Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Kubasino

Je pravda, že tohle s ranou tvorbou Petera Jacksona opravdu srovnávat nelze, protože tohle bylo daleko zábavnější a úlitlejší. Jonathan King ví, jak s materiálem naložit, což se u "božského" Petera nedá říct. Perfektní zábava a jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem kdy viděl! ()

uprchlice

Můj názor? Stupidní, nudné, hloupé a k smíchu. Chápu, že existují filmy, kde vraždí žralok, hadi nebo dokonce pavouci, ale ovce? To je moc. Děj strašný, herci také. Brutality sice dost, ale stejně se mi to nelíbilo. ()

Ms.Iris

Nieže by som holdovala ovciam, ale moje predstavy o nevinných a krotkých ovečkách boli teraz rozšírené o ovce s desivým pohľadom, zubatou papulou a zimomriavkovým bééékaním! No fuj to! ...ale film sa vcelku pozrieť dal. Pre mňa priemer za 3* ()

numan

Fáááák hustá krvavá fraška připomínající Monty Pythonovské vraždící králíčky. Téměř dokonalé, místy k uchechtání. :o) ()

zlishaack

Tak tomuhle říkám nádherné béčko! Krásně zmutované ovce, lidi měnící se na ovce (sundaná holinka skrývající ovčí tlapku mě baví ještě teď), naprosto ujeté hlavní postavy, které kdyby byť v půlce zemřely tak to nikoho netrápí, dokonalý zloduch co si zaskotačí se svou vlastní krví v podobě vlnité árijky.. Ten film má zkrátka vše, co od béčka čekám! Za mě si ten film na nic nehraje a pokud se na něj dívám s nadsázkou, které je potřeba velký ranec, pak jsem nadmíru spokojen a odcházím od obrazovky značně ukojen. A ten skvostný a romantický end vraždících bestií jejich výbuchem v důsledku nadýmání... No paráda! Čtyři * už tam sviští :-) ()

Mark1983

Když jsem viděl trailer,říkal jsem si,že bych se mrkl,protože kdyby film byl zcela podle imponujícího traileru,nemělo by to chybu,i když,co se týče tématu,se jedná o obrovský nesmysl,když se řekne zabijácké ovce,ale jelikož se to natočilo,jak se to natočilo,jedná se o těžký průměr hrající si na komedii,i když tam,kde to má být vtipné,vtipné není,spíš trapné.Samozřejmě nechci říct,že se na to dívat nedá vůbec,i když jsou diváci,kteří by si to ani nepustili. ()

Pokri

Chcel som dať dve, ale uvedomil som si, že by to bolo prehnané. Ako komédia to vôbec nefunguje, no keďže to ňou do istej miery chcelo byť, tak to nefunguje, samozrejme, ani ako vážny horor. Herci mizerní, nesympatickí a nezachránilo to ani pár podarených gore scén, ktorých malo byť viac. Prirovnávať to k počiatočnej tvorbe Jacksona je podľa mňa absurdné. ()

vinducha

Jak píše v obsahu Tygrys - Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. Takže "konina" a docela zábavná. ()

MoziMedve

Film o zmutovaných ovcích na novém zélandu. Je to přesně taková ptákovina jak by ste čekali. Film se vůbec nebere vážně a svou šílenoh premisu bere s nadsázkou a humorem. Příkladem je zmutovaná ovce řídící auto se srázu. Filmě náramně bavil. ()

square

Ano ano ano, takhle má vypadat humorný horor. V tomto žánru je rozhodně Áčkem. Kdo chce vidět krvelčené ovce, dobře se pobavit a nezahodit čas s jiným filmem tohoto žánru (Řezník, Svudné zombie), ať se rozhodne pro tuhle zélandskou srandu. Béé ()

BOIKOT

Takový neslaný nemastný to bylo ! Zkrátka nic moc ! Co se filmu však upřít nedá je to parodování různých známějších ( a samozřejmě lepších věciček) . Ani ve snu by mě nenapadlo že se dají ovce zaměnit za zombie A to doslova ( jestliže člověka ty mrchy pokoušou změní se v obří ovci (dost absurdí představa co ? :) )) Co se týče herců tak běžný průměr ( třeba u BAD TASTE stejně AVANTAGRDSITICKého ale o dost lepšího je cítit radost že si v tom braku mohli zahrát ) v tomto filmu však radost necítíte spíš mi to připadalo že šlo dost o prachy. Jinak hlavní hrdinka je v cajku pohledná dívčina takže na ní se dá dívat . Ovšem to už nezakryje celkovou debilitu filmu . chápu je to avantagrda ale i avantgardistické filmy jsou v mnoha ohledech lepší . Celkově tedy dost stupidní B-horor. ()

newSami

Z diskusie pri pozeraní tohoto filmu: - Koľko mohli dostať herci za hranie v takomto filme? - Dva roky nepodmienečne. ()

3LMO

Podle mezinárodních statistik ročne umíra na Novém Zélandu 163 lidí na následky napadení ovcí :-D dávám 2* za ten letící zapalovač na konci kdo viděl ví o čem mluvim :-D ()

funesfilm

Obrazové i hudobné stvárnenie, sa javí ako časť pôsobivého "kasu" napĺňajúceho trháku. To je však všetko, čo sa dá hodnotiť kladne. Bola to paródia, komédia, horor...? Viem ja...Už aj človek čaká, že sa objaví v tej či onej scéne nejaká "hláška" a nič. Veľmi chaotické. Možno aj preto mi tento film ubehol tak rýchlo. Najviac sa zabavili asi jeho tvorcovia pri samotnom nakrúcaní. ()

Traktorista

Každej kdo to bral i jen trochu vážně, je lopata. Neskutečná salva ze všech stran, nachlámal jsem se parádně. Sem tam je tam sice trochu hluché místo, ale většina vtipů je odbourávající. Typickej filmek, kde se dá navečer vypnout mozek a z pohodlí postele sledovat parádní akci spojenou se skvělým humorem. Nic na diváka netlačí, efekty a masky jsou tak akorát, krve samosebou taky a celkem i koukatelná hlavní ženská postava - co víc si přát? ()

Gustavo

Třeba hodnotit film v rámci žánru. Jinak šablonovitý horor tak přichází s ovcodlakem....a to se počítá i se správným "corny" humorem. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů