Zlouni z vesmíru

(festivalový název)
  • Velká Británie Evil Aliens

Jedna žena tvrdí, že má v sebe zárodok mimozenského votrelca , ktorého do nej vložili mimozenšťania. Tejto informácie sa chytá redaktorka sci-fi televízneho kanálu I keď žene z výjazdového týmu TV nikto neverí, pri rekonštrukcii napadnutia, však čoskoro zmenia názor, keď sú i oni napadnutý krvilačnými mimozenšťanmi. Nezostáva im nič iné, len sa im postaviť na odpor. (andykovac)

Nutrička

Těšila jsem se na nářez typu Od soumraku do úsvitu. Navíc britský humor mám opravdu ráda. Ale asi spíš ten sitcomový. Z půlky je film tak trapný, až je opravdu vtipný. Otázkou zůstává, jestli je to zamýšleno, nebo je to prostě tak špatné. Ale chvilkama je docela solidní komedie, to musím uznat. Hlavně v parodizujících momentech, kdy sličné dívky na sobě mají čím dál méně oblečení a chlapi hážou ty nejprotřelejší drsňácké hlášky. Až na pár scén jsem se ale spíš nudila. I když bych si přála, aby to bylo naopak, ne každý si asi může dovolit natočit lacinou vyvražďovačku, která by fungovala. ()

petero

Amatérske ale klobúk dole. Škoda tej debilnej nechutnosti a príliš amatérskeho začiatku. Ak to prekusnete dočkáte sa celkom nenáročnej zvrhlej zábavky. Schválne skúste si zapisovať koľko narážok na iné filmy tu postrehnete. Ja som postrehol Terminator 2 (vidlák s brokovnicov v efektnom natočení), Predator (spôsob postoja mimozemšťanov pred útokom), Day of the Dead (ruky zo steny), Braindead (pohľad na kosačku na trávnik), Nightmare on Elm Street 2 (narodenie mimozemšťana) ale aj Gladiator (ruka nad žitom). ()

corpsy

Sranda musí byť, aj keby matičku Zem napadla invázia zlých mimozemšťanov. Inšpirácia rannými gorefestami Peťa Jacksona je viditeľná, čo len kvitujem a bavím sa. Snímok upaľuje v splatter komediálnom štýle vysokou rýchlosťou, ale občas riadne ukĺzne na banánovej šupke a spadne do tekutého hnojiva. Predsa, ale nadpriemer. ()

eraserhead666

Tohle je přesně ten film, kterej je tak blbej a jeho scénář, postavy, zápletka, dialogy, monology, herecké výkony tak debilní, až by mohl zaujmout a stát se vlastně dobrým. Jenže na to mu něco chybí. To důležité něco, které výše jmenované nešvary promění v pozitiva. Pobavil mě začátek. Lepší nájezd filmu jsem už dlouho neviděl. Ale nakonec se to zvrhlo v hodně smradlavou sračku. Humorné verze sci-fi horrorů mi nevadí, ale ta míra trapného komična za každou cenu projevující se nechutným karikovaným pře“hráváním“ „herců“ a neuměle šroubovanými dialogy, poráží a válcuje cokoliv, co by na tom filmu mohlo být zajímavého. Je-li možné překlad slova Evil, tedy Zlý, pojmout jako špatný, pak ano, tito vetřelci jsou opravdu špatní. 0,5* ()

Dellamorte

Film som videla už pradávno, ale do mysle hodil kotvu. Ak niekto nepochopil Westov úmysel, tak má problém s hodnotením. Vybublal totiž zo seba nadhľad na všetky okoloidúce markentingové hračky sformomované do filmového obalu. Kalkulačná meditácia je kurevsky nemiestna ( hlavne v tomto prípade) Rozosmiata 5ka 16:9 s tučným ! ()

• Jedná se o první celovečerní horrorový snímek z Velké Británie, který byl natočen na kamery s vysokým rozlišením Sony HD. (Kubasino)

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019