Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe. (oficiální text distributora)

Jessica_Biel

"Harry Potter je sráááč!" ... tahle věta v úvodu byla snad jediné co se mi na téhle, s prominutím, slátanině líbilo... Banda alá Backstreet Boys tančí proti nechtěnému členu jejich spolku... ()

teseth

Zase tak hrozný to nebylo jak zdejší ohodnocení vypadá. Příběh není nejhorší a herecké výkony nepřipomínají komparz. Snad jen trochu lepší vizuál a trochu logiky do scénáře a film by atakoval červené číslo. Škoda toho promarněného potenciálu. ()

Naby

Takova pohádka pro dospělé v pěkném ponurém prostředí. Film je plný mladých krásných lidiček a zcela předvidatelného děje, který odhadnete zhruba na začátku. Nicméně oproti tomu co běžně dávájí v TV to nebyla uplná nuda. Film se k doporučení moc nehodí, leda že jste hodně veliký fanouši fantasy a potřebujete si odpočnout při žehlení. Celkem 2,7* ()

Bow-Z

Síly temna by jistě nezklamaly jako jeden díl seriálu o mladých, krásných a do magického tajemství zasvěcených studentech typu Buffy nebo Roswell, čemuž odpovídá i zpracování a scénář, ovšem jako celovečerák je to málo. Od Rennyho Harlina jsem čekal trochu víc. Poměrně brzy odhadnete vývoj filmu a pak už čekáte jenom na závěrečný střetnutí, po jehož skončení litujete, že jste to dokoukali. Ženský mají aspoň na co koukat (vymakanejch modelů je tam dost). I když musim uznat, že jsem vidělu už daleko větší sračky. ()

Mrliš odpad!

Děs, kterej se nedá ani vyslovit. Blbost o ničem. Modelový hoši chodí na párty, děsně frajeřej, pak se dozvíme že maj jakousi sílu - a jeden z klučinů chce získat sílu jinýho klučiny - a to je zápletka jako břeh! Škoda života a zkažených očí! ()

DoctorLenny

Takové pubertální rádoby temné fantasy. Spoustu pobíhajících sexy kluků a spoustu scén bez trička, při nichž pubertální dícky tají, a taky několik sexy holek, aby mohly pubertálním dívkám řádně podrýt sebevědomí. Ale když to běží, stejně se vždycky ráda kouknu. ()

teodor81

Proč se poslední dobou natáčí tyhle filmy střihnuté jak přes kopírák ve stylu Stmívání? Nepřemožitelní vysportovaní a nagelovaní šampónci házejí před sebou ramena a předvádějí se před slečnami, kdo je větší machr. Pravda, značnou část filmu jsem prospal, protože akční scény naštěstí nebyly tak akční, aby mě vzbudily. Zatímco na Stmívání jsem se vydržel dívat jen 10 minut, u tohohle filmu jsem vydržel (i se spacími přestávkami) až do konce, abych se pak pobavil, jak po sobě kluci házejí vodními balónky. Trochu mi to připomínalo Čarodějova učně (2010) s plazmovou koulí :-) Proto dávám (narozdíl od Stmívání) alespoň jednu hvězdu za komediální závěr. ()

Baky88

Rozhodně jsem viděl už horší filmy. Je fakt, že jsem se na to díval z důvodu "super" nedělního TV výběru a mezi seriálama jsem si vybral tenhle film. Příběh tak špatný nebyl, ale vše šlo velmi rychle prokouknout. Výběr pár hezounků a hezounek s dobrým potenciálem se ale nepovedlo proměnit v kvalitní a koukatelný film. Co se týče efektů tak to bylo také velmi slabé. ** za snahu... ()

burg

Všechno dobrý, jen jedno nechápu: proč si ti nagelovaní blbečci v poslední bitce radši nehtama nevyškrábali svý bukvoňský prdele místo té neefektivní bitky ála házení pytlíků s vodou? ()

vlcekmirek odpad!

Akční a fantasy? To je překlep? Akčně se tam unyle žvaní. Sem tam nějaké jakožekouzlo, jinak kecy, kecy, kecy. Děsná nuda bez děje. ()