Ted Lasso (2020) (seriál)

Odpocinkova komedia, ktorá aj pohladí na duši. Pozor dosť návyková.

Na mušce (2018) (seriál) odpad!

Tento serial nechapem - podla mna odpad a strata casu sledovat. Uplne strasny casting, pribeh za ktory by sa nehambil taky pikachu. Pozitivom je hudba a strih.

Koruna (2016) (seriál)

Vsetko v tomto serialy je klamstvo. Obavam sa ze kazdy kto si to pozrie bude tymto serialom ovplyvneny. A to ide. Treba vylepsit image...

Volání divočiny (2020) odpad!

Strasna instatna polievk. Fuj Jack London by vas za to nakopal niekam. Najhorsia verzia slavnej knihy.

30 for 30 - Lance, Part 1 (2020) (epizoda)

Velmi dobry dokument aby ste si vytvorili nazor na cirkus nazvany cyklistika. Ak nejaky dokument ukazuje Lanca aky asi je v skutocnosti tak potom asi tento.

Banda (2019) (seriál)

TOTO JE BUDUCNOST KOMIKSU. TOTO JE HRANICA. Pozerajte a ucte sa. Lebo budúce komiksové filmy budú ovplyvnené týmto serialom. Amen

Ďábel (2020)

Tak dobry film som uz davno nevidel. Mam chut si precitat predlohu. Uznavam ze to nemusi byt salka kavy pre kazdeho ale toto sa mi pacilo. Tempo herci i tie americke realie - parada. Tlieskam

Tenet (2020)

I silny reziser ma slabe chvilky. Tenet je slabota a hlavne nekonecna nuda. Akoze tam o volaco ide. Ano ide nic. Cast je vyborny i herci tomu davaju gule ale dejova linka a script su uplne zle. Prachy isli do vzduchu. Studio musi mat radost

Havel (2020)

Na tento film som sa velmi tesil. Ta doba a ti ludia je brutalny zdroj pre tvorbu. Zial je to slabe ako kava bez kofeinu. Skoda. Profesor Patočka, Vaclav Havel a dalsi ludia ludia s clovecinou v dusi a tuzbe po slobode ktori zazili komouse by si zasluzili viac ako tento srackoidny film plny vymyslov a poprekrucanych inscenacii. Fakt sa na nich hnevam. Takto pochovat dobry pribeh a minut peniaze. Hamba. Btw - Geislerova je vo filme uz preflaknuty ksicht - strasne zahrane. Asi ste sa ponahlali davali vsetko na prvu klapku. Keby nebolo Dvořaka a Hofmanna ktori sa to snažili potiahnuť tak to ani nedopozeram.