Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

ivan bohatyr odpad!

Horký kandidát na superodpad, mám totiž pocit, že odpad je příliš málo. Bože, chraň nás před takovýma ženskýma. Amen. ()

Pavlínka9

Jsem smířená s tím, že i takové filmy se to točí :D Jen si říkám, zdali Pamela Anderson někdy dospěje a bude schopna hrát i něco více inteligentního :D :D Denise Richards snad při přijetí této role musela být úplně blonďatá, abych použila ten správný termín hodný tohoto filmu :) Mimo ty dvě, které to sice zahrály bravurně, bych řekla, že ani výkony ostatních nebyly úplně příšerné, jen celý ten koncept není pro mě :) ()

demented odpad!

Film inteligentný ako dvojica hlavných protagonistiek. Mám podozrenie, že tvorcovia sa snažili o nejakú ženskú verziu Blbého a blbšieho, ale fatálne im to nevyšlo. Existncia takéhoto niečoho sa nedá ospravedlniť ničím (a to ani po požití psychotropných látok a to je už čo povedať). ()

!Malak-11!

Je to naprosto stupidní scénář...ale já mám i takovéto filmy rád....mohu se naprosto odreagovat a smát se té hlouposti...proto nemohu jinak než dát 1 hvězdičku...:-) ()

Mr.Dogman

Já opravdu nevím co se mnou je, ale mně se to opravdu líbilo. Budu tu za blázna, jenže já jsem se u toho opravdu od srdce zasmál, a ani jsem se nenudil. Takže pro mě 4*. Ale neberte mě vážně ;) ()

Kalidor_ odpad!

Vydržel jsem se na to dívat čtvrt hodiny!!! Co jsem vyhrál? Ale déle bych se bez lékařského dozoru neodvážil. ()

zolo23 odpad!

Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:) ()

Lencha

Mám ráda Denis, ale že se nechala uvrtat k takovéhle hovadině, to mě teda překvapila. :-( To, že je Pamela bez mozku, o tom jsem neměla pochyb, ale že i Denise? ()

iXtr3m3 odpad!

Tak teda, Andersonovú chápem, že tá sa natlačí do čohokoľvek, aj keď to svoje homevideo asi už žiadnym výkonom neprekoná, ale Denise? ()

medlo

Scenáristi sa s týmto diamantom vyhravili a vybrúsili ho až do dokonalosti. Úžasné herecké výkony, nepredvídateľný a veľmi originálny dej, skvelý soundtrack, réžia, kamera. Rozhovory mi pripomínali klasické Tarantinove filmy, dotiahnuté až do dokonalosti. Tomuto filmu nemám čo vytknúť, komédiu pozdvihol na novú úroveň. Nechápem ako im mohli uniknúť Oscary. Určite by som privítal pokračovanie. ()

Castorr odpad!

Tak to je moc, neměl jsem co dělat tak jsem si tuhle krávovinu pustil....myslím, že jsem zrovna přišel o hodinu a půl svýho života a zbytečně promarnil čas. Už dlouho jsem něco tak pitomýho neviděl. Zlatá Pravá blondýna. ()

Paity

Jen z teenagerovské úcty ke skvěle velikému poprsí Pamely Anderson a roztomilosti Denise Richards dávám hvězdičku. Jinak samozřejmě blbost na entou. ()

Foxhound#1 odpad!

Kameňák o blondýnách na kanadský způsob, ale musim se zastat Trošky, bo ten jeho Kameňák je snesitelnější. Bohužel tentokrát to podprsenky čísla 3 a 3++++ nezachrání ani na tu jednu hvězdu. ()