Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• fars

Nekoukatelna grcanice plna vylozene debilnich foru kterym se muze smat jedine tak tri lete dite. Uz po par minutach sledovani tohohle hororu jsem byl znechuceny, a jako divak jsem se citil urazen. Kdo to videl cele a neskoncil v blazinci, muze si prisit na kvadro vsechny bobriky, pocinaje pobrikem odvahy.(17.6.2011)

• salahadin

Blbá a blbější.(20.11.2008)

• corona

Nebudem zo seba robiť pseudointelektuálku a filmu, na ktorom som sa celkom dobre zasmiala a pobavila, nedám odpad len preto, že to urobila väčšina užívateľov. Film celkom dobre šlape, v polovici začne strácať dych a v závere už len chrčí. No a Pamela si zo seba ako symbolu blbej blondýny celkom pekne vystrelila.(10.2.2011)

• jezurka42

Blbá a blbější...(29.1.2012)

• hladass

Debilní a debilnější...(2.7.2009)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)