Detektiv Tad Gruzsa (L.Fishburne) potřebuje vyměnit s mexickými drogovými mafiány svého zajatého parťáka za americkou drogovou spojku Bobbyho Z . Problém tkví v tom, že Bobby je mrtvý, a tudíž k výměně nepoužitelný. Naštěstí se ve vězení nachází zlobivý hipík jménem Tim Kearney (P.Walker), který je Bobbymu neuvěřitelně podobný. A protože o jeho smrti ví zatím jen policie, rozhodnou se použít k výměně Tima. Pokud proběhne vše podle plánu, Tim získá svobodu. Situace se jim ovšem vymkne z rukou… (oficiální text distributora)

baXter

Bobby Z je takové lehce akční drama o Timovi, bývalém mariňákovi lítající z průseru do průseru, kterej si hraje na drogového dealera Bobbyho Z a celkem se do toho zamotá. Film nemá nějak obzlášť rozsáhlý scénář, ale to mi vůbec nevadí. Dobře se mi na to koukalo a bavilo mě to. ()

filipvrbik

Nutno uznat, že především v bitkách Paul Walker válí.. A na něm stojí celý film, ještě na Olivii Wilde (nevím jestli tou dobou už hrála v Houseovi). Děj je takový trochu zmatený, protože proti falešnému Bobbymu Z jsou a jdou po něm snad úplně všichni z celého Mexika a taky USA, takže to Tim Kearney (jak se skutečně jmenuje) nemá vůbec jednoduché...Možná to mohlo být víc komedií, protože se to jako komedie chvílemi tváří (těžko říct, jestli schválně)...50% ()

MraMor

Nič som nečakal, ale dočkal som sa veľa. Celkom milé prekvapenie, ktore ma dokázalo bavit takmer 1,5 hodiny. ()

Domec

Tak nerealny az to boli. Ze by nikdo nepoznal, ze neni Bobby? Ze by si tam behal jak kamzik s postrelenou nohou? Ze by se do nej Elizabeth zamilovala behem dvou dnu a odjela s nim? Takovejch otazniku... Abych to shrnula, pribeh na prd, akcni sceny slaby, postavy vtipny.... Jeste, ze tam byl zastup dobrejch hercu, ktery z tohodle dokazali neco vytezit, aspon malicko... ()

Grizzly

Paul Walker je hustej. V Running scared ukázal, že umí zahrát uberdrsňáka a jako Bobby Z to jenom potvrdil. Jen víc takových rolí. Scénář je sice krutě nelogickej a děravej, ale druhá půlka to celkem osvětlí tak OK. Paul Walker to hravě táhne. Navíc jeho postava je dost šílená, ale přesto férová. Navíc vždycky "BruceWillisovsky" zmlácenej a zraněnej vybuší namakaný kovboje, motorkáře a mexický drogový mlátičky a pálí lidi na sporáku a podřezává krky SPZetkou. Prostě sympaťák :). Mám rád takovýhle oddechový povedený akčňáky. Jako bonus na konec mega beautiful Olivia Wilde :). 90% ()

Všežrout

Tu třetí hvězdu uděluji jen a pouze za neskutečnou Olivii Wilde! Asi mě čeká v dohledné době několik vlhkých snů :)) ()

Joll

Od tohohle filmu jsem nečekal vůbec nic a dlouho jsem jeho shlídnutí odkládal na dobu kdy už vemu za vděk skoro vším:) Byla to chyba, jelikož mě vcelku mile překvapil a naservíroval svižnou akci jenž mě bavila celých 90 minut a hlavně nenudila.S klidným svědomím doporučím každému, kdo má chuť na mexicko Californskou akční jízdu. Na kino hit to zas není ale na DVD chybu neuděláte. ()

Hapretor

Standard béček. Neunudí vás to k smrti, ani nevypruží nervy. Pro mě druh filmu, který lze popsat: Just look, just turn off TV. Paul Walker mi tady nevadil. Hrál obstojně. Nevypadal trapně. Laurence Fishburne tady byl úplně mimo, zbytečný. Těch jeho pár vět za celý film? To je k smíchu. A Olivii Wilde znám z Dr. House. Hezky se na ní dívá, ale že bych z ní byl celej žhavej tak to ne. Ale hraje dobře. ()

darkreider

Tak toto mi momentálne sadlo. Má to spád a dynamiku, je to jednoduché na pochopenie a zábavné. Takéto akčné béčko mi zase raz spravilo radosť. ()

Torgal

Tuctová krimi u ktorej mi ušla úvodná tretina a vo zvyšku som nič zaujímavé nenašiel (teda okrem krásnej Olivie Wilde). Walker je celkom fajn, ale inak je dej celkom nezaujímavý, hoci nie zas vyslovene nudný. Márne ale hľadám dôvody, prečo mu dať tretiu hviezdu. 5/10 ()

umbjaz

atraktivní hlavní ženská postava, ale to je tak všechno. Paul Walker hrál dobře, ale na víc hvězd to nebylo.... bohužel ()

Ficik

Vymazal bych postavu Kita (J.R. Villarreal) přidal o hodně víc akce a pak by byl snad i dost dobrej film. A ten konec mi přišel dost hloupej (všichni se postřílí a happyend) :/ ()

vikino1

Tak to bych chtěl vidět - jak se přes noc stane z člověka co se v kriminálu neubrání pár lidem s nožem chlap, co dokáže vymlátit místnost plnou ozbrojených lidí z kartelu. Ale jinak je byl a bude (i když už není) Chodec sympaták a když překousnete výše popsaný fakt, tak se film shlídnout v nemocnici s kapačkou v ruce dá. Každopádně nejhorší film Fishbourna. Na odpad to určitě není ()

stiewe

Bobby Z byl legenda, ale tenhle film si nemůže říkat ani průměr. Ať se Paul Walker snaží sebevíc celý film nedokáže zachránit. L. Fishburne zde působí příliš staticky a nudně... Všechno dovršuje odfláknutej scénář v kterym jsou chyby na každym kroku. ()

Shitonit

Za mě jasně super dokonalá odpočinková jízda, vhodná pro sledování za jízdy po dálnici. nevyžaduje to pozornost, super akce, prima lidi, dokonalý hlášky, a těch pár píčovin co v tom je ? Kdo řekl, že se s dírou v kotníku nedá utíkat ?? Je to paráda, mě to bavilo, a jinak je mi to jedno. ()

azumi

příjemný akční film, jehož sledování Vám rychle uteče. Sympatický Paul Walker, drsný Fishburne - někdy až moc přehrává...Hezké souboje a akční scény. ()