam jsem se nasmál opravdu moc. Teda fakt, mít takového vola šéfa... No, ono je to vlastně spíš k pláči. ()

Spock

Po nějaké době zase „svěží vítr z hor“, ne vtipkuji. :-) Chci tím říct, že jsme měl možnost zase jednou vidět něco, co se mi líbilo a to s velmi zajímavým námětem, který se točí kolem Bena a jeho trablů se ženami, překvapivě nehraje prim sexuální tématika, ale řekl bych spíše estetická a citová. Velmi se mi líbilo zejména osazenstvo v obchodě kde pracoval, navíc tam Ben mohl využít dosyta své schopnosti zastavit čas a získat tak spoustu modelů. ()