Snímek Bratři Solomonovi vypráví vtipný příběh Deana a Johna Solomonových, dvou dobrosrdečných, ale společensky nemožných bratrů. Když zjistí, že posledním přáním jejich umírajícího otce je mít vnouče, vydávají se hledat někoho, s kým by si mohli pořídit dítě. Jenže mládenci, kteří strávili svá formativní léta v arktické divočině bez sebemenšího kontaktu s opačným pohlavím, postrádají jakékoli sociální dovednosti a jejich snahy dosáhnout otcovství se katastrofálně zvrtnou. (HBO Europe)

Yancl

Velice umělá komedie posazená do prostředí rodinných vztahů .. přesněji ve stylu "Jsme dva bratři a hledáme dítě - Zn. Cokoli, kdykoli a jakkoli". Střeštěnej a bláznivej film to je, ale ne v dobře zajetych kolejích. Řada fórů je ohraných nebo tak blbých, že se člověk ani nezasměje. Holt, strnulá oddychovka pro jedno použítí .. víc se od toho nedá čekat. [39%] ()

Chlo0opek

Takoví novodobí Blbý a blbější. Např. při scéně, kdy jeden bratr přestěhuje tatínka do jejich bytu, hodnotí to druhý bratr přesně ve stylu, jak by to udělali v tom zmiňovaném filmu. Dobré scény byla např. když už našli jednu potenciální matku "korpulentního tvaru", která je přesně dle jejich představ a ta celá rozradostněná, že se jí také splní její sen, vběhne do cesty autobusu nebo zcela jednoduchá scéna s letadlem, které táhne za sebou nápis, jenž je v nejdůležitějším místě rozdělen:) Nu což, bavil jsem se dávám 3*. A to dokonce lepší 3*;) ()

predators

Tak tihle bratři rozumu moc nepobrali, o to větší by s nimi mohla být sranda. Je tomu tak z poloviny, protože některé gegy jsou až moc trapné, ale najdou se takové, u kterých jsem se zasmál. Příběh je teda úplně mimo mísu, ale dá se to vydržet až do konce. Jak jinak než sladkého... Zajímavosti: Nápis za letadlem byl dlouhý 1,2 kilometry a vyšel bratry na 3550 dolarů. :-) 43% ()

MickeyStuma odpad!

Stupidní humor, převyšuje nad trapností všechno, co se v tomto snímku objeví. Dva bratři, kteří žijí spolu, chtějí za každou cenu dítě, aby potěšili svého otce na smrtelné posteli. A tak začnou shánět nějakou ženu, kterou oplodní. Zpracovaný námět postrádá jakoukoliv logiku, alespoň co se humoru týče. Bratři se chovají tak stupidně, že je to spíše k pláči. Komedie, která nestojí ani za povšimnutí. ()

P1tr

Nejedná se o špatný snímek, nicméně zůstal za mým očekáváním. Sice jsem nečekal nic špičkového,ale tak na 4 hvězdičkovýž film jsem se těšil. Naštěstí je tu několik vtipných momentů, díky kterým mají dva hlavní hrdinové Will Arnett a Will Forte (to jen pro info, kdyz tu nemají profil) co hrát a vás bude bavit se na ně dívat po celou dobu. Čisté 3 hvězdy. ()

• Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)