Stopy krve

• Německo Blood Trails (více)

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se svým přítelem Michaelem na výlet na kolech. V horách si užívají volna a romantiky v nádherné přírodě. Výčitky. Tajemný milenec je vystopuje a Michaela brutálně zavraždí. Trest. Na řadě je Anna. Strach. Ta se zoufale snaží vybojovat svůj život. Bolest. Vražedná jízda na horských kolech po těch nejstrmějších svazích, boj o přežití, kde každá cesta vede ke krvavému konci. (oficiální text distributora)

Ocampa

Byl jsem na film zvedavy, protoze tu jsou uplne odlisne reakce. Rekl bych, ze tyhle filmy jsou spise vzace a kdo to nepochopil nebo touzi po vysokorozpoctovym filmu, tak logicky sahnul po nizkem hodnoceni nebo ten film proste neni pro nej, a pak ho nedokaze racionalne zhodnotit. Neprijde mi to jako odpad a ani jako film s dvama hvezdickami, takove filmy jsou, ale tento to neni, minimalne si zaslouzi alepson tech 50%, nicmene to bylo dobre a jedina vytka byla ta, ze nepochopim, proc tomu korenovi neznicila to kolo, nepropichla pneumatiku, sance tu byly. Taky nechapu, jak v takovym rozsahlym pohori, ji mohl tak dokonale sledovat. A chybi mi i trosku konec, nevim zda nevykrvacela, hodil by se mi tam nejaky happyend, kdyz uz ji nezabil ;o) Nicmene prijemny horror s ponurou atmosferou, kde jste az do konce nemohli tusit, jak to dopadne... ()

schindler

Film hlavně padá s představitelkou hlavní role, která celou dobu řve jak tygr, maskuje se krví a poulí oči. Z toho jde usoudit, že je velmi nesympatická a to vzhledem tomu, že nesleze ze záběru velice vadí. Scénář se drží pravidla proč to dělat jednoduše, když to jde složitě a kameraman si myslí, že je in, když neustále natáčí pouze půlku obličeje. Záporák vyšumí také do ztracena, takže od tohoto filmu ruce pryč. Dokonce trochu lituji i těch 49 kč, které jsem za to dal. ()

LadyAjva

Opravdová konina. Hrdinka má k dispozici auto a ona sedne na kolo a odjede...podruhé, když už si teda místo kola vybere auto, tak samozřejmě první nejde nastartovat a pak dojde náhodou benzín..Blbost na entou! ()

Filatov

Říkal jsem si, že není možný natočit film s takovou stopáží pouze o tom, že jeden vraždí dva, že je to moc málo na zaplnění filmu a měl jsem pravdu - nejde. Nebo možná Němci to neumí, ale tohle bylo příšerný. Film natahovanej jak něco zbytečnou vatou, kdy borka furt jede z kopce nebo šlape po rovině a přitom tak bestiálně řve, že už byste si přáli, aby zdechla a byl klid konečně. A jako bonus je tak ošklivá, že se na ní nedá ani dívat. Vražda skokem na kole? WTF? Tak za co mám dát tu hvězdu? Jo aha vlastně za tu úvodní hudbu, ta byla dobrá. ()

leonskennedy odpad!

Hnusná nesympatická a nelogicky se chovající hlavní hrdinka a blbeček co jí celej film honí aby jí pak udělal špagety a řízl jí do stehna!Hrůza. ()

uprchlice odpad!

Annie a její přítel Michael vyráží do lesa na kole. Během výletu je Michael zavražděn neznámým mužem se kterým Annie měla poměr. Muž ji chce pro sebe za každou cenu a Annie musí vynaložit všechny své síly, aby přežila. Nudné, trapné a neoriginální. Stopy krve jsou jen další pokus o něco, co natočilo pár režisérů dávno předtím. Nicméně tento blaf se spálil na několika zásadních chybách a bohužel není ani první, ani zdaleka poslední. Snaha natočit něco, co ještě nikdo nenatočil je v dnešní době takřka nemožné. Tvůrci Stopy krve sázeli především na prostředí, kde se člověk snadno ztratí a zraní. Tajemný les dokonale splyne s temnou prázdnotou, ve kterém se hrdinka ocitá. Namísto šílených kanibalů či domorodců se nám představí šílený milenec, který se mstí za to, že nemůže mít ženu se kterou strávil noc. Není to klasický vrah, který vyrůstal v násilnickém prostředí, ale pouze člověk, který se pomiloval s ženou, udělal jí pár modřin a nechal ji být. Je ale zřejmé, že se mu vkradla do mysli jako nádor a tak si ji našel, aby si vzal, co je jeho a mohl ji vlastnit jako svůj majetek. Je to klasický slasher, kdy je oběť pronásledována svým vrahem, ovšem v tomto snímku je vraždění spojené s poněkud osobním důvodem. I tak jsou Stopy krve jen suchým škraloupem, který byl natočen pouze z důvodu režisérovy nudy. Objevil se na DVD nosičích a po týdnu "slávy" zmizel z mysli každého naštvaného a zklamaného diváka, který jej shlédl. ()

Sajm0n

Film,v ktorom bolo strasne vela predvidatelnych scenok,strasne vela zbytocnosti,strasne vela veci,ktore boli neuveritelne, proste tento film bol riadnym sklamanim, jedna * hviezdicka za asi styri lakačky a jedna * hviezdicka za film...... Horor ktory patri medzi 10 najhorsich :/ ()

Keledaia

Docela mě děsí fakt, že kromě tohoto filmu toho dnes v noci moc nedávají. Asi raději naladím na TV Papriku nebo nějaký diskoverák. Nebo půjdu péct cukroví. No, prostě půjdu dělat cokoliv jiného, abych se na to nemusela znovu dívat. ()

UnCool

WTF? Těch kravin tam je moc, ale mě nejvíc zaujala hlavní hrdinka u které jsem si hned od začátku mezi jejím blitím, řváním, kvílením, chrochtáním, chrchláním a věčně (na každém záběru jinak) umatlaným kscihtem přál, aby co nejdříve rozšířila seznam obětí.Užíval jsem si každý její držkopád, který ji alespoň na chvíli umlčel. Das ist horror. ()

andy60

Líbilo se mi prostředí. Horské štíty působily impozantně. Líbil se mi i nápad s horskými koly. Líbila se mi i hlavní představitelka, ale tím to končí. Film má spoustu nelogických děr - hrdinka, s obličejem od krve, spadne do jezírka, v dalším záběru po krvi ani stopa, což je i logické. Jenže pak následuje další záběr, jak nasedá na kolo opět notně zakrvácená. Nebo - vyšplhá k vrcholovému kříži a snaží se volat o pomoc, ale když se jí muž v telefonu zeptá, ať popíše místo, kde se nachází, začne mumlat, že neví, že jsou tu samé kopce. Přitom stačilo říct, že je u vrcholového kříže. Zvláštní byla i scéna s dřevorubci. Napadlo mě, že ti chlapíci to pojali v intencích němého filmu. Ona je prosí o pomoc, ale oni neutrousí jediné slovo. No, ale přežít se to dalo. ()

Nikol45

Jak ta mi lezla na nervy jak pořád řvala. Nedivím se, že jí neustále byl v patách. Možná kdyby to natočil někdo jiný, tak by z toho mohl být dobrý filmík. Co se mi na tomto nepodařeném filmu líbilo ? byl nápad.... honička v lese na kolech. Jinak nic moc ()