Beastie Boys, 50 kamer a 40 tisíc očí

Awesome; I Fuckin' Shot That!

Dokumentární / Experimentální / Hudební

USA, 2006, 90 min

Adam Yauch

Rozpočet $-miliónovTržby USA $162,538Tržby Celosvetovo $177,683(29.11.2008)

Rozdat kamery publiku byl dobrý nápad, ale někde na půli cesty. Ti dacani s tím mávají, jak chtějí, což byl zřejmě účel, ale nebýt skvělé postprodukce, asi by to za moc nestálo. Zběsilý střih a zajímavé obrazové efekty se k Beastie Boys skvěle hodí, a i když je doma neposlouchám, upoutali v tomhle podání moji pozornost. Byl to fakt rachot. Místy jsem měl pocit, že to režíroval Paul Greengrass.(26.11.2006)

Beastie Boys poslouchám už několik let a na tenhle kousek jsem se těšila jako malá, protože hudební klipy příliš často nesleduji a tohle mě stejně nakrmí mnohem víc. Slast, pro mě ano.(13.12.2008)

"....you gonna fight for your right...to paaaarty"(10.10.2007)

Nevím čim jsme si zasloužili takhle parádní hudebně-dokumentární podzim (nebo spíš hiphopový podzim), ale tohle je po Block Party další luxusní vymazlená šleha, ze který jsem odcházel úplně odvařenej. Odteďka budu všem tvrdit, že jsem byl na jejich koncertě. :))(21.9.2006)