Arsénova jedenáctka (2007)

Nostalgické vzpomínky na zlaté kluky Wengerovy éry. Jo, bejvával to ale mančaft ;-)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Opravdu zvláštní. Ze začátku jsem si na tento ztřeštěný počin dlouho zvykal, ale nakonec se mi to moc líbilo. Pěknej barevnej relax;-) 75%

Na doraz (2010)

Moc jsem se těšil po dlouhé době do kina a od této komedie jsem čekal pohodičku... Neuvěřitelnej nářez, jízda jízda!!! :-D V kinosále snad neutichl ani na minutu smích a ja se snad 15 minut v kuse svíjel v křeči. Bravo kluci - Zachu i Robetre! Bože dej, ať Galifianakis nadále spolupracuje s režisérem Phillipsem...na vás bych koukal furt! :-)

Pýcha a předsudek (2005)

Bohužel tohle není nic pro mě. 18. století v Anglii je doba, která zůstává mnou absolutně nepochopena. Já jen kroutil hlavou a obracel trapností oči v sloup. Každopádně musím uznat, že Keira zahrála úžasně, a to patří spíš k mým méně oblíbeným herečkám. Mrzí mě to, ale dávám 2*...prostě špatná volba.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Ale ano, tohle se mi líbí! ;-) I když silně perverzní, tak megazábavné situace mě hodně baví a nasměju se jako nikdy. Takové ty tradiční situace z teen komedií, kdy se největší loser zamiluje do královny plesu tu už bohudík nejsou a seriál je vlastně vyloženě pánskou jízdou.....vlastně až na postelové scény :-) Po 13-ti dílech krásných a nečekaných 75%!

Bitch Slap (2009)

Děsnej shit, bez příběhu! Jedna * za brutální mařky:-) Stejná pí..vina jako "Zombie Strippers".

Přicházím s deštěm (2009)

Hodně zvláštní film. Ze začátku, jak se Kline, hlavní hrdina, vydává hledat pro něj neznámého, záhadného muže do jihovýchodní Asie, vypadal snímek na zajímavý akčňák. Jenže postupně se šíleně zamotáváme, zvláštní scéna střídá další úchylnou, nechutnou a tuším, že tohle není nic pro mě. Režisér chtěl dát hodně na dojem, ale v mých očích je to jedním slovem "zmatené". 65%

Glee (2009) (seriál)

Tak mám dokoukaných 13 dílů a jsem nadšen. Tento seriál mě dokáže nabít neuvěřitelnou energií a optimismem:-) Skvěle vybraná parta děcek, nejúžasněji zazpívané songy! Je pravda, že se nějakých těch trapných scén a dialogů taky dočkáme, ale to moje nadšení mírní jen minimálně. Už se těším na květen a s ním i další díly "GLEE"! Přišly nové díly a opadlo nadšení. Dějové linie, které mě během první části seriálu vtáhly jsou pryč a zbyly jen ubrečené a lítostivé konverzace...

Dvanáct (2007)

Zklamání. Film působil lacině a předlouhé vyprávění a dialogy nudně a směšně. A o tohle tu v žádném případě jít nemělo. S noblesou podaný originál, který je opavdu famózní a dechberoucí, to je úplně jiná kategorie. Michalkov může být skvělý režisér, ale tímhle neoslnil. Maximálně 70%