Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

saillor

Moment, kdy jsem se zasmála byl jen jeden. Hlavní hrdina mi vlastně nebyl vůbec sympatický a posledních cca 30minut už mi bylo úplně jedno jak to skončí, hlavně když už to skončí. ()

jessic

Pokus o bláznivou komedii s pubertálními vtípky. Z přehrávajících herců mě nejvíc lezla na nervy Anna Faris jako uječená hysterická hvězdička. ()

p.a.douch

Tlusťoujčkej Ryan Reynolds je skvělej, hokejovej zápas taky. Amy Smartová s Annou Farisovou jsou perfektní. Chris Klein je pěknej slizoun. ()

LencaN

Bylo to jak na houpačce. Chvíli to bylo k popukání, hlavně škádlení mezi bratry. Ale úplně stejnou měrou to bylo otravné. Ryan Reynolds hraje egoistického frajírka, kterému jde o to, dostat svoji dětskou lásku do postele a chová se jako blázen. Někdy to opravdu bylo na kopnutí do zadnice. ()

Alecjay odpad!

Všichni v tom filmu jsou totální assholes. Pokud by to byl plán, asi bych změnil hodnocení, ale pochybuju, že to byl záměr. Jediná likeable postava je chudák “bláznivá” Samantha, kterou tam každej celej film zneužívá a dějou se jí hrozný věci. Chápu že rok 2005, ale v tomhle filmu neni humoru ani sympatie ani rozumu jediná špetka. ()

gizi

Rozhodně patří spíš k mírnému nadprůměru než naopak, i když takové filmy znova vidět nemusím. Není to až tak americky blbé a dá se i pobavit. A Amy Smart se mi líbí. 65%. ()

montel

Chris (Ryan Reynolds) a Jamie (Amy Smart) byli na střední škole nejlepší kamarádi. Chris ale vždy toužil mít s Jamie něco víc i když byl pořádný tlouštík, ale Jamie jej odmítla. Chris se odstěhoval do New Yourku kde pořádně zhubnul a začal pracovat jako agent pro hvězdy hudebního průmyslu. Po několika leetch se vrací zpět do rodného městečka, kde opět potkává Jamie a snaží se opět získat její srdce. v Cestě mu ale stojí další konkurent...Přihlouplé, stupidní ale přesto se na to dá dívat. Mě nejvíce bavila Anna Faris jako hudební superstar, díky které jsem se i zasmál. 45% ()

vlnka

Zasmiala som sa asi štyrikrát a aj to veľmi krátko. Inak to bolo celé neskutočne afektované a trápne bez akejkoľvek normálnej a pozerateľnje pointy. Príbeh plytky, že by sa v ňom asi ani mucha neutopila, totálne nefukčný film a k tomu ešte tie hnusne sladké pesničky. Toto má veľmi blízko k čistokrvnému americkému braku, ktorý je síce plný samých pekných hercov a herečiek s krásnymi zubami a ešte krajšími blond vlasmi ale postrádam tu akýkoľvek čo i len trošilinku hlbší zmysel či nebodaj nejakú myšlienku. ()

Dejna odpad!

Teda doufám, že nikoho neurazím, ale tohle byla asi největší kravina, jakou jsem kdy viděla.. Anna Faris je mi už od Scary Movie dost nesympatická a u R. Reynoldse nechápu, proč se hnal do takové slátaniny. Normálně dávám vánočně naladěným filmům už z principu o hvězdičku navíc (mám je prostě ráda), ale tady se ani o žádné vánoční atmosféře (snad až na ten sníh) mluvit nedá. A komedie? Já se teda ani jednou nezasmála.. při takové široké škále kvalitních vánočních snímků raději sáhněte někam jinam. ()

Olafa

Americké RomCom jsou zásadně předvídatelné a nevtipně trapné. Ale sakra, tohle mě bavilo! Anna Faris, Ryan Reynolds a jeho mladší brácha jsou prostě fakt vtipní a nestydím se přiznat, že jsem se smála i nahlas. O příběhu sice moc řeč být nemůže, ale to snad ani v rámci žánru nevadí. ()

Majrek

Zase jedna famózní americká komedie, s úžasně věrohodnými zápletkami (vynikající hokejista se obuje do vypůjčených bruslí a ejhle, on najednou neumí bruslit, ba, ani se trefit hokejkou do puku...WOW!), bezvadnými hereckými výkony (ne,ne, vůbec nepřehrávají, to se nám Evropanům jenom zdá....), jiskrným humorem (Krys dá facku bráchovi, on mu ji vrátí - super! jé a ještě ho k tomu kopne do řiti - no bžunda! jé, oni padají, no dobré - a co vás zaručeně dostane: blondýna mu vystřelí teaser mezi nohy - cha cha cha, až mi tečou slzy po skráních!) a nakonec se zcela neočekávaným růžovým a slaďoučkým happyendem (jak jinak, když se Krys zachová nejdřív jako impotent, pak jako sebestředný idiot a konečně své milované kamarádce v baru vpálí do tváře všechno, co si o ní myslí - jo, to je fakt dobrej základ pro šťastnej a spokojenej vztah a početnou rodinu..). Bůh žehnej kýči! ()

Tarsan

Zajímavé, musím se nad sebou zamyslet, mně se to líbilo, asi nedostatek objektivity, Faris, Smart, Reynolds... miluji je k sežrání. ()

bemygirl

Co s tím,když chlap zapadne u holky do kategorie kamarád? To řeším celý život. Zde návod nevidím. Zbohatnout a vypadat dobře,to je american way. Přesto jsem se docela pobavil. Ten happyend byl jasný. Amy Smart pořád moc krásná. ()

Fixa

Fuj! Už zase! Ta televize je plná amerických romantických komedií a jen těžko se tomu člověk vyhne, jestli nechce furt přepínat a trochu navečer vypnout. Z toho, co jsem v tomto žánru viděl, to nedopadlo nejhůř. Nojo, trénuju - koukám a ignoruju vtipné držkopády, přeslazené konce, trapně šílené postavy, až mi zbyde pár dobrých momentů, které si poskládám do jednotného celku. Nejvíc se mi asi líbila scéna v kině, která vlastně parodovala sebe sama. Občas by se muž měl podívat na takový film se svojí partnerkou, aby aby aby.......ani nevim vlastně proč, ale vztahu to neuškodí. Tedy pokud necivíte s otevřenou hubou, kdykoliv se na scéně objeví Amy Smart :-) ()