Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

mangui

Váhal jsem mezi 5 hvězdičkami za odvahu a za to že je to jiné a odpadem za to jak je to příšerně nechutné... Alibisticky dávám za tři, ale chápu obě strany. Jak tu, která dává plné hodnocení(menšina), tak tu co dává odpad(naprostá většina), ale dvojku už asi shánět nebudu :( ()

La.Nia

dve hviezdy z recesie za to že je to tak blbé a nechutné až sa tomu musí človek smiať, zato že to niekto natočil a kludne sa pod to podpísal a zato, že našli maniakov, ktorí si v tom zahrali :D ()

(=LIFTY=)

Hvězdička za Richarda Hatche ze Survivora, který ani na autogramiádě nenatáhl kalhoty. Jinak asi nejodpornější teenage-komedie, jakou jsem měl možnost vidět. Nic prot gayům, ale homo detailní scény libání a sexu, který vypadá až nechutně realně, vidět opravdu nemusím. ()

m3p

Pozeral som to z donútenia, ale každopádne ak pri každej gay scéne zavrete oči a myslíte na niečo pozitívne [Megan Fox] tak vám to môže miestami prísť dokonca vtipné. ()

dzejnyka

Prcičky zahalené do dúhovej vlajky. Niečo viem o tom, že ľudia orientovaní na rovnaké pohlavie to mnohokrát nemajú jednoduché. Ale prečo sa niekedy nepobaviť aj na svoj účet? Súhlasím, nie je to kvalitný film, nemá posolstvo, pre mnohých je možno dosť nevkusný. Chápem. Ale napriek tomu všetkému u mňa za 5. Za frekvenciu výbuchov smiechu. A za pripomenutie, že človek nemá stále brať všetko vážne. Najmä nie seba. ()

Pajulka55 odpad!

Jak tohle mohl vůbec někdo natočit. Tohle se snad nemůže líbit ani té skupince lidí, o krerých je vlastně tenhle film natočen. S klasickýma prcičkama se tenhle odpad vážně srovnat nedá. ()

Harakiri13

Nechápu jak může něco takového vzniknout! Tohle už nechci nikdy vidět znovu! Nejsem zaujatý proti homosexuálům ale nevěřím že se jim takový film může líbit. Na film jsem se chtěl podívat jen kvůli Hatchovi ze Survivora, který tam má roli, ale to že ho uvidím nahého jsem sakra nechtěl! Bylo fakt hrozné a hnus a to že existuje i druhý díl? Ne díky radši se podívám na dobrý seriál. Jako píšou ostatní tady v komentářích hvězda nevím za co... 1/10 ()

Mangano

Gay teen céčková parodie letních horny komedií. Film je kvalitativně velmi laciný, ovšem na kvalitě mu rozhodně neubírá homosexuální tématika, jak se tu opovažují drze naznačovat někteří typicky čecháčkovsky homofobní uživatelé, brečící, jak museli neustále sklápět zrak. Milí pokrytci, to, že se tady chvástáte jak blejete nad homosexuálním análním stykem a pak si ho večer užívaje rádi umažete v análu svojí kňučící partnerky, tak jen a jen tohle pokrytectví je doopravdy k blití. Na tomhle filmu oceňuji hlavně to, že jsem něco takového doposud neviděl a jen tak asi ani v současné době neuvidím. Taky je to opravdu příjemná změna oproti těm valícím se tunám a tunám natřásajících se a chychotajících se koziček napříč celou světovou filmografií. Takže za odvahu přidávám další hvězdu a cením snahu přijít s něčím neotřelým. ()

Svadbos

Predvídateľne hlúpa paródia žánrz, ale akosi zábavnejšia, ako iné z tohto žánru. Najsrandovnejší je puntičkársky skopírovaná večierková scéna z filmu "Carrie", pri ktorej si prajeme, aby bol celý film tak chytrý. V malých úlohách sa objavuje veľa kultových celebrít, napr. Graham Norton, LYpsinka a Richard Hatch zo "Survivorov", ktorý ukáže viac, než by sme chceli. Film sa dočkal pokračovania, ktoré išlo rovno na DVD. ()

Pythonator

Jó, kdybych já byl bukvice, po shlédnutí této blbosti dostanu chuť na ženskou. To se nemůže líbit ani teploušům a jelikož pro heterosexuály je to přímo nechutné, zajímala by mě skutečná cílová skupina, kvůli které se někdo obtěžoval natočit takovou kravinu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se několikrát skutečně smál i když už nevím čemu:-) ()