Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Prometheus69

Nejhorší a nejdebilnějiší díl... Ale zase, z velmi povedenými smrťáky - Pekelně do krásy, Lobotomy Hřeby, fičí mi na mozek a podobně.Něco z Ostu též... ale, opravdové minimum. Logika" Když ten debil z kamerou nenastoupil..... jak se to asi mohlo stát? Když tu nehodu ZPŮSOBILA PRÁVĚ TA KAMERA???? o_o Když čtu.. německo" Dál už raději netápu.. škoda mluvit: Malá specialitka na DVD" Měli jste možnost dokonce svím vlastním rozhodnutím... jednu postavu zachránit. No aspoň, nějaká originalita... i když děj na bodu mrazu, tak malá odměna je zanedbatelná kompenzace: ()

Cedr

Těšil jsem se na třetí díl, ale měl strach, že to samé po třetí bude slabota. Nic nového, "překvapivě" téměř totožné s minulými díly. Ale proč měnit něco, co je skvěle zábavné? Vyšlo to i po třetí. Dokonce bych řekl, že trojka se mi ze všech dílů líbí nejvíc. Není tak originální jako jednička, ale podle mého vkusu je vyvedena k dokonalosti. Pohodový "horor", který vám zvedne náladu :) ()

Doudis19

Parta teenagerů zažije hrozivou předtuchu, jenže unikání smrti pomocí nápaditých kliček, jež by obehranou zápletku zachránilo se jaksi nekoná. Kdysi skvěle zpracovaný nápad ve třetím dílu série zabíjejí také mimořádně špatní herci.. 40% ()

filmmovier

Tento díl už jen těží z úspěchu prvních dvou částí. Strašidelné už to není (spíš je to k smíchu) a tak debilní způsoby smrti jsem ještě neviděl. Ale dívat se na to dá a tři hvězdy jsou naprosto zasloužené. ()

Magneto

Druhá časť tejto trilógie sa snažila koncept nezvratného osudu troška osvetliť a dopomohla si akou takou mytológiou.Trojka sa už o nič nesnaží,proste je to slasherovka ako vyšitá,s odpornými usmrteniami teenagerov.Je to celkom zábava a film utečie rýchlo... ()

Avathar

Najhorší diel série. Ani nie tak v jeho natočení, či hercoch, ale vďaka scenáru z ktorého sa de facto nič nové nedozvieme. Miesto lietadla ( diaľnice ) je tu havária na rýchlodráhe, osoba s víziami...prote klasika. Už ani tie úmrtia nie sú to "pravé orechové" ako v minulých dieloch. A ani záver nemá grády toho čo sme videli v jednotke a dvojke. Každopádne, medzi súčasnými slashermi stále nadpriemer v porovnaní s predchodcami priemer, ak nie horšie. Len prosím aby sa ďalšie dieli už netočili, lebo sa dočkáme dokonalého sprasenia asi najkvalitnejšej teen hororovej série. ()

ecceHOMMO

Pokračovanie ...kde opäť smrť úraduje.....akurát, že sa vytráca originalita príbehu...a originálnymi zostávajú už len samotné okolnosti úmrtí......Ale páčil sa mi koniec - dopadol najlepšie ako mohol.....ikeď ako pre koho...:O))) ()

Bobik9

Do třetice velmi slušný film. Je pravda, že už by to chtělo nějaké oživení. Trojka mi řpišla už totožná s jedničkou, dvojka trochu vyčnívala. Ale i přesto se mi to líbilo a bylo to napínavé. Celkem slušně obsazený film hvězdičkami Kruhu a Osudového doteku. Už se těším na čtyřku :-) ()

nemik22

Jednička mi vyrazila dech a když opomenu neoriginalitu dalších dílů, jsou s jedničnou vcelku srovnatelné. Scéna s horskou dráhou byla ultimátní, zajímavá byla i scéna v solárku, i když mi neni jasný, jak může kapající voda zvyšovat napětí. Za podobný drobný niance a za scénu ve skladu, která působí dost komicky (takovym chmatákům bych nesvěřil ani postavení psí boudy) dávám tři hvězdy. ()

Karush

Bez nápadu, čo ešte v jednotke bolo originálne, to v ďalších častiach už vôbec nefunguje. Opakované prevarenie nie až tak svetobornej koncepcie, ani tentoraz neprinieslo nič nové. Chýba a pasuje mi tu len žáner komédia, lebo nad stupídnymi smrťami sa dá len pousmiať a hádať, čo ich tentoraz zabije, či to bude poletujúci list zo stromu, ktorý zahrdúsi alebo strom, ktorý zakope? Ale čakali sme vôbec niečo iné? ()

Sokkk_y

Mmmm, zatímco druhý díl této... no, nazvěmě to už ságou, mě potěšil, u trojky tomu už tak moc není. Z předchozích dvou velmi potencionálních částí de facto tvůrci vycucli námět a určité souvislosti, hodili tam omlazené obsazenstvo a hurá, továrna na miliony je na světě. Bohužel kvalita už pokulhávala, což se promítlo v absolutně absurdních smrtích a idiotském scénáři, takže dojem byl dost nezáživný. Jednu hvězdu tedy dostává slečna Winstead a druhou úvodní horskodráhová scéna. ()

danco123

Filmy ktoré stavajú na sláve svojich predchádzajúcich dielov sú vačšinu prepadáky a ináč nemôžem ani hodnotiť tento diel Nezvratného osudu.Scény filmu sa mi zdajú rovnaké z jednotky a herci tiež niesu bohviečo.Možno len scéna so solárkom je aká taká záchrana filmu, i keď sa mi to zdá strašne stereotypné a nudné.Preto film hodnotím 40%. ()

LiborGondek

Když se vám povede udělat velmi úspěšný film, je logické že bude mít pokračování. To Nezvratný osud bezesporu byl, a tak vznikla dvojka. Co ale dělat, pokud je i pokračování úspěšné?? Neříkám, že Nezvratný osud 3 není dobrý. To by nebyla pravda, ale pokud jste viděli jedničku a dvojku, bude vás už možná trochu nudit. I když je každý z filmů jiný, je zároveň i úplně stejný. Ono se prostě nedá pokračovat do nekonečna. ()

Ryuuhei

Mě prostě tahle série baví. Trojku jsem sledoval jedním okem, ale i tak se nachytal, jak přímo hltám tu spleň neustálé nejistoty následované kreativními způsoby, jak usmrcovat postupně jednu postavu za druhou. Finální pointa byla průhledná, ale koho to zajímá? Nadprůměrná zábava, kde všechno celkem fungovalo. Od chemie ústředního dua, přes opět originální výchozí bod všeho (horská dráha - tam se skutečně může leccos posmát), až po již zmíněnou kreativitu v případě smrtí. Dobrá, zábavná jednohubka! ()

kurcatovium

Vzhledem k tomu, že jsem jedničku ani dvojku neviděl, nezbývá mi, než hodnotit veskrze kladně. Předpokládám však, že se zde použité motivy vyskytovaly i vminulých dílech. To mne ale nezasáhlo a proto dávám zasloužené a poctivé 3 hvězdičky. ()

Jazzzz

Ta jedna hvězdička je za ten začátek s horskou dráhou pak už film ničím nepřekvapil, nezaujmul ani nepobavil. Pokud chtějí tvůrci tohoto filmu pokračovat dále měli by se zamyslet co vlastně chtějí divákovi nabídnout, protože dle mě už nic pod pultem schovaného nemají... ()

PierrevanH

Hodnotím něco mezi dvěma a třema hvězdičkama, způsoby smrti jsou celkem originální, ale ty final destination jsou prostě pořád to samé dokola akrorát na jiné způsoby...Jak já bych rád pomohl těm slípkám v solárku. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)