poster

Blonďatá a blonďatější

 • Kanada

  Blonde and Blonder

 • slovenský

  Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

 • fars
  odpad!

  Nekoukatelna grcanice plna vylozene debilnich foru kterym se muze smat jedine tak tri lete dite. Uz po par minutach sledovani tohohle hororu jsem byl znechuceny, a jako divak jsem se citil urazen. Kdo to videl cele a neskoncil v blazinci, muze si prisit na kvadro vsechny bobriky, pocinaje pobrikem odvahy.(17.6.2011)

 • daEmoNickY

  Některé vtipy se podobají, většinou jsou jednoduché, některé jsou dobré kameňáky. Vtipy tam jsou, ale spis pro mladší anebo smíšky. Poprvé mě to bavilo, podruhé taky a potřetí moc ne. Jsou lepší komedie s kočkami zabijáky a blondýnami (?) (Jay, Justice) http://www.csfd.cz/film/10220-jay-a-mlcenlivy-bob-vraci-uder/ .(17.9.2010)

 • Sandiego
  *

  No od úplnýho odpadu to pár vtípků dělí a Pamela je navíc pořád kus, ale přece jen těch dalších padesát vtipů mezi nějakým vydařenějším rozhodně žádnou podívanou neslibuje.(7.7.2009)

 • demented
  odpad!

  Film inteligentný ako dvojica hlavných protagonistiek. Mám podozrenie, že tvorcovia sa snažili o nejakú ženskú verziu Blbého a blbšieho, ale fatálne im to nevyšlo. Existncia takéhoto niečoho sa nedá ospravedlniť ničím (a to ani po požití psychotropných látok a to je už čo povedať).(19.11.2008)

 • Smok
  odpad!

  Po Baywatch, Barb Wire, a V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej prišla od Pamely ďaľšia ťažká a zákerná rana pod pás. 95 minút chytania sa za hlavu s otázkou či je toto vôbec možné. Pľuvanec do tváre komediálnemu žánru. Pozor, po dopozeraní (to však zvládne málokto) hrozí divákovi prudké zníženie IQ a zvýšenie tlaku krvi.(26.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace