poster

Blonďatá a blonďatější

 • Kanada

  Blonde and Blonder

 • slovenský

  Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

 • StrYke
  **

  Film jako komedie stojí jednoznačně za nic, ale ani jsem se příliš nenudil. Za celý film jsem si nevšiml jednoho jediného vtipu (ono jich tam bylo asi hodně, ale všechny byl buď tak trapný nebo starý, že jsem je přehlédl).(19.3.2011)

 • Petfruf
  odpad!

  To je hrozný :((22.7.2010)

 • Gilmour93
  *

  O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel…(1.2.2011)

 • - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)

 • - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace