poster

O Kanafáskovi (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2004, 26x8 min

Scénář:

Galina Miklínová

Hrají:

Jaroslav Dušek
(další profese)
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Má uspávací peřina již několik desetiletí spolehlivě funguje v kteroukoliv denní či noční dobu a nic na tom nehodlám měnit. Když se totiž občas s dětmi mrknu na tuhle neposednou peřinu zvanou Kanafásek, tak si tiše mumlám cosi o pitomém večerníčku a následně usínám nudou. Z toho soudím, že Kanafásek svou úlohu splnil, ale mne tedy pobavit nedokázal.(13.11.2014)

 • Radko
  ***

  Lietajúce periny a vankúše. Podarený je odkaz vo večerníčku na iný večerníček: na Maxipsa Fíka v podobe plagátu na stene detskej izby, aj nápodoba známych ukláňajúcich sa Bratrov triku v závere každej epizódy. 70%.(27.2.2009)

 • DinoRaptor
  ***

  Není to sice nic světoborného ale pořád lepší než jiné dnešní večerníčky. Dávám průměr. Akorát by to nemuseli tak často reprízovat.(22.3.2008)

 • UncleG
  **

  Obsahově docela v pohodě večerňajz. Ale po výtvarné stránce neskutečně protivná záležitost. Stylizace postaviček nepřekonatelně odpudivá, bez smyslu pro proporci nebo prostor, backgroundy odfláklé, barevnost ušmudlané nic aneb "šudly-mudly pastelka". Navíc všechny postavy nepřetržitě otvírají huby plný tisíce malinkejch zubů, což je divácky příjemný asi jako si brousit oční bulvy šmirglpapírem. A Jarda Dušek s tím svým unylým voiceoverem tomu taky zrovna nepomoh... Adolfe Borne, vraťte se zpátky... Prosím.(28.10.2014)

 • gogos
  **

  Tak toto je jeden z nejdebilnejsich vecernicku posledni doby...(8.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace