Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiální text distributora)

made1

Film přesně splnil moje očekávání. Dvě nanicovaté holky o vše přijdou a... Nemohla jsem si nevzpomenout na Paris Hilton, které by něco podobného rovněž prospělo. ()

joshula

Tak tohle byl šok, který se nedá přehlédnout. Nevím co jsem čekal, ale tohle to rozhodně nebylo. 6ádná scéna pro pobavení, žádný nápad, prostě nic... nevím co víc říct. ()

Ondis

Jů, dvě největší pipky v New Yorku, který si sami podpálily barák, nechali si ukrást luxusní mercedes se nakonec stanou hrdinkami, protože vyřeší obrovskej šmel, kterej jim způsobil jejich obchodní partner."Amazing"! Yeah 40% ()

mirkaaa

Děj je primitivní a celé je to podprůměrné až stupidní. Zatím snad nejhorší romantická komedie, kterou jsem viděla. ()

Kejt.lin odpad!

vzhledem k názvu, jsem nečekala žádný veledílo..ale tohle? ..před půlkou filmu jsem shodila obraz na lištu, nechala si zaplej zvuk a přitom jsem si zvesela brouzdala po netu..po půlce jsem vypla i zvuk a o něco míň veselejc, zpruděná z nezdařenýho filmovýho zážitku jsem brouzdala dál.. ()

katchi odpad!

nuda..nuda..dvě fifleny o všechno přijdou..když sem se rozhodla, že se na to podívám, čekala jsem,že ve filmu bude víc scén, kdy hlavní hrdinky uklízí a dělaj věci co normální lidi...čekala jsem nějaké vtipné situace a ono nic.:( jen mi vysvětlete jaktože, když o vše přišly a peníze neměly, jaktože si sehnaly tolik luxusního oblečení a bot?? Hmm? Byla to blbost ja mraky..některé filmy tohoto typu se mi i přes svou blbost líbí a ráda se na ně znova kouknu, ale toto?? ()

lucinkapes

Tento film jsem si pri prochazeni snimku s Hilary Duff nechaval az temer na konec. Necekal jsem od nej mnoho, myslel sem si ze to bude jen nejaka blbina o dvou namyslechych kozach. Omyl !! Mile prekvapil. Sestry Marchetovi, ktere sestry Duffovi hraji nejsou az tak prastene postavy a film mel celkem dobry spad a netradicni zapletku. ()

Silviaxx

Priblblý, umelý, presladený, americký, klyšovitý príbeh o dvoch boháčkach a ich páde na hubu. Američanov asi takéto hlúposti nikdy neprestane baviť točiť a pozerať. Šablónovitý príbeh s malými obmenami na strane hercov a vyriešenia zápletky - nič, čo by nebolo 200x prebraté z každej strany. Som si však istá tak ako iní užívatelia, že malé dievčence by toto žrali. ()

H4N1CK4 odpad!

Film o dvou bohatých sestrách-dědičkách, které jsou tak vypatlané, že si vypálí vlastní barák, klíčky od auta dají omylem zlodějům a nechají se připravit o firmu, takže skončí bez koruny (vlastně bez dolaru) na dlažbě... Jinak jsou to ale samozřejmě krasavice inteligentní! Takže není divu, že všechno dobře dopadne a ještě k tomu klofnou dva hodné a chytré kluky, kteří ségrám pomůžou nejen získat firmu zpět, ale dokonce zahýbou i jejich hodnotovým žebříčkem! :D ()

Luqi

Zábavné možno tak pre pätnásť-ročné puberťáčky. Pre normálneho človeka úbohá predvídateľná nevtipná hlúposť. ()

Pitaya

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala.Tudíž, když jsme si to pustila, byla jsem mile překvapená. Děj svižně ubíhal a já se docela dobře pobavila. Jasně, ten kdo od toho čekal dopodrobna propracovanou detektivku/drama tak ho to samozřejmě zklamalo, ale i tak si myslím, že odpad tomu nepatří. 4 hvězdy a klidně bych si to pustila znova. ()

chrispe

Další z řady naprosto zbytečných filmů, u kterého se navíc ani moc nepobavíte. Tak snad se bavily aspoň holky Duffovi při natáčení. ()

farfalino

Místo komedie sme dostali modní přehlídku. Jediné malé plus tohoto filmu byla Anjelica Houston a i to jsem měl pocit, že kopíruje Meryl Streep z filmu Ďábel nosí Pradu. ()

Liduskaa

TAk celkem to i ušlo,ale řadím to do filmů na které už se nemám potřebu dívat znovu...Určitou pointu to mělo..peníze nejsou všechno a nejdůležitější je to co si za peníze nekoupíš..moje patnáctileté segře a jejím kámoškám se to náhodou líbilo moc;-) ()