Svolení

• USA Consent
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2004, 6 min

Krátký film vás poučí o tom, že v právním státě dotaženém k dokonalosti (nebo spíše ad absurdum) není nic jen tak a bez malé formalitky se neobejdete ani na rande. (J.Connor)

Judy24

Skvělý krátkometrážní film, i když mi tam chybělo nějaké větší dovysvětlení, nebo jak to říct....a Jeff Witzke byl zase úžasný. ()

Chase

Velmi poučné. Konečně jsem pochopil, co to vlastně právník je, k čemu je to dobré a proč je fajn mít jednoho za kamaráda. Reitman je vážně talent. ()

gezper

Kam jsme se to dopracovali aneb co sakra asi je ten odstavec 20? Skvělý nápad, vtipně pojato a navíc se člověk přiučí i trochu té praktické angličtiny, že. A to jsem nechytnul úplně všechno ani napodruhý. Pro právníky a lidi ovládající alespoň trochu EN povinnost! [80%] link ke shlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=f--u_puzhGs ()

PoprockCZ

Při shlédnutí v roce 2020 mi přijde tempo pomalé a rozvláčné, navíc již profláklé, takže jsem se nezasmála. Ovšem, v době kdy short vyšel to musela být průkopnická myšlenka o vztahu takto uvažovat přes právníky. :D ()