Vladimír Menšík jako televizní mechanik – amatér. Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1978. Otec Ladin (V. Menšík) má v předvečer svatby své dcery (J. Krejčíková) jedinou starost – a tou je fotbal v televizi. A to zejména k nelibosti své ženy Marie (S. Zázvorková), která horečně připravuje vše na veselku. Televize se nečekaně porouchá a on – jako televizní mechanik amatér – se vrhne do opravy přístroje. Ráno ve svatební den se ale probudí a zjistí, že nemůže najít svůj umělý chrup... A to je velká patálie. (Česká televize)

MickeyStuma

Výborná a absolutně nestárnoucí povídka o jedné svatbě a ztracených zubech otce nevěsty. Herecký koncert Stelly Zázvorkové a hlavně Vladimíra Menšíka. Jiřina Krejčíková v roli dcery však také nezahálí. Trochu je tu však nesrovnalost. Že se zuby ztratili se zjistilo až ráno po probuzení, ale vzhledem k faktu kde se nakonec našli je zajímavé, že si toho nikdo nevšiml už předchozí den před spaním a že otec vůbec nešišlal. Každopádně příběh pobaví i po tolika letech od svého vzniku a to je na Bakaláře co říct. ()

Gig

Možná jedna z nejlepších Bakalářských povídek. Zápletka jednoduchá. Vše ale zařídí geniání Menšík. No a svatba nakonec co? - Byla. ()

eba

To, co tady předvedl mistr Menšík je něco neuvěřitelného. Pro mě úplně nejlepší příběh Bakalářů za celou jejich éru. ()

JohnnyV

Geniální povídka - samozřejmě díky Menšíkovu mistrovství. "Ty to neslyšíš? Vždyť šišlám jak březí sumec." ()