Detektiv Tad Gruzsa (L.Fishburne) potřebuje vyměnit s mexickými drogovými mafiány svého zajatého parťáka za americkou drogovou spojku Bobbyho Z . Problém tkví v tom, že Bobby je mrtvý, a tudíž k výměně nepoužitelný. Naštěstí se ve vězení nachází zlobivý hipík jménem Tim Kearney (P.Walker), který je Bobbymu neuvěřitelně podobný. A protože o jeho smrti ví zatím jen policie, rozhodnou se použít k výměně Tima. Pokud proběhne vše podle plánu, Tim získá svobodu. Situace se jim ovšem vymkne z rukou… (oficiální text distributora)

Terva

Velice průměrný akční snímek, který nevybočuje z řady běžné zábavy. Ani, celkem, slušné obsazení tomu nepomohlo. ()

Dale

Slaboduchá B-čkovina s A-čkovými hercami. Lepšie by sa tu hodili - miesto Larryho Cuba Gooding Jr. (v dnešnej ďaleko pooscarovej dobe), miesto Walkera Casper Van Dien a miesto Olivie nejaká ruská modelka/herečka. No to by potom bolo na čistý odpad. Dej bez hlavy a päty, s klišé striedajúcim klišé a blbosťami na každom kroku. ()

corpsy

Film, ktorý určite nemal vyššie ambície, len na nejakú chvíľu pobaviť diváka po únavnom dni. Natočené to ale rozhodne nieje skromne, badať na tom schopnú ( nielen ) akčnú réžiu a herci hrajú viac než slušne. Napchať do toho väčší rozpočet a aj vyššie ambície, mohla sa z toho stať pôsobivá kino kultovka. ()

DEXTER099

Dnes již bohužel zesnulý Paul Walker v příběhu o tom jak se vydává za známého výrobce a prodejce trávy a má z toho samozřejmě nejednu lehkou situaci a k tomu si připočtěte Detektiva co se ho snaží dostat a mexický mafián,ale pokud se vám do cesty postaví Olivia Wilde tak vše jde zvládnout o něco lépe.Film ,který sice ničím extra neoplívá,ale pokud hledáte snímek co vám zaplní odpoledne je fajn.Za mě 60% a tři hvězdy. ()

mysiak

Paul Walker, Laurence Fishburne, Oliwia Wilde...slušné obsadenie...to si kuknem...Zámena osobností, nič nové pod slnkom, akcia slabá a málo, hlášky nudné aj na Paula Walkera, kde je to čo som márne hľadal...aha zaujímavý koniec, wtf o čom bola hodina dvadsať, keď všetko je zlé...našťastie Oliwia Wilde to zachraňuje svojou krásou a charizma Paula Walkera...konečne titulky...Jaj mohol to byť hláškujúci, akčný film namiesto toho to bolo nudné, neakčné, skôr ako dráma na tému "Všimne si niekto, že nevyzerám ako on". P.S. Mohli využiť potenciál skutočného Bobby Z P. S. S. Ten "starký" tam čo robil...povie mi niekto? ()

JJ.Gibson

Řekl bych, že až nevídaně dobře je obsazený tento film, ale tím veškerá chvála končí. Asi nejhorší kámen úrazu je scénář, je opravdu naivní a hloupý. Až do výměny Tima za Bobby Z to jde, ale pak se to zvrtne v zachraňování nevlastních dětí, které vůbec neznáme, ale je nám jích líto, protože žijou u drogového bosse. Fakt sranda :(( Samozřejmě díky tomu se do nás zamiluje, ta jediná ,,lehká" dáma, která si napraví během filmu charakter. Super, není-liž pravda.... ()

Vyrida

Jediný důvod co mě přinutilo podívat se na tento, ( už to můžu napsat ) nedobrý film byl Paul Walker, který má mé místečko TOP 10 nejoblíbenějších mužů věnujicí se této zálibě. A to je jeden důvod za co dávám automaticky filmu jednu hvězdičku. Ta druhá je poskládaná z detailů, které na mě udělaly dojem. V prvé řadě to je UFC zápasník Chuck Liddell, který se ve snímku k mému šoku mihnul. Sexy Olivia Wilde má k tomu taky svůj podíl, stejně, jako pár pěkných akčních záběrů i povedených úsměvných hlášek. Zbytek filmu jakožto scénař obecně, zbytek herecké gardy či prostředí natáčení mě už vůbec nazaujal. Je proto pro mě docela překvapení jaké vysoké hodnocení si tady film stálé drží, ale proti gustu žádný dišputát. Na závěru bylo vidět, že ani sám režisér nevěděl pořádně co chce a tak mi bylo trochu za něj trapně. Proto si myslím, že dvě hvězdičky jsou dostačujicí až až a zbývá snad jen ještě na závěr popřát Paulovi pro příště, lepší čich na nějaký pořádný scénář a kvalitní natáčecí štáb. ()

slunicko2

Zločinecká balada. 1) Čistokrevné kriminálně - westernové béčko se spoustou pěkných kluků se odehrává v zajímavé krajině a má celkem spád. 2) 34letý Paul Walker (Tim, falešný Bobby), 30letý Josh Stewart (Mnich) a další. ()

maverick10

Tenhle pribeh, potazmo scenar byl natolik neverohodny a plny der, ze by se do nich schoval celej A-Team. Ano celej i vcetne Mr.T. Muze mi nekdo vysvetlit, proc ten idiotskej lovec Bobbyho Z, nastrazi v chate bombu, ktera pri otevreni dveri exploduje a pritom na nej ceka s brokovnici uvnitr chatky? Nacez sam otevre dvere, coz byla vtipna vlozka, ktera jenom pridala tehle absurdite. Nad tim mi zustava rozum stat. Ten chlap musi mit instinkty zabijaka po mozkove obrne. Jinak vcelku svizna jizda nevalne urovne. ()

Martin741

Reziser Dzon Hercfeld /Pribehy ze Zahrobi, Drsny a Drsnejsi/ natocil teda prisernu planobu. Tempo takmer ziadne, herecke vykony az na Fishburne-a /Morpheus z Matrixu/ boli priserne a fakt ten jeden clovek to nemal sancu zachranit cely film, Palo Chodec /Jizda do pekel, Rychle a Zbesile/ nemal herecky talent. Keith Carradine- a /Jizanska pohostinnost/ som si ani poriadne nevsimol a Olivia Wilde hrala hovno. Skoda, je to len dalsi ustreleny projekt smerom do neznama : 5 % ()

Juto

Ak hľadáte akčný film, pravdepodobne vás to uspokojí, ale bol by som prekvapený, keby ste si naň neskôr spomenuli alebo ho odporučili svojim priateľom. 5/10 ()

Radiq

Co to kua mělo znamenat? To místama vůbec nedávalo smysl, takže su zvědavej, co všechno najdu v Zajímavostech pod sekcí Chyby ve filmu. Podlě mě je totiž celej film docela velká chyba. Ne, nebudu hrát producentům do karet a řeknu rovnou, že si z diváka asi udělali prdel, protože myslící osoba je touhle fraškou sražena k zemi debilnostma, nesouvislostma a blbejma nápadama. Bohužel. Těšil jsem se na dobrej film s mým oblíbencem mrtvolou Paulem Walkerem a dostal jsem do držky. Olivia Wilde alias moje oblibená 13 z Dr. House, na tu se vždycky pěkně kouká, ale herecky se tady taky nemohla moc odvázat. Ani ostatní herci ve vedlejších rolích neměli šanci se nějak zvlášť ukázat. A tak, i když to nemělo špatně našlápnuto, jsem docela litoval, do čeho se to všichni nechali uvrtat. Blbej scénář totiž ani sebelepší herci nezvládnou... ()

st.verka

Ani mě Paul Walker nezklamal a hlavně proto mě celý film opravdu bavil. I mě už předtím zaujal a to ve filmu Osm statečných. I když spíš než vyloženě krimi je i lehce oddechový a závěr potěší, vidět se určitě dá. ()

ivan_drago

Film, kterým zabijete hodku a půl a ani se za to nebude muset na sebe zlobit. Scénář sice stojí za hovno a vynahrazuje to sympatickej Walker, který z ansámblu tohoto filmu vyčnívá, což se nedá říct o zbytku. Zbylé postyvy tak nějak mdlé a težko uveřitelné, naopak Walkerovi sem toho polosmolaře celkem věřil... Akce slušná a nikterak spektakulární, ale to myslím není na škodu... vidět to ale znova určo nechci. ()

Johnny.ARN

Prekvapujúce. Chodec mal len dve sady filmov. Totálne, lacné, B-čkoviny, ktoré si užíval a potom autičkárske srandy. Tu mu veľmi príjemne sekundovala Olívia, malo to aj náznaky nejakej záletky a aspoň to nepôsobilo tak tupo a prvoplánovo. Tak či onak, ostáva to v Bčkových vodách, ale nešklbete si kotlety a miestami to aj baví. 3 z 5 ()

Maki89

pomerne neznamy film s dobrym hereckym obsadenim, kopou znamych tvari, idiotskym pribehom ale zato s vybornym Walkerom a prekrasnou Oliviou Wilde, ktorej sa staci usmiat a hned je svet krajsi... inak je to ciste akcne americke becko s klasickym happyendom... ale tych par minut nikomu neuskodi...7/10 ()

davidek

Celý film táhnou paul walker a Olivia Wilde jinak by to byl docela propadák. Dávají filmu šmrnc. Jednou vidět a pak už není nutno. 50% ()

spikey1

Docela ne moc zprofanovaný akční krimi, obě hlavní postavy mě baví a příběh je snesitelný, drogové kartely v jižní Americe jsou zajímavé vždy. ()

sedm.1

Hodně promarněná záležitost.Ze špinavého,mexického,propoceného,drogami prošpikovaného,násilím bujícího thrilleru se vyklubalaˇ"skorotaťkovská" šaškárnička.A tak dobře to začalo.Charismatický,drsný Paul Walker,střelba,pěsti,nasraný mafiáni a tu si to tam přicupitá dvanáctiletý hošík a veškeré fuckování a krev je vturánu spláchnuto do hajzlu.Jako drsný thriller to začne,jako přeplácaný propletenec ničeho to končí.Místo aby jim všem Paul W. vystřílel ty jejich mafiánský mozky z palic,radši se zamiluje,osvojí si děcko a vypluje na lodičce za lepšími zítřky a ikdyž gaunteři vychcípaj,tak stylem tak hloupým,že by se za to musel i Chuck Norris stydět.Nicméně Walkerovi tyto role hodně sedí,spolu se Zběsilým útěkem jde o jeho nejlepší roli a na těchto filmech by si mohl udělat klidně jméno(alespoň tedy u béčkových fandů).Celkově ale pohodově koukatelné béčko. ()

cab

Slusne herecke vykony se perou s nizkym rozpoctem a omezenou schopnosti scenaristu okorenit pribeh mladika delikventa, ktery ma policistum poslouzit jako dvojnik drogoveho machra Bobby Z. 50% ()