Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe. (oficiální text distributora)

LittleMonste

Víc odfláklý fantasy/horor už jsem dlouho neviděl (když pominu Sedmého syna, který se mi, ale v celku líbil). Podobnost s Twilight bije do očí, stejně jako přehnané efekty, počítačové pozadí a mohl bych pokračovat až doalelúja. Takže bych to shrnul asi takhle - zív,zív, hmm nějaká akce, zív, už ať je konec, zív, závěrečná bitva, konec (podle toho jak film dopadl, doufám, že se pokračování nedočkáme). Prošel jsem si očistcem. (25%) ()

kaygen.it

Tak tohle opravdu ne! Přitroublý příběh, tragičtí herci, naprosto nulová gradace, to vše zaobalené do vysokoškolského prostředí s příchutí magických sil - a nejsešlejší 44letý človwěk k tomu... Lze dokoukat, ale ta bolest za to nestojí ()

Bathoryčka

Skupinka namakaných borců v hlavních rolích představujících elitu školy v plaveckých závodech, kteří ještě všichni vypadají, jako kdyby právě vyšli z modelingové agentury. Jde vlastně o to, že ten s nečistší povahou se snaží zachránit svět před padouchem. Je to v podstatě opakující se téma v nejednom filmu, ale tohle zpracování se mě líbilo, proto 5 hvězdiček! ()

Káronoš

Sakra, tohle sem nečekal. Po přečtení komentářů na CSFD sem znuďěně sedl před obrazovku a pustil si film, aniž bych se na něj nějak vírazně těšil. Už v prvních minutách mě ale film tak natchl že jsem z napětím film dokoukal. Jasně je pravda že film trochu vykrádá z populárnějších hollywoodských pecek tohoto žánru, ale když trochu vypnete mozek tak je to cajk. Hlavní hrdina Strait zahrál skvěle a ještě dlouho sem na jeho výkon vzpomínal. Dost slušná oddechovka. Hodnocení:7/10 ()

WereWolf

Pro oči zajímavá podívaná, ale pro mysl spíš rána palicí. To je ve světě opravdu tak málo scénaristů, že se musí brát za základ takovýhle brak a snažit se to dohnat zbytkem? Je škoda vidět další film stvořený dle motta: Vizuální kvalita je jediná potřebná kvalita... Za to čím to mohlo být ještě 3* ()

ThomasCrown

Atmosféra je miestami temnejšia ako v Harrym Potterovi, poteší aj odkaz na tento film a hlavne je Súmrak o poznanie zaujímavejší ako Twilight:Nov. Príbeh je jednoduchý, ale aspoň ho vyvažujú pekné baby a jeden nádherný Mustang. ()

Haymar

Obávám se, že je to definitivní a (kdysi nadějný) Renny Harlin se na prahu padesátky už vážně defintivně zbláznil!... Tahle metrosexuální (nechtěná) parodie bez děje... herců... chuti i zápachu (a hlavně beze smyslu), je toho jasným důkazem... Achjo! ()

Savel

V podstatě ve stylu filmu a serialu alla Buffy, jen ty efekty sou prekvapive atraktivnejsi a herecke vykony trochu vaznejsi. Ale především má film velmi špatný scénář a divák se topí v nudě. Nevyužitý potenciál jednotlivých hrdinů a jejich schopností přihrává celkovému vzevření pilotního dílu, než velkolepé fantasy. ()

Ricky_CZ

Tak tohle byla opravdu nechutně nesledovatelná hovadina, kterou od statusu žumpy zachránila jen postava Jessicy Lucas. Když už se atmosféra zachraňuje pravidelnými zvuky blesku a vy si toho navíc neradi všímáte, je to zlý... ()

Mafyn

Síly temna, pro mě síla, i když to vypadlo na béčkový film. Čekal jsem spoustu mrtvol a krve od mladých upírů a oni to čarodějové. Konečně trochu změna oproti nekonečnému upířímu šílenství. Nic proti němu, ale když se vloudí podobný nadpřirozený film mezi upíří ságy, tak to beru jako trochu koření do života. Příběh taky dobrý. Jen mi zde chybělo více postav v pozadí, např. v nemocnici mohly lítat sestry, asi malý rozpočet. ()

arcticsky

Film je pěkný pro ucho - hudba a zvukové efekty jsou dobré. Vše ostatní včetně obsazení hereckých polen a scénáře je nanic... ()

Aluminium

Dobrý nápad, ale to je asi tak všetko. Ale je zaujímavé ako dokážu z názvu The Covenant spraviť Súmrak a podtitul Sága Vyvolených. ()

Bozvav

Děsně blbej scénář, stupidní dialogy, klučíci hezcí a sladcí neherci. Vizuál působivý a hudba dobrá. Za mne 30 max. ()

SpeedyCZ

Tenhle film určitě není špatnej, a komu se tento žánr líbí, potěší ho. Sice se nezbavím dojmu, že všechno mohlo být lepší: triky, příběh... ale i tak se mi film dost líbil už kvůli námětu. 80% ()

merigieren

Dalo se na to ještě koukat, občas se tam i něco dělo, asi tím myslím, že sem obdivoval dvě hezký holky :-). Slovy našeho učitele ze střední: je to slabej čajíček před spaním... Za zmínku stojí snad jediná scéna, a to sen o pavoucích, jinak mi to přišlo dost neosobní, hloupé, soubojové animace založené na jednom typu kouzla, z her bych to přirovnal k Mortal kombat 1, nijak mě to nepřipoutalo k sobě, takže mi nedělalo problém 10 minut před koncem dát pauzu a jít na zprávy. Na druhou stranu sem v průběhu filmu tak nějak sledoval co se děje a moc sem při tom neremcal. Proto dávám 3*, ale hodně slabý... ted sem si přečet, že to měl být horor, tak to asi těžko :-o ()

Bohnice05

!Asi trochu spoiler! Film začne, pár manekýnů si zamachruje a ukážou jak drsní a silní jsou... film jede a přitom neodhaluje žádná fakta a člověk se pomalu ztrácí o co, že vlastně jde.... film jede a přitom se pořád nabízejí ohrané strašidelné scénky... film jede a přitom stále žádná fakta! A nejen, že se člověk ztrácí v tom oč vlastně jde, ale dokonce už ani nechápe proč to je a proč se to děje. Proč se hlavnímu hrdinovi zjevuje duch, když to vlastně nemá žádné opodstatnění? Proč hlavní záporák likviduje jiné lidi, když mu jde stejně jen o toho jednoho? Proč pořád jen straší hrdinovu holku, když mu může být vlastně ukradená? Proč, když jde ta holka domů na kolej a už ví že po ní něco jde, tak si to vezme zrovna takhle večer ve tmě přímo lesem? Zkrátka proč někdo vymyslel takovouhle hovadinu???? No ale dejme tomu, že přeci jenom po vypnutí mozku to zkoukatelné je... ()

DHDV

Tak tohle je vyloženě pohádka a ne žádný horor. Styling zúčastněných je opravdu krásný (cílové publikum max do 15 let ) ale to bohužel nezachrání jednoduchý příběh a strašné dialogy. Pár světlých scén hned uzemní mizerný scénář. Tento film je jako módní přehlídka, krásný styling a sem tak originální záběr ale bez hlubší myšlenky… ()