poster

Krysáci (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Česko, 2005, 26x7 min

Režie:

Cyril Podolský

Kamera:

Zdeněk Krupa
(další profese)
 • sheldonka.
  *

  Nevím, kam ty dnešní pohádky spějí ..(26.11.2011)

 • Radek99
  ****

  Nejinvenčnější večerníček poslední dekády. Hodně svojský a osobitý. S hudbou od Už jsme doma jakožto bonusem navíc...(14.11.2009)

 • Brandon
  ****

  To takhle obtloustlej laboratorní potkan Eda má ráno chuť na kafe. Bleee mlíko. No proč ne, sádrovej trpaslík Ludvíček má zrovna narozky, výjimečnej den, bude kafe. Jenže není mlejnek. O jednom hlodavčí kámoši vědí, ale bydlí v něm stydlivej slimejš.......(15.5.2011)

 • eye candy
  ****

  "Daleko na Moravě, o něco dál od Brna a o něco blíž k Vizovicím, bylo jedno smetiště. Možná o něco menší než jiná smetiště, ale o co menší o to špinavější. V rohu toho smetiště stál rozbitý hydrant, co v něm bydleli dva krysáci Hodan a Hubert." Tak takto začíná večerníček, o dvouch valašských krysách, ke kterým se hned v prvním epizodě přidá Eda, světácký potkan z Práglu. Eda na smetiště přicestoval "nákladním autem plným pokladů" a hned jak vyleze z mikrovlnky se s Hodanem a Hubertem skamarádí. Začíná velké přátelství a dobrodružství. Co je na tomto večerníčku asi nejulítlejší (nemluvě o nápadu vytvořit seriál pro děti o smetišti a podkanech) je Bolek Polívka, který krysáky namluvil. Hlavně laboratorní potkan Eda je v jeho podání fakt dobrej zjev. Vpodstatě každá věta co mu vypadne z huby je perla. Důkazem, že tento večerníček není určen jen dětem, je trochu absurdní humor (příkladem budiž postavička trpaslíka Ludvíka) a roztomile škaredá loutková animace. Nepřekvapilo by mě kdyby se z tohoto večerníčku časem vyklubal kult. Zatím 4(12.1.2008)

 • blackrain
  **

  To má být jako pohádka pro děti? Dvě hvězdičky za postavičky.(5.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace