Detektiv Tad Gruzsa (L.Fishburne) potřebuje vyměnit s mexickými drogovými mafiány svého zajatého parťáka za americkou drogovou spojku Bobbyho Z . Problém tkví v tom, že Bobby je mrtvý, a tudíž k výměně nepoužitelný. Naštěstí se ve vězení nachází zlobivý hipík jménem Tim Kearney (P.Walker), který je Bobbymu neuvěřitelně podobný. A protože o jeho smrti ví zatím jen policie, rozhodnou se použít k výměně Tima. Pokud proběhne vše podle plánu, Tim získá svobodu. Situace se jim ovšem vymkne z rukou… (oficiální text distributora)

cinema_cz

Herzfeld se snaží zvláště v úvodu potvrdit svou pověst částečně zajímavého režiséra. Hloupý scénář mu však nedává velkou šanci vytrvat. (Alena Prokopová, Ci 08/2008) ()

Mustaffa

Tak na konec se z toho vyklubala chujovina první třídy. Začátek byl slibný aspoň na průměrný akční film s vypnutým mozkem v první řadě, ale konec je fatálně tupý. Z průměrného akčního drama, se pomalu začala stávat romantická krimi komedie. No hrozné, Bobby Z je film o ničem. ()

Domas88

Ja se na tu Olivii můžu dívat pořád, ona je tak strašné krásná, že i film který stojí za nic vás prostě bude bavit ()

ArMinO

No Paula mám rád ako herca. Tento film mu herecky vyšiel, ale s tým scenárom sa dalo niečo robiť. Bolo to také nemastné-neslané. No je pravda, že Olivia v tomto filme pôsobila ako taký anjel, ktorý tomu dával krásu, keď práve bola slabá chvíľka scenára. 68% ()

albiebennett

Průměrné béčko, nečekejte zázraky. Přestřelky k filmu jsou často velmi nelogické a zmatené. Film drží v průměru jen zajímavé herecké obsazení. Především Paul Walker a Olivia Wilde. ()

jizvoun

Sympatičtí herci v jinak nudném filmu. Na mě zde bylo spousta nelogických věcí, na jedno shlédnutí postačilo. ()

Bragi66

Ze začátku to vypadá docela jako dobrá rozehrávka, ale pak některé akční scény jsou až bolestivě hloupé - třeba ta bitka  v poušti kolem polystyrenové skály. Co mělo být vtipné, to je většinou jen hloupé. Film je zase zbytečně zaneřáděný tím, že hlavní hrdina sebou většinu filmu vláčí přičoudlého kindoše. Pár hlášek to ale má - například: "Pohoď ho někde v pytli. Já budu dělat, že ho přinesl Santa...". ()

Boban_23

** 1/2 Průměrný akčňák se dějem posbíraným snad ze tří nebo čtyř filmů .... Mexičtí Bossové a narkobaroni umírají rukou neskutečně hodného a sympatického trestance, kterému jde všechno jak po másle.... Morfee Morfee !!! ()

boda13

Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic ale ukázalo se ze jsem udělal jen dobře.Svižná akce celých 90 minut a hlavně jsem se nenudil .Plus ještě skvělí herci. 100% ()

JerryPilsen

Vcelku slušnej akčńák ve kterém zbylo místo i na příběh.A až na pár detailů to docela sedělo a odsejpalo.S rvačkama se zbytečně nepřehánělo,tak to bylo i pro mě schůdný.Paul má na lepší filmy. ()

BulkaNeAsi

jednu za Paula...druhou za Olivii...zbytek, proste nikde nic..děj zadnej...naprosto otřesně napsaná, zahraná a nadabovaná role malého chlapce...a hlavne ten pitomej konec, kterej se tváří jakoby byl vymyslen, tak ve 4 ráno po vykouření několika špeků z Bobbyho luxusní trávy...takhle ne... ()

cachanell

Váhala jsem dvě hvězdičky nebo tři. Plus herecké obsazení dvou hlavních hrdinů, mínus vše ostatní. Film, který není natočen filmově. Takový nějaký spíš televizní a děravý. I když možná pár nápadů dobrých - zápletka okoukaná, kolikrát jsem nevěděla kdo je kdo . Líbila se mi Olivia Wilde - její mimika a krása. ()