Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• Pepinec

Já vlastně ani nevím, za co jedna hvězda. Patrně to nebylo zas až tak hrozné na šedesátý nejhorší film na ČSFD...:-) Třeba ho ta moje jedna hvězda vytáhne o místečko nahoru.(12.3.2010)

• virus10

Tak tohle je totální demence!! Už nikdy víc!!(28.2.2009)

• Pilda17

Ubohá komedie, která nemá obdoby.. 1/10 = 5%(8.3.2011)

• Shr1nK

To byla stráta času. Děj je uplně o ničem. Vím, že ve filmu jde o blbost, ale tohle je moc. Herci úplně trapní i ten humor stál vyloženě za hovno. To bych si šel radši zaběhat. Film si zaslouží alespoň jednu hvězdu => viděl jsem i horší, které fakt stály za odpad! 10%(16.3.2009)

• stOKYi

Kvôli denis richard som ochotný dať tomuto monštru 1 hviezdu. Ale ináč taký silný odpad nerobil ani ED WOOD JR. Toľko úplne nevtipných scénok ktoré mali byť akože vtipne vás donúti tento film vypnúť určite skôr, ako je jeho dĺžka. OTRAS a trapas. Od škaredej skrachovanej Pamely s obrími prsiami by som to čakal, ale od Richards nie. Prachy sú prachy :) Fakt nechápem ako im mohli takto medzi prsty utiecť maliny :)) UPOZORNENIE : po dopozeraní hrozí degradácia svojej osobnosti :))(1.2.2011)