Malý Roy žije s matkou v obytném přívěsu v lese. Nechodí do školy, protože to matka nepovažuje za správné. Jenže jednoho dne chlapec způsobí nehodu, při které uteče nebezpečná šelma. Brzy se objeví první mrtvý a místní šerif má najednou plno starostí... (TV Prima)

Fíma odpad!

Jen se divím, že v Indii ještě vůbec žijí nějací lidé (podle wiki miliarda a kousek, přičemž kouskem se myslí Německo, Francie, Polsko a ČR dohromady, tj. poměrně dost), protože podle filmu by již všichni měli dávno ležet v žaludcích těch nejvražednějších monster, jaká kdy Země nosila, tedy tygrů. Těším se na pokračování Vetřelec vs. tygr nebo Tygr kontra Godzila, popřípadě Tygr II: Létající zabiják. ()

bulawaio

2/10. rozhodně pozitivní věc byla, že ten tygr byl opravdu živej! U céček bych se nedivil ani gumovýmu tygříkovi. ()

BosMutus

Sorry jako, ale z tohohle námětu šlo vyždímat víc a natočit film daleko akčněji, poutavěji a věrohodněji. Chápu, že není lehké natočit scény s živým tygrem a převést všechny efekty tak, aby vypadaly co nejvěrněji, ale tento snímek občas působí až nechtěně komicky. Nesympatický a podivně působící šerif v nepadnoucím obleku, neschopná armáda, toporné dialogy. Jedinou sympatickou postavou tam byl ten anglický plukovník. Při sledování jsem si všiml několika podobností se Spielbergovými Čelistmi. Šerif se bojí tmy, podobně jako Scheiderův Brody vody. Postava starosty má podobný outfit. Vypsání odměny na tygra odstartuje horečku lovců - amatérů. Lovec specialista se objeví zničehonic a nabízí sám své služby. Konec šelmy takřka totožný s osudem slavné filmové paryby... no nevím, nevím. Občas by se mohlo přijít s něčím originálním, ale od některých typů filmů nelze očekávat zázraky. PS: Linku s tím chlapcem jsem úplně nepochopil. ()

u.mojitko odpad!

Lahůdka. Jedinými hororovými scénami byly matčiny výchovné poučky k malému Royovi. Gary Busey se po celou dobu jakoby právě probudil po propité noci a v tom dostal poprvé do rukou žalostný scénář. ()

Filatov

Ve filmu se toho moc nedělo. Popravdě jsem nečekal nic extra, ale tohle byla trochu škoda, protože téma na dobrej film by tu bylo. Bohužel je vše pojato trochu nudně, protože trochu akce se dočkáme až ke konci a to už je trochu pozdě. Jak je tu psáno, obal je lepší, než film. ()

padlar

Nepřišlo mi to zase až tak špatné. Rozhodně existují mnohem horší filmy s podobnou tématikou. Nebýt vysloveně odbytého závěru, tak bych zvažoval i tři hvězdičky. ()

Nikol45

Já dám 3* jednu pro vtipné hlášky, jako třeba - kde se tady vzal? Asi z kinder vajíčka😆druhou za to, že tygřík papal ty hrozné postavy co tam hrály a třetí za nádherného tygra🐅 ()