Superlhář

• USA Full of It (více)

Samu Leonardovi je sedmnáct a právě nastoupil do nové školy. V tomto prokletém věku nemůže být nic horšího. Pokud nemáte prachy na pořádného kadeřníka, zlatokopku po svém boku a Porsche v garáži, můžete se vydat jen dvojí cestou: Buď se na školu, její krasavice a úžasného krále plesů vykašlete nebo si začnete vymýšlet. Tak jako Sam, který se přeškolil v odborníka na malé neškodné lži, jež z něj vyrobily majitele nablýskaného sporťáku, syna zfetovaného rockera a sexuální objekt pro nadrženou učitelku. Jednoho rána se však probudí a všechny vylhané věci, budou najednou skutečností. (oficiální text distributora)

wowylgu313

Tak já nevím, tady podle recenzí čtu jak to bylo tak moc  špatné??? To nevím tedy... ze startu musím napsat že já dávám tedy 65% čistých. Vůbec to nebylo zlé. Nesrovnavat to s ultra komedií na podobný styl jako je např "Lhář Lhář" .. každopádně herecké obsazení bylo nadprůměrné. Byli všichni tak nějak zvláštně zajímavý :D celá ta kulisa taktéž. Nevím málokdy jsem se setkal s touhle kamerou a takovým tím pomaloučkým "retardovaným" scénářem. Nevím tedy zda to byl účel nebo čistá realita ale co už ... Ať tak nebo onak ... Já na konci neměl důvod nadávat. ()

Manas50

Škoda divného herce, co představoval hlavního hrdinu, celkem špatné režie a nudného scénáře. Mohla z toho být dobrá oddychová komedie. Takhle je to jen podrůměr s pár zábavnými scénami, které jsou vlastně jen v první půlce filmu, druhá půlka je už nuda. Hodnocení trochu navyšuje nevyužitý námět, ze kterého by šlo, jak už jsem psal, vytřiskat mnohem víc. 45% ()

neurvalec

Prťavý hrdina byl celkem rozkošný, ošklivost nejkrásnější holky školy zase výmluvná, první scéna ze školní jídelny skvělá.. je to jednoduché a osvobozující, když v těchto typech komedie nečekáš umění a hlubokou moudrost.. ()

pp

Výchovná rádoby komedie o tom, jak to může dopadnout, když někdo lže a jeho lži se pak promění v realitu. Vtipných scén bohužel moc není (čestnou výjimkou jsou "noví" rodiče) a nemůžu se zbavit pocitu, že to šlo natočit mnohem líp. ()

trinan_kop

Tento film sa mi veľmi páčil, ale dávam len tri hviezdičky, pretože hlavný predstaviteľ bol extrémne zlá voľba, a taktiež scenár by zniesol dosť radikálne zmeny. Potom by to bolo aj za 5 hviezdičiek. A tiež úchylnosť toho kto písal na CSFD zoznam hercov, kde je carmen electra na treťom mieste, nech si dotyčný pozrie poradie na imdb - je až dole, lebo tam hrala tak dve minúty. ()

lumi1

Film určený všetkým nástkam. Trošku stupídny, časťami nudný ale v celku sa dal. Jedna hviezdička je tak akurát. ()

DAVIDHARO odpad!

Odpad všch odpadů... nechápu jak někdo může dát **** . Nesympatický hl. hrdina, Trapné dialogy ..stále jsem měl tendenci sledovat časomíru je to opravdu nezáživný film ()

rein

Hlavného hrdinu myslím zahral Michael Angarano a ak to bol vážne on, tak musím podotknúť že to bol fakt trápny film v ktorom hral a on sa tam tiež pekne strápnil tým že tam zahral také nemehlo... Videla som veľa filmov v ktorých hral Michael Angarano hlavnú postavu, napríklad sa mu podaril film Škola superhrdinov od Disneyho, lenže v tomto filme sa vážne pekne strápnil ()