Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• Pilda17

Ubohá komedie, která nemá obdoby.. 1/10 = 5%(8.3.2011)

• Shr1nK

To byla stráta času. Děj je uplně o ničem. Vím, že ve filmu jde o blbost, ale tohle je moc. Herci úplně trapní i ten humor stál vyloženě za hovno. To bych si šel radši zaběhat. Film si zaslouží alespoň jednu hvězdu => viděl jsem i horší, které fakt stály za odpad! 10%(16.3.2009)

Blondýny vybarveny přesně dle vtipů, obě úplně blbé a vymaštěné s neuvěřitelnou porcí štěstí. Vše je uděláno tak, aby to do sebe zapadalo a náhodné situace vyúsťují v dokonalý omyl, který se na první pohled zdá být něčím jiným. Hodnotím vysoko, protože ostatní jsou moc krutí.(20.4.2014)

• Chen

Většina postav je tupá jako poleno, Pamela má dublérku na běhání a "pobíhá" tu prdící želva. Ale párkrát jsem se usmál, několik vtípků zesměšňujících blondýnky vyšlo.(12.3.2010)

• corona

Nebudem zo seba robiť pseudointelektuálku a filmu, na ktorom som sa celkom dobre zasmiala a pobavila, nedám odpad len preto, že to urobila väčšina užívateľov. Film celkom dobre šlape, v polovici začne strácať dych a v závere už len chrčí. No a Pamela si zo seba ako symbolu blbej blondýny celkom pekne vystrelila.(10.2.2011)