Beastie Boys, 50 kamer a 40 tisíc očí

Awesome; I Fuckin' Shot That!

Dokumentární / Experimentální / Hudební

USA, 2006, 90 min

Adam Yauch

Beastie Boys poslouchám už několik let a na tenhle kousek jsem se těšila jako malá, protože hudební klipy příliš často nesleduji a tohle mě stejně nakrmí mnohem víc. Slast, pro mě ano.(13.12.2008)

Rozdat kamery publiku byl dobrý nápad, ale někde na půli cesty. Ti dacani s tím mávají, jak chtějí, což byl zřejmě účel, ale nebýt skvělé postprodukce, asi by to za moc nestálo. Zběsilý střih a zajímavé obrazové efekty se k Beastie Boys skvěle hodí, a i když je doma neposlouchám, upoutali v tomhle podání moji pozornost. Byl to fakt rachot. Místy jsem měl pocit, že to režíroval Paul Greengrass.(26.11.2006)

"....you gonna fight for your right...to paaaarty"(10.10.2007)

Nevím čim jsme si zasloužili takhle parádní hudebně-dokumentární podzim (nebo spíš hiphopový podzim), ale tohle je po Block Party další luxusní vymazlená šleha, ze který jsem odcházel úplně odvařenej. Odteďka budu všem tvrdit, že jsem byl na jejich koncertě. :))(21.9.2006)

Záznam skvělýho, vydařenýho koncertu výborný kapely, taky nápad s rozdáním kamer fanouškům se mi líbí. Fakt nebylo zrovna lehký vydržet sedět celej "film" (koncert) na sedačce v kině, mnohem radši bych si pořádně zapařil. Ovšem na pětihvězdičkový hodnocení by to chtělo ještě pár dalších nápadů. Hlavně v první půlce je to (co se týče vizuální stránky) chvílema poněkud nekoukatelný. Ve druhý půlce se střihač snažil přihodit pár zajímavých triků a taky kluci z kapely a jejich hosti se rozhodně neflákaj a maj v záloze pár zábavných překvapení.(11.5.2007)