Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• HappySmile

Sním či bdím? Pro jakou věkovou skupinu je tohle určeno? U tohohle se snad může pobavit jen parta na mol ožralých kluků nebo fakt nevím... Ta Pamela asi fakt nemá rozum, že se hrne do takovýchto filmů. Dost mi to připomnělo podobnou hrůzu s Paris Hilton Kráska a ošklivka.(21.1.2011)

• juta

Co jinýho čekat od bloncek s vymaštěnou kebulí... Párkrát se tu člověk dokáže něčemu zasmát, ale většinou to bylo docela trapný.(21.4.2012)

Blondýny vybarveny přesně dle vtipů, obě úplně blbé a vymaštěné s neuvěřitelnou porcí štěstí. Vše je uděláno tak, aby to do sebe zapadalo a náhodné situace vyúsťují v dokonalý omyl, který se na první pohled zdá být něčím jiným. Hodnotím vysoko, protože ostatní jsou moc krutí.(20.4.2014)

• Webb

Tohle snad není možný nebo byl tento film vyrobený na konkurs o nejhorší komedii a já jsem to nedocenil?(31.12.2008)

• Roman.Ticka

Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40!(1.2.2011)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)