Navždy spolu (2012)

Keby v tomto filme nehrala Rachel McAdams, ktorá bola krásna ako bábika, neviem či mám žalúdok dopozerať maximálne presladeného Channinga Tatuma.

Wimbledon (2004)

Fantastická romantická komédia z tenisového prostredia, kde hlavným ťahúňom filmu je práve spomínaný biely šport. Paul Bettany aka Peter Colt v roli hráča, ktorého profesionálna kariera sa blíži ku koncu mu pasuje, ako ušitá na mieru. Nebol by to samozrejme dlhý film, keby sa venoval len tomuto bravúrnemu športu akým je tenis a tak su hluché miesta vyplnené romantickou zápletkou, ktorá mi na rozdiel od iných filmov absolútne nevadila, pretože nebola hlavnou náplňou. Wimbledon je častokrát dosť napínavý, miestami je dokonca aj príjemne humorný, ale vie byť aj romantický a ja nemám absolútny problém udeliť aj takémuto formátu 5 hviezd.

Bikini Girls on Ice (2009) odpad!

Pre tento žáner klasické nelogické správanie pipiek v biginách a nesmrľelný záporák, keby aspoň tie ženské chodili počas celého filmu hore bez, dám za to jednu hviezdu, ale takto v tom neviem nájsť nić pozitívne.

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

To, že tu Pamela ukazovala kozy viac než je zdravé tomuto filmu na kvalite bohužial nepridalo.

Pohřben zaživa (2010)

Ten scenár nebol najhorší, ale na druhej strane mám pocit, že by sa z tohoto nápadu dalo vyťažiť ešte o trošku viac.

Znovu 17 (2009)

Nenútená komédia so sympatickým Matthewom Perrym na začiatku, ktorý je neskôr vystriedaný svojím mladším ja, fešákom Zacom Efronom, ktorý podal na moje prekvapenie solídny výkon a dúfam, že ho uvidím ešte niekedy v budúcnosti v nejakom inom filme, pretože chlapčisko ma potenciál.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Myslím, že tento seriál bol od tvorcov dosť prešľap. Dialógy sú úplne mimo a bez myšlienky, herci hrajú tak na pol plynu a scenár je katastroffálny.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Vtipný a napaditý film okorenený krásnou Jessicou, ja som bol spokojný, dostal som viac než som od toho očakával.

David a Lisa (1998) (TV film)

Veľmi kvalitný snímok, herci hrali nad svoje možnosti a vzťah medzi hlavnými hrdinami je skutočne vykreslený dokonale. Tomuto filmu snáď ani nie je čo vytknúť, dokonca by som aj uvítal, keby bol o nejaku tú polhodinku či hodinku dlhší.