Rohy (2013)

Né že bych se chtěl opakovat, ale nemůžu si pomoct... takže znovu musím zmínit mazlivou kameru, která si perfektně hraje se světlem a moc líbivou zrzkou, perfektní sou lesní scenérie které se prolínají celým filmem. Celkově co se týče vizuální stránky jsem byl nadšenej. Bohužel co se týče příběhu, už to tak velké terno není. Perfektní myšlenka s obrovským potenciálem, která od začátku slibuje minimálně zajímavý filmový zážitek, čemuž v mém případě snímek dostál, nicměně celé to nadšení postupně vyšumí a z kvalitního drama přeskočí na předvídatelné fantasy, ale jelikož neznám knižní předlohu tak je to spíš subjektivní názor :-D

Fur TV (2008) (seriál)

poutavý příběh tří přátel... Milujeme plyšové porno

Elvis nebo Samuraj? (1998)

Yeah pořádnej rock'n'roll samurajský béčko tohle je snad jediná kombinace, která doopravdy nikoho nenapadne zvláštní a pitomá, ale za shlídnutí to stojí rozhodně tim neztratíte čas. Samozřejmě kvalitní hudební zpracování herecký výkony jsou taky fajn, ale příběh se tak zvláštně plácá.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Podle mě naprosto bezkonkurenčí Béčko. Máte děj ( sice dost pitomej, ale co rambo taky není žádnej vejvar ), celkem krutý efekty, za ty prachy, kotel klaďasů i zmrdů. No co víc chtít ( možná víc prasklejch lebek )? Tohle je prostě srdcovka

Souboj Titánů (2010)

Film si to od začátku šlape dost svižnym tempem (na muj vkus až moc), je tu plno nadupanej efektů a kvalitní akce, ale film ani na chvíli nezvolní tempo a příběh tak zůstává v pozadi a je přehlučenej sekáním hlav a tříštěním kostí. Začnete koukat a najednou už je konec a vy máte z filmu akorát krví pocákaný čelo. Myslel sem, že to má být remake a film by tak dostal nový kabát, ale všimnul sem si tak akorát těch zrudiček na kterejch se ovšem animatoři vyřadili jako rocco sifredi na angele dark:-D(strictly to tydli). No další detajly vynechám a jednim slovem je to slabší odvar původního filmu 81, kterej zůstává nepřekonanej. Release the KRAKEN

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Ta Peggy je fakt sexy čubka s tou parukou a elasťákama

Králové ro(c)ku (2006)

Nemusíte být rocker na to aby ste se nad timhle filmem rosekali. Už na začátku se ležel pod stolem, když malej JB posílal otce do řiti XD:-D Naprosto geniálně pitomej počin Jack Black je úžasnej zpěvák SUPREEEEEEEEEHHEEEEM

Spiderman (1994) (seriál)

Na tomhle sem vyrůstal a občas se na některý díly kouknu i dneska a kdyby animace bylo doplněna textama ve stylu BOOM! THWOOK! CRASH! klikatící se podel obrazovky byla by to o to větší mrda. Ale COMICS je COMICS

Kick-Ass (2010)

"What the fuck?" Tak tohle teda byla jízda. Ten film je fakt maso.

Chladný jako led (1991)

Ty tanečky, ty ujetý voblečky, ta hudba a to všechno podtrhujou hlášky od vanilli. Nema to sice žádnej zásadní příběh, ale k čemu to i tak to bylo okey a kultovní vůbec není špatný označení na tu dobu ho žral každej. Jen škoda dabingu sráží celýmu filmu tak 30%. Ale i tak dám 4*