Superlhář

• USA Full of It (více)

Samu Leonardovi je sedmnáct a právě nastoupil do nové školy. V tomto prokletém věku nemůže být nic horšího. Pokud nemáte prachy na pořádného kadeřníka, zlatokopku po svém boku a Porsche v garáži, můžete se vydat jen dvojí cestou: Buď se na školu, její krasavice a úžasného krále plesů vykašlete nebo si začnete vymýšlet. Tak jako Sam, který se přeškolil v odborníka na malé neškodné lži, jež z něj vyrobily majitele nablýskaného sporťáku, syna zfetovaného rockera a sexuální objekt pro nadrženou učitelku. Jednoho rána se však probudí a všechny vylhané věci, budou najednou skutečností. (oficiální text distributora)

Stanley619

Nebýt toho zakrslýho uťápnutýho polobuzíka s kastrolem na hlavě v hlavní roli, tak by se na to dalo dívat mnohem líp. Koukal jsem na to práci na mobilu, protože jsem zrovna neměl nic dělat, takže aspoň něco. 50% ()

merigieren

Ne příliš vtipná standardní komedie s několika nápady. Nic moc zábava. Kdyby tam nebyla zas jedna postavička, která se mi líbila, tak sem to nedokoukal... ()

boul

klasicky průměrná komedie z US s néé moc příjemným hlavním hrdinou, ale docela dost jsem se zasmál.. scény byly celkem dost předvýdatelný asi jako celej film ale na pohodu o víkendu docela ujde.. 3* ()

salamandrr

Máme tady ohranej příběh nového kluka ve škole a čirou náhodou je to trouba, ale u školního poradce dostane radu do života, že má trochu lhát a ejhle vše co zalže se mu splní....jo taky bych chtěl, aby mě carme elctra upekla dort, vy ne?! a ta nabídka místní krásky na sexuální vztah....no asi bych se moc nebránil i když neni moc pěkná ()

BaronX

No co, já se bavil! Mělo to nápad, vtip a přijatelnou délku, pěkně to odsejpá a není tam fekální humor ;-) Co víc si přát!!! ()

Crosshair odpad!

Nechápu, jak tomuto filmu může říkat komedie. Nepostřehl jsem za celych 93 minut aspoň trhnutí koutkem. Nejsem ten, který bláznivé komedie, parodie atp. filmy hned odsuzuje, ale tento film byl opravdu šlápnutí vedle. Podle komentářů a toho o čem film je, jsem si říkal ,že by to mohla být sranda. Nápad je, když to srovnám s jinými podobnými filmy , hezký, ale z tohoto šlo vytáhnout mhonem více. Nulové herecké výkony a navíc takhle protivného hlavního hrdinu jsem ještě neviděl. Hodnotím odpad, ztráta času, poohlédněte se někde jinde. ()

casef

Taky bych chtěl zalhat, že se znám s Carmen Electra a ono se mi to splnilo nebo se chlubit, že mám porsche a zítra mě stálo před barákem. Námět to byl dobrý, bohužel hodně zazděný, pořád jsem čekal, že se to rozjede a ono nic. Navíc jsem čekal nějaké vysvětlení, jak a proč se to všechno stalo, ale tvůrci to nechali vyšumět do ztracena. ()

Cortesz

Jedna hvězda za hudbu a druhá za dobrý námět, který režisér absolutně nevyužil, ale spíš ho odflákl jak nejvíc mohl. Herci otřesní především hlavní ppředstavitel. Jediný dobrý nápad a jediné u čeho jsem se pousmál by ten s Carmen Electrou. Jinak je to naprostá nuda. ()

monty.cl

Obyčejná komedie s dost dobrým nápadem, který je tu ovšem trestuhodně špatně využitý a to je škoda, mohla to bejt pecka, takhle jen průměr s pár opravdu vtipnýma scénama...55% ()

rafix

Je to dost průměrná komedie. Moc jsem se nesmál, protože to nebylo moc k smíchu spíš nuda. Ale šlo to. ()

spacemaster

Tento film je naprostá ztráta času, protože není ani vtipnej ani nijak výjimečnej. Dvě * dávám za Kate Maru, která je prostě krásná a zvedá úrověň snímku ačkoliv ani ona už ho nezachrání. ()